Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wy erotyczne sny macie, a ja rozczarowuję facetów. 😁 Jak wymieniałam opony i czekałam w kolejce, wiadomo w aucie, bo zimno, szedł taki młody facet i zerkał i się uśmiechał... Hi, hi, ale się speszył jak wysiadłam z auta! 😁 A jeszcze mi tak szarmancko drzwi otworzył... 😁

Zresztą to już któryś raz taka zabawna sytuacja u mnie z facetami - fajnie im bledną minki, jak wzrokiem powędrują w dół... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czop, czop... mi też ciągle te "glutki" po trochu lecą :P Jeżeli to to... Ech, chciałabym już za dwa tygodnie urodzić. He, he, będę se o tym marzyć. :P

Otlesia napisał:
a ja do niego nie budź mnie bo mi się śni, że się kochamy 🙂

:laugh: :laugh:

Marzi napisał:
http://www.papilot.pl/article/2007/Matka-przetrzymuje-martwy-plod.html

SZOK!!!!!!!

Kiedyś już na to trafiłam w necie... Szkoda kobiety... Ale to nie jest dobre, co ona robi... 😞

"rozmowy w toku" lecą... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia nie ma potrzeby, żeby jechać do szpitala jak odejdzie czop. Co do wód, to napisze Ci tak jak powiedziałam mi położna 🙂 Jak zaczną Ci się sączyć wody płodowe o 2 w nocy to jedz dopiero rano, bo po co masz się denerwować że się Tobą nie zajmują, bo poród może jeszcze potrwać nawet do 24h... No chyba, że całe wiadro Ci chlupnie na raz to jedź, no i jak będą zielone wody płodowe to natychmiast do szpitala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ale mam do nadrobienia nie było mnie tydzien. byłam w szpitalu 😉 miałam skurcze i czop mi odszedł hehe wypuscili mnie dzis i niech sie dzieje wola nieba 🙃 do tej pory powstrzymywali mi porod lekami tak ze teraz nie mam skurczy i beda mi porod wywolywac pewnie no chyba ze wody mi odejda masakra 😮 damy rade wkoncu kiedys trzeba urodzic 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Karola mi właśnie tak powiedziała położna i tego będę się trzymać,bo tak jak piszesz po co do szpitala jechać i się stresować a w domku to zawsze pochodzisz spokojnie,kąpiel wziąć heh,i jakoś zleci.

Justynko heh to teraz tylko czekać,najpierw podtrzymują,później wywołują heh czasami to oszaleć idzie 🤪

Haniu zleciało,zleciało,nawet nie wiadomo kiedy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzuchatki...

jak zwykle miewam dobry humor... ale dzis to normalnie dola zlapalam 😞
Po raz kolejny wybralam z katalogu lozeczko - pojechalam do sklepu i... sie okazalo ze juz ich nie maja na skladzie wrrrrrrrr 😠 kur.a!!!!!!! Ilez mozna!!! DZownie do innego sklepu tej firmy - zapewniaja ze maja 4 lozeczka na skladzie - jade a oni mi, ze maja ale nie ten kolor ktory ja chce!!! Wybieram kolejne... z katalogu w internecie w innej sklepie firmy - jade a panie mi mowi, ze sa ale 50euro drozsze... a szalu nie robi wiec ...mysle sobie pocalujcie wy mnie wszyscy w dupe!!! To sa sklepy firmowe?? Brak rzetelnej informacji, przez telefon, czy komputer a w sklepie wiedza czy cos maja albo nie, jak pojda na magazyn sprawdzic!!! Normalnie niewytrzymalam i sie poplakalam 😞 😞 😞 Nie ma pomyslu juz gdzie dalej szukac ...reszta w ogole mi sie nie podoba a jak ma sluzyc dzidzi przez najblizsze 5 lat to przeciez nie kupie byle co poza tym pewnie jak sie na jakies zdecyduje to nie bedzie dostepne w sklepie wiec stracilam checi 😞... Nie dam przeciez na lozeczko 400euro+ okolo 100 euro na materac - bez przesady tylko dlatego, ze je potrzebuje bo zaraz urodze... Ryczec mi sie chce jak tlyko pomysle o lozeczku 😞 😞

Paulusia - dzieki za stronke argosu... te co byly w miare sprawdzilam - niedostepne, inne - beee, reszta za droga... 😞
Co do snow to ja od paru dni miewam erotyczne z moim i mam niesamowita chcec na niego jednak perspektywa zblizajacego porodu i mozliwosc wywolania boli porodowych przez sex mnie paralizuje i chlodzi moja namietnosc :P

