Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Rozstepy... coz zauwazylam ze ida coraz wyzej sa juz nad linia pepka ciekawe czy do czasu kiedy urodzi sie Aleks to dojad po piersi 🤔 ?
Beata nie martw sie moj maluch chyba bedzie wiekszy albo porownywalny do Twojego poniewaz mialy podobna wage w 37tc (chyba, jesli dobrze pamietam:P )
Sathi oj beznadziejne te sny ale mowia ze sny sa na odwrot wiec nie ma sie o co martwic. A Witek to pewnie sie pukal w glowke ze takie bzdury sie czlowiekowi snia:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Beatko moja malutka ważyła 3380 jak się urodziła.Lekarz powiedział że będzie jakieś 3700 lub więcej ale okazało się inaczej.
Dzisiaj w rozmowach w toku własnie o rozstępach. Tam to kobiety mają roztępy szok. U mnie są już jasne. Więc u Was też będą słabo widoczne.Niema się co przejmować. Miłego Dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo podziwiam Cie ze masz czas do nas zajrzec ja pewnie nie bede miala kiedy zebow umyc tak przyzwyczaje malego do siebie 😉
A w nocy za kazdym razem jak wstawalam do wc to zanim sie z lozka ruszylam to cos mi lecialo i tak za trezcim razem pomyslalam ze to moze wody sie sacza? Ale jakos o tym pozniej zapomnialam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kiedys pisalyscie o takich kalkulatorach ze wiedzac kiedy doszlo do zaplodnienia mozna wyliczyc dokladniejsz date porodu. Bo tak sie zastanawialam kiedy moglismy sie z moim M w lutym zblizyc hm... i tak mi wychodzi ze byc moze w jego imieniny? Albo tuz przed? Bo on imieniy ma tylko raz w roku wiec porzadny prezent musial byc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry...jeszcze nie urodzilam..nic sie nie zanosi 🤨ja mam wrazenie ze moj synio to taka drobna kruszyna bedzie..Asiu mojej znajomej wody saczyly sie jakis czas chyba z 4-5 dni zanim urodzila..a donosnie tego wczorajszego lekarza to ja bym mu tak powiedziala ze by mu w piety wlazlo 🙃 Rozstepy?hmm..tylko na jednej piersi ☺️ Gosiu ale Vanessa ma sliczne "mieszkanko":laugh: ...Paula moze za duzo myslisz i martwisz sie stad te sny?Iwonko lampka super 😉 Beato odpoczywaj jak najwiecej..czas zbierac sily do porodu 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi no nie wiem myslalam ze jak wody odejda to trosze wiecej tego jest i nie bylo uczucia takiego ciepla jak dziewczyny opowiadaja.
Wlasnie sie dowiedzialam ze ta moja kol co miala termin tez na 2/11 juz karmi swojego malucha. I ja tez bym juz chciala... ☺️
Co do daty zaplodnienia to juz nie wiem bo caly luty sie chyba tenteges jakos bo zaczelismy sie wtedy starac.
o tak co najwazniejsze Aleks sie rusza i dotrzymuje mi towarzystwa 🙂
Och kolejne malenstwo bedzie juz z nami, nie moge sie doczekac na wiesci od Hani!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no u lekarza wszystko dobrze,mały nie wybiera sie jeszcze do nas.
madeline ja nie mam meldunku bydgoskiego więc kaski od prezydenta nie dostanę,ale mamy inny plan chyba michał odbierze becikowe i te pieniązki samorządowe bo on z bydzi i nie będzie kombinacji.
trzymam kciuki za następną mamuśkę 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu mysle ze wage i wzrost tez mozesz..fajna pamiatka..Beatko..nad imieniem nadal sie zastanawiam ..ale jakbym nie wymyslila innego to bedzie Fabian(wybor tatusia)aczkolwiek nie jestem przekonana.jak to ciezarna-marudze:laugh: a co?poki jeszcze moge..pierwszy termin mialam na dzis..cisza..wiec nastepne terminy mam na 7 i 9 ..czekam dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia fajnie, ze robisz od nowa tabelke 🙂 tylko sie pospiesz, bo jak w nocy to co leciało to były wody....
heheh ciekawa jestem kiedy urodzisz, kiedy musisz isc do szpitala jak nic nie bedzie sie dziac??
myśle ze do tej tabelki tez wpisywac wzrost, beda wszystkie podstawowe miary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski jak tylko na chwile korzystam ze kolezance maz przyniosl laptopa, jeszcze nie urodzialam hehe 🙂 jutro juz dostaje zastrzyki i jesli nic nie ruszy to w poniedzialek kroplowka i mlody bedzie na swiecie 🙂 dzis mialam znowu usg i mlody wazy 3750 🙂 takze duzzy kloc z niego, slyszalam ze juz porody są 🙂 pozdrawiam Was bardzo mocno i trzymam kciuki za reszte. buziaki trzymac sie i rodzic hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...