Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oponki pychota!:P Ale masz fajnie!U mnie sie Ada rozchorowala i doszły nam kolejne kłopoty z synem. Zaczynamy się zastanawiać nad szkolą z internatem i to z jakimś rygorem. jeszcze nie wiem. Ale własnie się okazało że moje dziecko pali papierosy 😞.W czwartek byliśmy w szkoel bo uderzył chłopca i jego matka podała to na policje. Dzis pani pedagog powiedziala Adzie że Kacper pali. Ale ona nie chce do mnie dzwonic bo mówi ze ja jestem z tym moim Kacprem taka biedna i nie chce mnie martwić. Ja juz dziś mam dość taki dołek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu dzięki. 🙂

Olga ja też się śmieje z mojego M, bo też zaczyna coraz częściej miewać różne zachciani, jeśli mowa o jedzeniu. :P Ale zgagi potworne go męczyły odkąd go znam... 😞

Akigo Kacper coraz bardziej zbliża się do wieku, w którym właśnie takie rzeczy będą go kręcić, jak chociażby palenie. Współczuję Ci, zwłaszcza, że przecież dodatkowo czeka Cię opieka nad malutkim dzieckiem. Jednak nie obwiniaj się! Papierosy to rzadko wina rodziców, bardziej ma wpływ otoczenie dziecko, kumple, a to trudno Ci kontrolować. Nie wiem co Ci poradzić, wiadomo nie mam doświadczenia jako matka w takich rzeczach. 😞 Trzymaj się kobito! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Jagody 😉)
Witamy cie Beatko ,dlugo cos cie niebylo,u nas pomalutku jak widac zadna oprocz Jagody sie nierozpkowala 😉
Ale poczekamy jeszcze troszke i sie zacznie...

U mnie tak sobie,oczywiscie u synia wszystko dobrze tylko znow zaczal bolec mnie zab cos czuje za bedzie zle z kazda minuta boli coraz bardziej;(

Pozatym dostalam dzis kupe ciuszek od znajomej 😉 😉 😉
ciesze sie napewno sie przydadza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje Jagoda.....widze,że listopadówki są szybsze od nas.....bo tym naszym pazdziernikowym wagom nie chce się wyłazić na swiat....i przez to złamiemy chyba tradycje brzuszka żeby sie zaczac rozpakowac we wrzesniu.....ale najwazniejsze urodzic zdrowe maluchy.....Duzo zdrówka i sił listopadówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maxara dziękujemy 🙂 i też życzymy zdrowego Maluszka 🙂 i szybkiego porodu 🙂

A ja przechwaliłam moje samopoczucie dzisiejsze,nie jest źle,tylko ten pęcherz 🤢

Olga ja poproszę też taką oponkę :P

Iwonko tak to jest z dzieciakami 😞 i nie możesz się poddawać,główka do góry wiem że nie jest łatwo,ale na pewno razem znajdziecie jakieś rozwiązanie 🙂 i tak jak Paulina napisała,zaczyna się ten wiek,i największy wpływ ma towarzystwo.Wyobraź sobie że ja się dowiedziałam że mój brat rzucił palenie heh jak miał 11 lat 🤪 to był dopiero szok,nikt nie wiedział że popala,nie dało się wyczuć i tutaj nagle On mówi do mamy że już nie zapali bo niedawno rzucił 🙃

Beatko też tak miałam niedawno,co dawałam kroka to wszystko mnie bolało,jak poszłam do lekarza to mi powiedział że Mała tak uciska mi na szyjkę i że już tak będzie 😞 daj znać po lekarzu co i jak,i trzymaj się kobietko 🙂 za dużo się narobiłaś,remont dał się może we znaki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko ale najważniejsze, żew wiyta już jutro i jeżeli coś nie tak (oby nie!) to szybko się dowiesz. Współczuję Tobie i Justynce. 😞

Marzenko trzymaj sie! 😘

Do mnie zaraz wpadną znajomi, posiedzimy, potem będą nocować. Ale mam nadzieję, że dam radę jeszcze do Was dzisiaj zajrzeć. 😉

Maxara wam też dużo zdrówka i sił! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda miała termin chyba na 8 🙂, więc 34tc. Nie mam pojęcia, czy miała CC, ale raczej tak - tak mi się wydaje.

