Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leniuszku pójdę do tej szkoły, bo musze mieć obecności:/ tak zwracają na to uwagę, że jakby mnie nei byo to moge mieć później problemy... ehhh a juz tam pójde i odbębnie swoje, przemecze sie jakos 😉
a Twój Olek to przespał chyba swój termin 🙂 może myśli, że 02.11 ale 2010 roku:P 🙂 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu heh lekarz zajeb.... :laugh: ja to bym się go spytała czy to jakaś propozycja :laugh: a to dlatego że mam niewyparzoną buziochę 🙃

Idę dalej leżeć,no tak mnie głowa boli że szok 😞 wzięłam kolejne tabletki ale nie pomagają 😞 ciśnienie chyba albo ta pogoda,cały dzień na zmianę raz słońce raz deszcz 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolejna rozpakowana! I to nasza wróżka! 😁 Super i gratulacje dla mamusi! 🙂

Madeline najważniejsze, że wszystko w porządku. 🙂 Ale z tą nogą to masz kobito przechlapane... 😞

Kasiu współczuję, ale nie poradzisz. 😞 Taki teraz kres mamy chorobowy. 😞 Biedna Zuza, oby nie było tylko gorzej. Trzymam kciuki! 😘

Leniuszku to trafiłaś na doktorka, nie ma co, ech. 🤨

Mnie dzisiaj M zaskoczył - kupił karuzelkę dla małego do łóżeczka. Taką: http://www.2o2.pl/p,pl,2_313,pluszowa-karuzela-z-pozytywka-safari-canpol-babies.html tylko, że z beżowym "stelażem". 🙂 Z okazji rocznicy naszego poznania się. 😆 I książkę od niego dostałam, by mi się nie nudziło, bez laptopa, he, he. 😉 No i na obiedzie wylądowaliśmy na pizzy... a, że jak szaleć to na całego to jeszcze kino... A ostatnio miało być ostatni raz przed porodem! :P No cóż, w każdym razie polecam - ten film o Michael'u Jackson'ie, "This is it". 😁

Ach... wszystko fajnie, ale mimo to też bym się już chciała "wypakować". :P Zazdroszczę naszym mamuśkom... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O mamusiu ile do nadrobienia 16 stron 😲 .Ja to chyba nie dam rady. Ale juz nie długo wszystkie będziemy rzadziej na forum bo będziemy przy Maleństwach. Widzę że Sandra nam niespodziankę zrobiła:P! Wszystkie listopadowa Maleństwa rodzą się z podobną wagą 😉 .Narazie chyba moja Marysia największa 😉.
Ja dziś kupiłam Marysi lampkę bo ciężko spać przy mojej nocnej a muszę cały czas ją widzieć.
http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=800890443
Dobrej Nocki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi to mialas dzis niezwykly dzien! Super! Tez chetnie bym poszla do kina ale nie mam na co... moj chce isc na Pile VI ale to nie dla mnie powiedzialam zeby poszedl sobie z sasiadami.
Moj post na slodycze sie skonczyl Gosiu masz racje pozniej bede sobie odmawiac a teraz jeszcze moge wcinac choc i tak ograniczylam bo mam straszna zgage w nocy.
Bedac w szpitalu kobitka jadla mandarynki no i musielismy do sklepu jechac i kupic bo ten zapach mnie po prostu oszolomil 🙂 mniam mniam
Beata ja mam takie szczescie ze u mnie wykladowcy sa wyrozumiali i jezeli jest taka sytuacja ze jestem w ciazy i mam termin to zome mnie nie byc (gorzej z praca magisterska 🤔 )
dobra ja spadam spac jutro kolejny dzien przed nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry wszystkim! 🙂

Ja też ciągle 2 w 1. Choć w nocy miałam leciutkie skurcze i teraz jeszcze troszeczkę cosik tam... Ale jak zwykle, pewnie seria dolegliwości przygotowawczych. 😉

Tylko sen miałam przykry. 😞 Śniło mi się, że rodziłam, wszystko było dobrze, a jak już się maluszek pokazał na świecie to okazał się, że jest chory i umarł za dwa dni... Obudziłam się zapłakana.... i dopiero poranne hopsanie Witka w brzuszku uświadomiło mnie, że wszystko w porządku. 🙂 Ech, ale głupie te sny... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
pierwszy raz od kilku miesiecy spałam tak długo heh

czy któraś mama urodziłą może dzisiaj w nocy?? albo czy jest juz na porodówce??

