Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czytałam Niunia że masz termin na 30 października .Mi na 3d powiedzieli że 31 październik. Ciekawa jestem która data mi się sprawdzi. Chyba jeszcze raz pojadę na 3d zobaczę co teraz powie.
Może moja maleńka się odwróci buźką i kilka zdięć na pamiątkę będe miała. I sprawdzę jak tam jej zdrówko.

Ciekawa jestem jak tam nasza Karolinka po wizycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam od gin. U nas wszystko w porządku, usg będę miała za 3 tyg. Przytyłam 10kg; pytałam się gin. o ten GBS, więc u mnie wygląda to tak. Mój gin. ma wymazówki, więc nie trzeba kupować, pyt. się o cenę, ale on nie umiał mi odp., powiedział, że nie wie ile teraz bierze laboratorium, bo często robił na poradnie i mówił, że jak co to też mi może zrobić prze szpital... Także jak macie dziewczyny możliwość róbcie GBS....szkoda tylko, że gin. tak rzadko zlec. to badanie... muszę jutro nadrobić Wasze posty na forum 🙂 Milej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry listopadóweczki! 😉 :P

Dziś się u mnie zapowiada pięknie... i do pracy, heh. Ale nie przejmuję się jeszcze, bo mam nadzieje, że nie będzie ciężko. Zresztą u mnie to tylko kilka dni.

Mały fikał we mnie całą noc i teraz cały ranek. 🙂 Założyłam koszulkę, która przylega mi do brzuszka i teraz tak śmiesznie widać, jak skacze - bo brzusio faluje. :P

Linię Negra mam, może nie nie wiadomo jak wyraźną, ale taka tam bladziutka sobie jest. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny jak dzisiaj samopoczucie?? mam straszmy dylemat czy pójść do szpitala z tą nerka czy jeszcze poczekać.11.08 mam usg 4d i trochę szkoda mi iść do szpitala bo pewnie przepadnie mi wtedy termin 4d. normalnie mętlik w głowie.jestem jak stara zrzęda!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Ja bym poszła bo z nerką nie ma żartów.
Niunia no to faktycznie 12 dni dziwne:P.Zobaczmy jak to będzie. Ja jakoś tym usg nie wierzę. Ani z terminami ani z wagą maleństwa.
Leniuszko Ty pracusiu! W nocy pierogi! 🙂 pewnie nastałaś się strasznie długo. Już mnie nogi i nadgarstki bolą jak pomyślę.
Ja zaraz wszamię śniadanko to przestanę myśleć o pierogach. Ale z soczewicą nigdy nie jadłam.Ciekawa jestem jak smakują.
Moja mała też fikała cała noc i przez to wstawałam co 3 godziny do wc . Łobuzica jedna a z rana śpi i nie daje znaków mamusi.
Lecę szamać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moje maleństwo od wczoraj od południa ejst tak spokojniutkie ż eaz mnie to martwi-dostałąm może raptem jednego kopniaka i cisza-nie lubię takcih sytuacji bo poyem milion mysli chodiz mi po głwoie mam nadzieję ze zacznie za chwile fikac jak zwykle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej. U mnie upał. Olga nie zwlekaj z tym szpitalem, zdrowie ma się tylko jedno, a na usg możesz się umówić później, a niedługo zobaczysz swoje maleństwo na żywo. Ja rozstępy mam tylko na lewej piersi....pępek wyskoczył mi juz jakieś 7 - 8 tyg. temu 🙂, a linię mam już z 4 - 5 tyg. Mój gin. nie podawał mi narazie terminu wg usg; ja zresztą uważałam, że to jest wielka loteria...więc tak samo mogę ur w połowie października, czy też połowie listopada 🙂

Wczoraj z mężem byłam u lek. rodzinnego, bo gorączka mu nie spadała poniżej 39....lek. stwierdził, że u mnie to chyba już końcówka, bo mam taki brzusio 🙂 ale się pomylił...był zdziwiony jak mu powiedziałam, że to 27 tyg. Pozdrawiam MAmusie i miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sobie tak spokojnie siedza. Balagan mam ale pomału rozłożyłam sprzątanie. Czas miałam do soboty z rana więc myślę zdążwe niema co w ten upał sie spieszyć. A tu mój mąż dzwoni i mówi że będzie w domu ok 22 😲.Mamciu! Teraz nie wiem za co się zabrać więc usiadlam i myślę od czego zacząć 😮 I tak mi się nie chce 🤨.Ale nie no muszę zrobić nastrój ogniska domowego a nie boiska do gry w piłę bo przy moim synku tak wygląda w domu.Nie lubię kawy ale chyba sobie małą zrobię bo jak pomyśle o sprzątaniu to zasypiam 🤢 .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...