Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
To mowisz Sathi ze uwiecznilas wybryki swojego syna na filmie 🙂 zachowaj go gdzies i pokaz mu jak podrosnie:P
U mojego psa na szczescie to nie cukrzyca
Wlasnie ktora nastepna sie szykuje? Bo ja to chyba wkoncu przenosze, jutro na brzuszku pojawi mi sie pewnie 40tc 🤨
Ciekawe jak tam Moniczka ona cos pisala ze jej czop sluzowy odpadl i to bylo juz jakis czas temu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenka no właśnie,nie pisała od wczoraj,ale jak coś się będzie działo to pewnie napisze,a jak nie to napiszemy do Niej 🙂

Beatko żyć nie umierać dwa lata bez miesiączki 🙂 ja miałam co miesiąc,niestety tak bolesne że szok aż wyłam czasami,i to też było spowodowane zmianami hormonalnymi,no ale nie zatrzymała mi się 🤨

Olusia nie mam pojęcia czy samemu można to sprawdzić,ale ja tam wolę nie wiedzieć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku pewnie, że zachowam, hi, hi. :P
Dobrze, że u pieska to jednak nie choroba. Jeszcze by tego brakowało! 🤢

Czyli Akigo dochodzi pomalutku do siebie. 🙂 Ciekawe czy napisze nam coś już w sobotę, czy dopiero w niedzielę? :P Pewnie najpierw zajmie się rodzinką, co zrozumiałe. 🙂
AAaa!! Mała przeurocza! 😁 Ach, tak jest! Ja też już swoje chcę, hi, hi... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinka - gratulacje 🙂
Mala Iwonki slodziachna 🙂 tez taka chce!!!! 🤪 🤪
wypilam wczoraj te herbatke z lisci malin - zadnych dodatkowych skurczy nie poczulam 🙂 wiec chyba to miesniowka macicy ma sie dzieki niej przygotowac a nie sluzy on przyspieszeniu porodu tak mysle 🙂

wlasnie miesiaczki - wroca znow a tak bylo milo przez te pare miesiecy :P

Jeszcze raz sie wam pochwale moim lozeczkiem bo zainstalowalam baldachim wkoncu :P [img size=311]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/bed_small.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ściągnęłam Iwonke myślmi:P
ale super ma córe 🤪
i mimo, że po cesarce czuje sie jak napisała bardzo dobrze- super!

Sandra fajne łóżęczko, ładna pościel 🙂 moje łóżeczko lezy jeszcze w pudle na szafie, dopiero w nowym mieszkaniu chyba w styczniu rozłożymy je.
Narazie w tym mieszkanku bedzie miał łózeczko turystyczne..

Paulina ja też uwieczniłam falowanie brzucha na filmiku z aparatu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam..coz za dobre wiesci dzis na forum..Karolina-gratulacje ..pozazdroscic..Marysia jest taka slodziasta:laugh: i widac ze szczesliwa przy mamusi..fajnie ze Iwa dochodzi do siebie tak szybko-a tak sie bala..ona juz ma za soba ..ahhh..Sandro i Paulinko-lozeczka sliczne..nie moge sie napatrzec na ta "mala Iwonke":P ..a u nas wcaz cisza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia gratuluje 🙂

dziewczyny ja nie mam jeszcze materaca :P ale będę miała najzwyklejszy bo ja wiem po sobie i po moich dziewczynach że mój synuś nie będzie często korzystał z łóżeczka.

Paula łóżeczko urocze, a tak te ubranka :P:P

ja mam tylko podkłady, ale jakieś małe mi się wydają …. bo są inne niż zawsze kupowałam :/ .. ja na wyjście sobie założe normalną jakąś. Ja po porodach krwawiłam miesiąc czasu !!!! ale normalnie miałam okres, nie jakieś straszne obfite i potem miałam normalnie okres od razu. A dodam że karmiłam więc nie ma to znaczenia.

No właśnie coś marzenka nie pisze ….

jaka buzinka … słodziutka ta marysia i jak sobie fajnie śpi i jaki ma uśmiech na tej swojej słodkiej buzince 🙂 !!!! :*

sandro łóżeczo naprawdę śliczne 🙂 uwielbiam takie kolory 🙂

a mnie dzisiaj kilka razy tak zabolały pachwiny … łojojoj …. i co nieco mnie łapały skórcze. A żartowałam do męża przez sms co by zrobił jakbym zaczeła rodzić … może sobie wykrakałam :P 😁 😁 fajnie by było !!! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie ja dziś cały dzień na zakupach byłam i dopiero przed chwilką wróciłam

Jej Marysia jest taka słodziutka, ja tez się zdjęciu kilka minut przyglądałam, taki słodziaszek ech.. ciekawe jak nasze będą wyglądać 🙂

A ja czuje dziś ruchy ale jakies mizerne i mnie to martwi, lekazr mówił ż ejak poczuje słabsze ruchy niz zwykle do mam pojechac do spzotala ale mam obawy że mnie tam wyśmieją że przyjechałam itd. więc narazie wypiła cole może pomoże i obudiz mojego maluszka