Gosia ale masz zajefajny brzuszek 🤪

Iwonko bardzo fajna, ładna lampka 🙂 My troszke daliśmy dupy za przeproszeniem, bo kupiliuśmy taki zegar ledowy, fajnie wygląda ale jest na stałe zamocowany 🤨 kable w ścianie są poprowadzone, więc jak sie znudzi i go zdejmę to kable ze ściany trzeba bedzie jakoś zakryć... 🤨

Iwonka a twoja Marysia ile ważyła??

coś czuje, że mój będzie największy, teraz mówią, ze 3700 a jeszcze dwa tyg zostało... chociaż zdaje sobei sprawe, że te pomiary mogą byc mylne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany, Paulinko co za koszmar 😲!!

skąd te głupie sny nam sie biorą w głowach! a ja ostatnio tylko myśle o ciąży, dziecku i porodzie, teraz to juz tylko jedyne myśli w mojej głowie i tez mam czasem głupie sny

mnie wieczorem i nocy pobolewał brzuch jak na miesiączke i właściwie to wszystko... a nad ranem okropny ból w pachwinach jak chciałam sie przekręcić- aż sie wydarłam an głos!!hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamusie!!
ach te sny sathi...tak to niestety jest,już za dużo myślimy i potem takie głupotki się śnią..a ja dziś w nocy chrapałam i mój M to nagrał,złośliwiec 😉
gosiu brzuszek jak z reklamy.
iwonko lampka bardzo ładna.
zaraz zmykam do szperacza.
kurcze właśnie dzwoniłam do gminy nic dla samotnych matek nie mają.tylko rodzinne ale i tak sie za nie nie złapuję. tak że goły tysiączek dostanę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu fajowy brzucholek! Ale mam "refleks"... dopiero zauważyłam.

Tak dziewczyny chyba wieczorem po prostu za dużo o tym wszystkim myślałam. I jeszcze rozmawialiśmy z M. Ale nie o jakiś złych rzeczach, tylko ogółem omawialiśmy, np. dojazd na porodówkę, etc. Ale pewnie z tych rozmów jakieś głupie urojenia mi się w głowie zrobiły. 😞

Olga powodzenia u szperacza, daj znać jak będziesz po wizycie co tam słychać. 😉
Olga ale zawsze to tysiączek chociaż....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!
Melduje się w dwupaku,młode tak wieczorem się rozkopywało, że myślałam, że po prostu sobie wyjdzie - bez potrzeby porodu :P rano też się wkurzyło bo leżałam na boku, a nie przepada za tą pozycją.

Olga a pracujesz? bo wtedy jeszcze zostaje PZU i odliczenie od podatku ulgi na dziecko ale proporcjonalnie do miesiąca, w którym się urodziło. Nie wydaje mi się, żeby nie mieli nic dla samotnych matek... może w necie poszukaj, bo czasami oni nie mają pełnej wiedzy na ten temat. Pamiętaj, że oprócz becikowego rządowego jest samorządowe - w bdg przy kwocie do 1008,- na osobę dostaniesz 1000 od prezydenta miasta.

Wzięłam się za porządki, wczoraj zrobiłam pranie ciuszków, które dostałam, dziś robię nasze pranie, potem poprasuje... zaczynam świra dostawać siedząc w domu 😮
Gosiu przepiękny brzuszek, na moim w ostatnim miesiącu pojawiły się okropne rozstępy wrrr,
Sathi - sny się śnią na odwrót i są zwierciadłem naszych pragnień i obaw, dlatego głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...