Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
asiu ja w ogóle nie mam kołderki dla dziecka. nigdy nie miałam. zawsze przykrywałam kocykiem.

no ciekawe co u dziewczyn ... a i cały czas mnie zastanawia ... kasiub to dorota ?? ... :/ ... bo zgadza mi sie ich data porodu ale imie cos nie bardzo... :/ kto pamięta kto to jest dorota ?? mamy ją na n-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja nie mam żadnej Doroty na N-k i nie mam pojęcia kto to 🙂 Za to mam Agnieszkę, która już dawno się u nas nie odzywała (przynajmniej ja jej długo u nas nie widziałam) Jestem ciekawa co u niej....Idę Dr hausa i już pewnie nie przyjdę....Muszę jeszcze poćwiczyć i spać 🙂 Mam nadzieję, że dziś nie będę 6 razy wstawać do wc 🙂

Miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a właśnie haniu :P dziękuje bo zgupiałam :P .... asiu nie wiem co ci powiedzieć z tym becikiem. ja go nie używałam również ... ja dzieci układałam tak by miały buźkę skierowaną na bok - raz na jeden raz na drugi by się główka nie odkrztałciła i podkładałam troszkę pod plecki, wzdłuż całego ciałka coś zwinięte w rulonik np kocyk by się nie obracała a właściwie by nie przekręcała główki. oczywiście ni było to całkiem na boku by się nie obruciła na brzuszek, .... leciutko usztywniałam jej jedną stronę by nie leżała całkiem na pleckach i by główka opadała na bok. przy ulaniu jest to mi się wydaje bezpieczne.

a ... oczywiście iwonka ma rację - nie taki diabeł straszny 🙂 nie obawiajcie się porodu. nie ma co na zapas, a i tak na pewno sobie to wyolbrzymiacie 🙂. ja miło wspominam 🙂 hehe - śmiesznie to brzmi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co coś Gosia sie dziś nie odzywa.
Kurka po tym leku mała coś mało sie rusza chyba jej też zniżyłam ciśnienie. Jutro tego nie wezme .Jak tylko do soboty to wytrzymam bez.
Ja też ciągle płaczę.Mi też niby pomaga ale potem głowa boli.Nie płaczcie szkoda oczek. Życie zawsze jakieś przeszkody stawia. Ale napewno można je jakoś ominać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale zaszalałyście 🤪 18 stron do nadrobienia 🤪 szok,nie wiem czy dam radę 🙃

Cały dzionek normalnie spędziłam z moim lubym,gdzie to zapisać :laugh: nie przywykłam do tego heh.
Co do samopoczucia to momentami mnie łapią takie napady duszności,zimne poty,mdli mnie,echh już chyba 3 dzień,a jak szliśmy do sklepu dzisiaj to co jakiś czas taki dziwny ból mnie łapał w podbrzuszu 🤨 ale przeszło na chwilę obecną.

Czytam i widzę że z rana każda z Nas się jakoś nieswojo czuła 🤨 dobrze że to tuż tuż 😉

Ja miałam strasznie bolesne miesiączki,wstawałam nieraz z płaczem i na dokładkę ból z krzyża,parcie na tyłek i w ogóle,związane było to też tym że miałam hormony zawalone,może teraz będzie lepiej.

Co do skurczy porodowych to pamiętam jak po poronieniu mój gin mi pogratulował i powiedział że dzielnie zniosłam przez 5 dni bóle porodowe 😞 nie było to przyjemne ale dla mnie znośne,fakt że momentami wyłam z bólu ale nie było tak źle,mam nadzieję że teraz też tak będzie,fakt że wtedy mniejsza kuleczka wyszła,ale bóle były 😞


Olga fajnie że wszystko dobrze u Was,Maluszek bynajmniej duży i zdrowy będzie 😉

Haniu kuruj się bidulko 🙂

Karolcia27 to taki mały klopsik 🤪 duże te dzieciaczki się rodzą 🙂 powodzenie życzę 🙂 i zdrówka i szybkiego porodu w razie czego :P

Iwonko nie denerwuj się,nie warto,wszystko będzie dobrze 🙂 wiem że to tylko słowa bo co mogę napisać,sama bym pewnie tak samo zareagowała jak Ty ☺️ i uważaj na Siebie kobieto,nie przewracaj się tyle.Większości leków nie można zażywać w ciąży,ale chyba jak lekarz przepisuje to wie co robi,bo ja już się też momentami w tym gubię 🤨

Paulinko heh ja też jak ostatnio jechałam do tego szpitala to cała zarośnięta byłam,ale całe szczęście badały mnie kobiety :laugh: ale w końcu nie mają na Nas patrzeć tylko badać :P

Olusia współczuje 😞 nie wiem co poradzić,a może z ogłoszenia ktoś inny się znajdzie 🤨

Dorota to Niunia90 🙂

A Agnieszka miała nick VILANI,pisałam kiedyś do Niej na n-k ale też cisza 🤨

Iwonko 😘 za troskę. Ale jestem cała,zdrowa i w 2-paku :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Odpoczywaj Iwonko 🙂

Marzenko dentysta czeka po porodzie,echh na mnie też jak sobie pomyślę to mi się słabo robi 🤨

Paulisia co do Twoich gości to następnym razem heh zaproś,zrób pyszny obiadek i przeproś na chwilkę,powiedz że musisz się posilić heh :laugh:


Spokojnej nocki 🙂 dla tych mamusiek co już uciekły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...