Ja niby juz bym chciala miec dzidzie przy sobie ale oddalam te mysl chyba, ze strachu przed tymi bolami 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie wlasnie wrocilismy od lekarza i mlody ma ok 56cm i wazy ok 3,2 wiec jest dlugi i chudy, te bole co mam to poprosu moj syn wierci sobie glowa i bije mame, termin mam na 7 listopada jak nic sie nie bedzie dzialo to 13 w piatek hyhy mam byc juz w szpitalu, a i znacznie brzuch mi sie obnizyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandro tutaj tak jest,ja na początku chciałam kupować łóżeczko tutaj ,ale po pierwsze same badziewie,a po drugie cena 😠 i zdecydowaliśmy się na polskie łóżeczko,nie dość że wyszło taniej z przesyłką już to na dodatek cały komplet.W Argosie są niby fajne rzeczy,ale na głupią szafę od nich czekaliśmy 4 tyg bo nie było na stanie,dobrze że w miarę wcześnie się obudziliśmy 🤨
A Ty kobietko spokojnie,nie ma co z nerwami,siądź z Twoim i się zastanówcie co i jak,nie stresuj się 😉

Olusia a mi się wydaje że taki dzieciaczek o normalnych wymiarach 🙂 no i jakby nie patrząc do terminu trochę czasu to może urosnąć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandruś nie przejmuj się napewno nie długo znajdziesz to co potrzebujesz.Ja rozumiem że się denerwujesz bo ja też taka jestem.A jeszcze do tego hormony. Eh
Ola to duzy chłopczyk. Ale z tego co wiem to wiesz jak jak to z tą wagą. U Październikówek chyba u Malinki pomylili się o kg. Wiec wcale nie powiedziane że waży 3200.Może juz 3800 na przykład. Spokojnie!A nawet jak będzie 3200 to też dobrze!Łatwiej urodzisz a potem go podtłuczysz do wzrostu 😉
Ja juz zrobiłam obiad na jutro i na niedzielę taka jestem dzielna 😉 I chodzę i sobie komplementy prawie. A co:P.Zaraz ide sie wypluskać i użyć magii zeby się wydepilować:P .Bo jutro mój sądny dzień. Ale mam stresa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czasem też mam takie sny :P:P jak dłużej nie figluje to od razu coś się śni :P:P

11 lat !!o rety !!! to jes normalnie szok. Ja jak miałam 14 lat skakałam w gumę przed klatką w getrach czy kolarkach, cy jak się to nazywało i ani w głowie mi były takie rzeczy !! dajcie spokój. To szokujące.

Iwonka to dobrze że ciśnienie w normie 🙂 oby tak zostało 🙂

paula zmieni się zmieni !! ja byłam nocnym markiem, potrafiłam chodzić spać o 5 nad ranem !!!! o 4 wychodzić sobie na spacerek w letnie „poranki” a jak się córka urodziła tak zasypiałam po zamknięciu powiek 🙂

hehe karola to faknie odpowiedziałaś mężowi :P:P i śniło się dalej ?? hehe … mi to już by przestało 🙂

marzenka ja jestem wstrżąśnięta tymi zdjęciami !! jeszcze dzieciom pokazywać !!!! ja rozumiem że np. ona jako matka … chce się pożegnać czy tym podobne, ale dzieci !!!! to jest chore !!!

oj będzie wam brakować to się o drugie postaracie :P:P my z iwonką to już gorzej mamy, ale ja wiem że też będę tęsknić za tym uczuciem 🙂 to takie cudowne jak rośnie w tobie życie, jak się rodzi dzidziuś, jak jest częścią ciebie 🙂 …..

ja dziewczynki rodziłam to miały taką książkową wagę 54 cm i ok 3600 g wagi 🙂 ciekawe jak teraz będzie, bo ponoć chłopcy więksi się rodzą.
Karola ja się urodziłam też koło 3600 i 54 cm a teraz mam 167 cm 🙂 widać o niczym to nie świadczy 🙂

sandro współczuje nerwów. A przez allegro nie będziesz chciała zamówić ?? jak pisze gosia polskie kupić …. tylko by wysyłali za granicę :/ …. a co do tych 5 lat, to ja mam nazwyklejsze łóżeczko i zawsze krótko je używałam. Potem kupowałam małe dziecięce łóżeczka, rozsuwane …. ale to już kwestia gustu.

A ja po okuliście i Maja będzie mieć jednak okularki (połówki minusy) ale będzie je nosić tylko przez 2 godziny dziennie. Ponoć jednak to prawdopodobnie może być za mało – na dłużej nie może mieć bo ona ma lekkiego plusa, dlatego tylko te dwie godziny, nie zaszkodzi jej to a zobaczymy czy pomogą jej skupiać prawidłowo oczy. Mam się pokazać za 4 miesiące. Ćwiczyć też – ze zbliżającymi przedmiotami. Zobaczymy. Może to pomoże. W poniedziałek mam odebrać 🙂 zapłaciłam tylko 82 zł – to wam zrobie potem zdjęcie :P ….
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...