Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandro zastanów się,bo mi się wydaje że taniej wyjdzie zamówić łóżeczko nawet na allegro (wysyłają za granicę,nie wszyscy,ale dużo sprzedających) a później kupić tutaj łóżko,takie maja fajne.Np:

http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/0986533/c_1/1|category_root|Home+and+furniture|14417894/c_2/2|cat_14417894|Children%27s+furniture|14418110/c_3/3|cat_14418110|Disney+Princess+furniture|14418117.htm

a jest więcej i tańsze niż tutaj łóżeczka,ja bynajmniej tak myślałam,żeby kupić łóżeczko w Polsce,a później tutaj już urządzić dla Małej pokoik,a naprawdę jak patrzałam to dużo taniej umeblujesz 🙂

Iwonko fajnie że humorek się dalej trzyma 🙂

Kasieńko w końcu masz z głowy okulistę 🙂 możesz odsapnąć :P

Ja jak się urodziłam to waga była 2850 i 54 cm,teraz 158 :P

A mój brat się urodził 3000 i 56 cm no i w wieku 12 lat mnie przerósł 😁 także nie ma zasady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki dziewczyny za pocieszenie... smutkowato mi przez to lozeczko... gdybym wiedzila, ze bedzie tutaj z tym taki problem to sprowadzilambym jakies z Polski...ale czasu coraz mniej a terminy realizacji dosc dlugie...za dlugie
Nie chcialabym przyzwyczajac malenstwa do spania w naszym lozku od poczatku, poza tym boje sie, ze moj taki ruchliwy w nocy, ze moglby malenstwo zgniesc nie daj boze... 🥴 Chcialabym byc juz tak gotowa na przyjscei malenstwa - lubie jak wszystko jest dopiete na ostatni guzik przed waznymi wydarzeniami... a tu ciezko... posciel gotowa poprasowana ale lozeczka brak 😞 ehhh a ja ciagle smece o tym samym przepraszam was!! wiem, ze macie wazniejsze sprawy lub problemy na glowie....

Marzenko blagam nie wstwaiaj takich strasznych rzeczy bo ja to bardzo przezywam i pozniej chore sny mam... Przeciez to jakas psychoza to co pokazalas!!!Niektorzy ludzie maja nasrane... Pokzuja kaie rzeczy dzieciom i wyrastaja pozniej na psychopatow!! Szkoda slow!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu oby okularki pomogły.
Sandrus jak Ci coś leży na sercu to pisz. Szkoda tylko ze nie mozna Ci pomóc.Ale napewno znajdziesz cos do porodu.
Gosiu fajne łózeczko.Co do mojego humoru to moze jest dobry. Ale nerwowa jestem strasznie.Ciągle strofuje swoja córke. A ona tak dobra kolacje wszystkim zrobiła i herbatkę. Ale jej odzywki ostatnio są do niczego. Do tego ciągle kłuci sie z Kacprem. Kiedys była taka mądra ustepowała mu a teraz ja na chwilkę znikne a oni sie biją jak małe dzieciaczki.A moja córka do tego zachowuje się jak przy napięciu miesiączkowym. Kiedyś była grzeczna jak aniołek. Więc jej hormony i moje to w domu wojna. A Kacper tylko patrzy i się śmieje. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry wieczór,nie było mnie od wczoraj i proszę NUDA żadna nie urodziła 😆 :P taki żarcik

ja dziś poznałam moją nową uczennicę,fajna dziewuszka,bardzo skromna,myślę że coś z niej będzie..tak że miałam całkiem milutki i zorganizowany dzionek.
a teraz zmykam już do wyrka.trzymajcie się dzielnie dziewczynki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia a co to za ciasto upieklas? Ja wlasnie ogladam Troje a w przerwach odkurzam mieszkanie. Jutro wczesnie trzeba wstac bo do tej szkoly ech...
Olga juz niedlugo po koleji bedziemy sie sypac 😉
Kurcze a ja powinnam sie wziac do roboty ale jak zwykle lenia mam strasznego i tak na razty albo jednego nie skoncze a drugie zaczynam totalna dezorganizacja.
Sandra wiem ze to moze smieszne ale niektorzy na poczatku noworodki ukladaja do spania w koszach wiklinowych takich wiekszych bo podono dzieciaczkowi jest lepiej nie ma takiej wielkiej i luznej przestrzeni wokol siebie tylko ma troche ciasniej jak w brzuszku i podobno dzieki temu czuje sie bezpieczniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znowu miałam 4 skurcze co 15 minut z cyklu fałszywy alarm a oczy to miałam takie 🤪 ale się nie uśmiechalam 😉.I mi przeszło. Wiecie co to jakiś obłęd. Oby jutro wyszło ze mam z 3 cm rozwarcia bo jak leżałam w szpitalu to miłam 1,5cm. Ale te moje bóle krzyżowe masakra.Przewrażliwiona już jestem i jak zaczne naprawde rodzić to nie będe wiedziała kiedy:P.Dobra ja zmykam do łóżka ! Śpijcie smacznie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm... Ciekawe czy z tymi erotycznymi snami to podświadomie organizm nie szuka sposobu na wywołanie porodu? :P

Kukunari nie smuć się. 😞 Co by Ci tu poradzić? Może wytypuj kogoś, chociażby swojego faceta, dokładnie pokaż mu o jakie łóżeczko chodzi, jaki model, kolor i niech "czatuje" na nie. Nawet jak dostanie je już po narodzinach dziecka, no to trudno. Przecież dzidzia na początku może być przy Tobie.

Olusiu, oj, jesteś kolejna, której zazdroszczę konkretniejszych informacji o dzidzi i zbliżającym się porodzie... 🙂

Akigo pewnie, że jesteś dzielna! Zwłaszcza teraz! 🙂

Kasiu może ćwiczenia jednak pomogą i podreperują wzrok córci. Trzeba być dobrej myśli i skrupulatnie ćwiczyć. 🙂

(Internet mam jakiś niedorobiony. I nie swój laptop, nie moja klawiatura... He, he, także teraz jak informatyczna kaleka. :P)

Ja dziś miałam swoimi, kolejnymi sprawami się zająć, a poszłam na łatwiznę i z mamą jeżdżę, pomagam jej, etc. Ale też dzieki temu sobie troszkę popaplamy i jakoś się rodzinę nawet odwiedzi. 🙂 A nie zawsze na tyle mam okazję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sama bym się skusiła na to ciacho,no ale niestety też już 20kg na plusie,a ważyłam się tydzień temu ☺️

Iwonko koniecznie daj znać jutro po lekarzu 🙂

Paula naprawdę zwolnij bo własny poród przeoczysz :laugh: 🤪

Echh czas na kolację i chyba do wyrka co 🤨 sama nie wiem już czego chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...