Witam Beatko w końcu się odezwałaś 🙂

Ja nie wiem co mam ze sobą dziś zrobić, jakoś dzisiaj taki dziwny dzień. Bolą mnie nogi, a w szczególności lewe kolano, które miałam kilka lat temu operowane. Nie wytrzymuje ciężaru; a tu jeszcze 5tyg; ale ja dziś marudzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu z tego co aj doczytałam się z wiadomoci od jej siostry to urodziła siłami natury 🙂

Iwonkoz chłopcami to sa kłopoty czasem większe czasem mniejsze-bo oni łatwo ulegaja kolegom nie chcą byc gorsi i chcą być akceptowani przez kumpli ze sowjego srodowiska-moz enie chce sie wyłamac dlatego tak sie zachowuje a nie inaczej-tak ja myślę ale cos na to bedziesz musiała zaradzić-zeby potem nie bylo gorzej-ale może uzgodnij z mężem co należy zrobić może to mąż powinien z nim porozmawiać

Beatkogdzieś ty nam zniknęła na tak długo??

a ja prócz lekkich nerwów popołudniowych to dobrze ostatnio się czuje ale mam do was pytanie, ja maiął ostatnie usg w 30 tygodniu i nastepne mam mieć w przyszłym tygoniu czyli w 34 ale nie wiem czy to tak bo ma byc czy to przez ta pomyłke z tygodniem ciąży położnej=wiec powiedzcie mi jak to u was jest z usg, w których tygodniach je miałyscie i w których tygodniach macie ejscze miec??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu ja miałam planowane usg ostatnie w 19tc 😞 z tym że robiłam sobie prywatnie w 25tc,no i niestety do końca już nie będę miała usg robionego 😞

Tak ciężko wyczytać z tej wiadomości jak Jagoda urodziła,pamiętam jak pisała że ma mieć CC i do tego momentu zostaje w szpitalu,echh pozostaje Nam czekać na kolejną wiadomość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=#FF0000]''Dzisiaj o godz.5.50 Bóg zesłał nam pięknego Aniołka Kordiana Mateusza ,który jest jak narazie w inkubatorku ,waży 2500 i 48cm.dł.! Jest przepiękny a my przeszczęśliwi! urodzony SN! [/color]

na końcu wiadomości jest że "urodzony SN" czyli siłami natury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wyprowadzilam sie od mamusi i nie mialam internetu ale teraz juz postaram sie wszystko nadrobic i byc tu z Wami 🙂 Dobrze,ze z Maluszkiem Jagody wszystko OK 🙂 cos mnie tak dzisiaj dziwnie brzuch boli.nawet nie w podbrzuszu tylko nizej...nie wiem co to ma byc...moze ktoras z Was tak miala??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka Wielkie gratulacje teraz tylko szybko wracaj do sił razem z maluszkiem Buziaki :*

A my mamy już wózek 😁 Kupiliśmy el jota takiego http://www.bobomarket.pl/x_C_I__P_27584651__PZTA_1.html
wyniósł on nas niecałe 1000 zł , myśleliśmy o paskowym wózku ale ostatecznie wybraliśmy ten z kołami pompowanymi , podobał nam się jescze x lander

Te styczniówki to chyba wysokie mniemanie mają o sobie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A... zapomniałam byłam z tym kleszczem u lekarza ogólnego , narazie mam obserwować miejsce ugryzienia. Wiecie a mnie odpukać narazie nic nie dokucza, czasami mnie brzuch dolem pobolewa ale to chyba nie są typowe skurcze bo jak zacznie boleć to długo boli i bez przerw, a ja normalnie jak bym się urodziła odeszły mi chwilowo wszelkie dolegliwości i takie powera dostałam że hej, wszystko bym robiła naraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...