Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marzi urodziła! 😁 Kolejny listopadowy dzieciaczek! 😁 Ale fajnie, gratulacje dla mamusi. 😁

Madeline mamy podobne powody by już rodzić. 😉

Moniczko oj, ja mam nadzieję, ze po pewnym czasie parę minut na forum znajdziemy w ciągu dnia. :P W sumie to przecież o tyle łatwiejsze, że własnie nie trzeba się nigdzie ruszać. :P Choć nie powiem, pomysł spotkania na żywo byłby fajny (choć wiadomo, nie teraz). 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Moniczka85 napisał:
Wiecie , zapożyczyłam od grudniówek artykół o becikowym . Przeczytajcie sobie 🙂
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/362726,od_1_listopada_zmiana_zasad_wyplacania_becikowego.html


Ale tam napisali tak:

Jak wyjaśnia MPiPS, kobieta, której 10. tydzień ciąży będzie przypadał po 31 października br., będzie musiała przedstawić zaświadczenia lekarskie, natomiast kobieta, która po 31 października będzie w ciąży dłużej niż 10 tygodni, nie będzie miała takiego obowiązku.

Więc to chyba już nas nie dotyczą te zaświadczenia o korzystaniu z opieki zdrowotnej od co najmniej 10tc. Tak by wynikało z tekstu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!! Dziewczyny, nas te zaświadczenia nas obowiązują do becikowego; na 100 % przynajmniej u mnie w gminie tak mówili. Jeszcze dziś kobieta z gminny zaczepiła moją siostrę i się pytała czy mam itd; bo już wczoraj musieli cofnąć jedną kobietę, by szła wypisać zaświadczenie do gina.

Ja ciągle w 2paku 🙂 czekamy i czekamy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka gratuluje !!! zróbcie jej szybko wątek bo ja to nie umiem i nie próbuje :P jak fajnie że kolejny dzidziuś. a ty asiu nie czekaj z tym seksikiem 🙂 .... może cię ruszy wreszcie. a ty moniczko jak już tak miałaś co te 20 min to coś mi się wydaje że nie przenosisz 🙂

a ja dwa w jednym jeszcze ... ech coś mnie mało wymasował ten mój mąż :P:P i znowu będzie dzisiaj trzeba hehehe a on to chyba w siódmym niebie będzie że ja mu tak ochoczo non stop :P:P

a ja wstałam z opuchniętymi oczami 😞 ... całe gałkii pod oczami mam napuchnięte 😞 ... to chyba alergia ??

no czekamy na zdjęcie tego szymcia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesiu czyżbyś miała być kolejna? Ale obok Twojego nika wyświetla 40tc, więc chyba jesteś tak czy siak blisko terminu., co?
Ech, jeśli nas obowiązuje to obowiązuje... Nie sądzę, aby miała mieć problem, bo jestem pod opieką wcześniej niż od 10tc... Ale takie to niepotrzebne, pf. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

Melduję się dalej w 2-paku i jak na złość nic się nie dzieje 🤨

Moniczko w końcu napisałaś,już chciałam eska pisać do Ciebie dzisiaj 🙂

Karola może to już 🙂 fajnie by było 😉 kolejny Niuniuś na świecie 🙂

Oj Asiu chyba będziesz musiała zadziałać coś w kierunku baraszkowania,ile można :P

A ja wstałam dzisiaj,ale ledwo,dobrze się nie rozbujałam,a już mi się nic nie chce ☺️ wczoraj byłam taka jakaś opuchnięta,tzn na buzi 🤨 a dzisiaj nie zaglądałam jeszcze w lustro heh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślę, że z wypisywaniem tych świstków nie będzie większego problemów...w końcu lekarz też człowiek 🙂 a druki ukazały się dopiero tydzień temu, więc szybciej tego nie było można załatwić...

Dziewczyny oby to już, bo chodzę jakbym nie spała z 3 dni.... to ja po maratonie w pracy...i małej ilości snów się tak nie czułam...

Termin mam na jutro; mój M wczoraj dyskutował z Małym że ma dziś się urodzić, bo dziś (we wtorek) ma dyżur nasz pan dr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamuśki!!! wielkie gratulacje dla Marzenki i Szymusia.!!!
no karolka ciekawe czy ty następna???
szok co raz bliżej godzina W!!!!
wczoraj kupiliśmy wózek,już czuć dzidziolka w domku...tak miło.
karolinko a jaki kolor jumpera ty masz??bo o ile pamiętam to właśnie jumpera masz?teraz do nich są super śpiworki,które pasują do wózka,nosidełka i sportówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu bo to już końcóweczka i coraz gorzej z nami. 😉 Nie musisz się więc czuć winna, ze nie masz sił czy ochoty na nic. 😘

Marta dzięki. 🙂

Otlesiu jakie negocjacje z dzidzią, he, he. 🙂 Ech, i ja też się czuję baardzo średnio, a przecież w życiu miewało się, jak piszesz, gorsze maratony...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No tak a mi pewnie juz w piatek zniknie informacja obok zdjecia o tym kory to tydzien 🤔. Wg tego pierwszego Usg termin byl na dzisiaj ale jakos nic nie czuje zeby maluch sie chcial wydostac, dalej szaleje wczoraj to mi zasnac nie dal tak sie wiercil i rozpychal.
Co na obiad coz? nie mam pojecia moze jakies zeberka? zobaczymy.
A ja czekam teraz na wiesci od Was dziewczynki ktora nastepna urodzi bo u mnie to psie pewnie jeszcze troche zejdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...