Sandra i paulinko łóżeczka są słodkie ja będe miałą żółto niebieskie chociaż będzie dziewczynka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Haniu 🙂
ja własnie też dzisiaj czuje bardzo słabe ruchy i bardzo mało, nie wiem co robić...
mi powiedział, ze jak nie bede czuła ruchów to mam jechac do szpitala i nie przejmować sie, bo nikt na pewno mnie nie wyśmieje, ze to 9 miesiąc i moim obowiązkiem jest kontrolowac takie rzeczy w razie niepokoju...
ale powiedział, ze jak nie bede czuła ruchów, a ja czułam dzisiaj tylko słabiutkie i teraz juz kilka godzin nie czułam...
zobacze jeszcze z godzinke albo dwie jak bedzie cisza to chyba pojade do szpitala 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari fajnie, z baldachimkiem jeszcze łądniej. 🙂

Beatko chyba mało która z nas się teraz oszczędza... He, he, ja dziś sprzątałam w kuchni. :P

Hm... mój maluszek też dziś spokojniejszy... Znaczy się czuję ruchy, ale w porównaniu z tym co wczoraj wyprawiał... Heh, pewnie zmęczony. 😉 Może jak tata będzie później pił colę, to mu podkradnę łyczka... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki lubie wchodzic na wasze stronki bo mi sie przypomina jak sama bylam tuz przed porodem.Nie zamartwiajcie sie tak bardzo ze ruchow jest mniej albo sa slabsze.Pod koniec to normalne bo dzidzia ma coraz mniej miejsca.a po drugie jesli duzo chodzicie czy cos tam robicie to malenstwo jest spokojne,cos w rodzaju snu.Najlepiej polozcie sie na godzinke a wtedy maluszek powinien o sobie dac znac1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj tez szwedam sie do domu i jakies stare rzeczy przekladam, czyszcze, wyrzucam, takie przekladanie starych gratow. Moj M to ma juz mnie dosc bo co chwila cos mu kaze zdejmowac, przybijac, chyba zaraz zmienie zaslonki w sypialni.
Marysia cudowna taka fajna opuchnieta to mnie najbardziej rozbawia u tych maluszkow 🙂 och kiedy ta Iwonka znajdzie dla nas czas... teraz bedzie pewnie z tym krucho:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kobitki rozmawialam ostatnio ze swiezo upieczonym tatuskiem jednej z dziewczyn i udzielil mi kilku wskazowek:

-juz teraz powinnysmy wlozyc do samochodu, w ktorym bedziemy podrozowac do szpitala w TEN dzien recznik i ceratke lub worek, ktory pozwoli utrzymac w czystosci siedzenie w wypadku jak odejda nam wody..(a pewnie w calym zamieszniu o tym zapomnimy w TEN dzien)
-polecal zabrac/zostawic w samochodzie garsc drobnych pieniazkow na parking przyszpitalny czy tez na telefon bo czasem nie mozna uzywac komorek na oddzialach w godzinach wieczornych lub nocnych ciezko gdzies rozmienic kasiutke
-poniewaz nie znamy dnia ani godziny mowil abysmy do szpitalnej torby wrzucily wode i jakies przekaski dla partnera bo on sam umieral z glodu gdyz TEN dzien zdarzyl sie w noc 😉 i wszystko w kolo bylo pozamykane

No kobietki nie ma co zwlekac juz pewnie u wiekszosci torby spakowane wiec jeszcze je dopakujmy - dopnijmy na ostatni guzik- i wyczekujmy...Ten dzien jz niedlugo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będziemy mistrzyniami w organizowaniu porodów,wczoraj tłumaczyłam kumpeli,która jest w ciąży z bliźniakami co musi zabrać do szpitala itd. a teraz proszę kolejne wskazówki...zawsze człowiek ciut mądrzejszy.
prócz wymazu dowcipnego odebrałam wymaz z gardła, no i jestem zdziwiona i zadowolona bo tam czyściutko...no i skąd ten wiecznie zatkany nochal?? dziś kupiłam dla siebie kropelki na katar dla dzieci,są troszkę słabsze niż te dla dorosłych,mam nadzieję że z malutkiem nic przez to się nie stanie ale naprawdę nie umiem oddychać przez usta,zwłaszcza w nocy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kukunari swietne porady przeczytalam to mojemu M i powiedzial ze o tym by nie pomyslal i ze bardzo praktyczne sa te wskazowki 🙂
A i wsadzcie do torby jasiek zeby bylo Wam pozniej latwiej ulozyc dzieciaczka do karmienia.
Ja wlasnie dostalam info ze siostra przywiezie mi kolejny worek ubran dla dzieciaczka od swojej kolezanki. Choc mam duuuuuzoooo ciuszkow to powiedzialam zeby przywiozla bo jakbym nie wziela to chciala to wyrzucic. A ja mam komu to potem oddac:P (najgorzej tylko z przebieraniem wg rozmiarow, praniem no i prasowaniem bedzie 🤢 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...