Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wiecie co za dużo ja myśle o tym porodzie. Z tego myślenia dostałam biegunki i tak mi się brzuch postawił ze aż zimne poty mi przeszył. Taki gorący mi się zrobił ten brzuch. Człowiek chce szybko ale nie za szybko.
Juz zadzwoniłam do położnej i powiedział ze jak coś się zacznie dziać mam dzwonić. Ona na czeka na telefon nic więcej. Ale w sumie to wystarczy.Miałam skurcze jak na miesiaczkę ale brzuch to mi się aż tak nie stawiał.Dobrze niech organizm ćwiczy.Ale już nie będe myśleć o porodzie mam czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a mnie moj syn ciagle kopie. Ja caly czas mam zimny brzuch za co moj M mnie opieprza. Budzac sie w nocy na wycieczke do wc tak sobie pomyslalam ostatnio co by bylo gdyby wlasnie w nocy odeszy mi wody plodowe? I tak sobie mysle przeciez jak taka zaspana jestem nic mi sie nie chce tylko spac a jak bym miala do szpitala jechac to co taka nieprzytomna? Ale pewnie jakbym zobaczyla ze to wody plodowe to odrazu bym sie obudzila adrenalina zrobilaby swoje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj mamusie coraz bliżje finału więc my zaczynamy reagowac na każde niepokojące sygnały, ja jescze staram sie o tym nie myslec zostało mi jescze od 5 do 7 tygodni wiec kawał czasu:P mam wrazenie ż eurodze w październiku ale u mnie zawsze jest na odwrót więc pewnie urodze w listopadzie:P tak by mi sie marzyło w 38 tygodniu ale dzidzia zdecyduje sama kiedy wyjsc, mam nadzieje ze nie bedzie chciaął zsotac dłuzej w brzuchu u mamusi

ja jedyne o czym mysle to jak zareaguje mój mąz na córeczkę, popłakac się pewnie nie popłacze-choć chciałąbym żeby uronił choć jedną łzę-ja napewno na widok córeczki zaczne płakac jak małe dziecko ze szczęścia na samą myśl mi łzy się w oku kręcą:P

KAsiu pokoik śliczny-zawsze marzył mi się taki baldachim nad łożkiem nawet teraz nie wiem cz sobie do sypialni nie sprawić bo to anstrój by nieżły zrobiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co tu dziś się dzieje?? chyba wszystkie nie możemy się doczekać i to jest powód tych naszych dziwnych uczuć 🙂
mnie boli znowu nerka,albo kręgosłup no i dziwne uczucie w brzuchu czuję,cała chodzę od rana nerwowa,a w nocy nie wiem czy mi się śniło czy tak było na prawdę ,że bardzo boli mnie brzuch a malutek strasznie się rozpychał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dostałam doła bo czeka mnie wizyta szwagierki z jej bomblami. A ja sie tak źle czuję i nogi mnie kręcą. 😠 A wiem że po tej wizycie dość ze domu nie poznam to jeszcze będe musiała biegać.Ta namłodsza nie jest taka zła .Ale ta 2-latka istny diabełek. Wszystko sciąga , wszędzie wejdzie. Aż mi sie płakac chce! 😞 Bo wiadomo jak moja szwagierka usiadzie i sie do nich nie ruszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko to dla poprawy nastroju napiszę Ci co mi się niedawno śniło; więc..... Wszystkie listopadóweczki popłynęłyśmy w rejs takim ślicznym, dużym statkiem. I tak z dnia na dzień po koli rodziłyśmy 🙂, a poród odbierała.... ANNA MUCHA 🙂 Nie wiem dlaczego właśnie ona mi się przyśniła 🙂Do brzegu dopłynęliśmy jak urodziła ostatnia z nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki!!!
ja wlasnie wrocilam z zakupow 😁
zakupilam pare fajnych rzeczy, jednak najbardzije jestem dumna ze zestawu poczatkowego do karmienia piersia i butelka Tommee Tippee 🤪 w jednym sklepie ten zestaw kosztowal az 110euro a mi sie udalo go kupic za 40euro 😁
W sklad zestawu wchodzi:
* 2 butelki po 150ml wraz ze smoczkami o wolnej predkosci przeplywu - antykolkowe
* 2 butelki po 260ml wraz ze smoczkami o wolnej predkosci przeplywu - antykolkowe
* laktator z butelka ze smoczkiem o wolnej predkosci przeplywu - antykolkowy 150ml
* pojemnik do sterylizacji
* 4 nakretki na butelki do przechowywania pokarmu
* 54 wkladki laktacyjne
* smoczek uspakajajacy


jestem mega zadowolona z zakupu 😁 [img size=336]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/kit.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super Paulinko!Duzy chłopczyk. Ciekawa jestem jak moja kruszynka ile waży.Ale czuję ze sporo bo dziś to mi strasznie dała popalić. jak ona się wierci to mam straszny ból na dole. Główką chyba stuka. A ja czuję paralizujący ból 🤔.
Super ten zestaw Tommee Tipee. Ja mam taka małą buteleczke.
A ja właśnie ostro licytuję ubranka. Juz jedną rzecz przegrałam. Przed ostatnią minutą mnie przelicytowali ☺️.Ale ciśnienie mi skacze:laugh: !
Co do wizyty to czuje sie jakby przez mój dom przeszło tornado!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeszcze mam pytanie: lekarz mi kazał liczyć ruchy płodu. Powiedział, że mam to robić trzy razy dziennie, o tej samej porze, po pół do godziny po jedzeniu. Powiedział, żebym zapisywała, np. w formie kreski każdy ruch (tak mi odpowiedział na pytanie czy mam serie notować czy ruchy pojedyncze?). Na leżąco przez godzinę. Nie wiem, różnie się niestety gdzieś wcześniej naczytałam, że różnie się bada ruchy płodu... Dlatego mam pytanie czy któraś z Was może mi powiedzieć jaśniej jak to wygląda? Albo u Was jak to wygląda, jeśli tak robicie? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...