Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzieeń-doo-bryy! 😉

Marzi jeszcze wróć na chwilkę, porodówka Ci nie zwieje, he, he. 😉:P

Kukunari oj ja na pewno nie będę pierwsza... :P Ale ciekawe, która. I która ostatnia? 😉

A dziś jadę na usg na 12! Ach, muszę się zacząć zbierać, bo nie zdążę! I potem lekarz na 16, ajajaj. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂 ja tez niby wyspana bo o 22 poszłąm spać a o 10 dziś wstałam ale jakoś czuję że mam ciężkie powieki :P

ja własnie pije sobie na śniadanko gorąca czekolade, zaraz ide zobaczyc co w tv fajnego leci o tej porze, zajrzę później miłego dnia, Sathi to opisz relację z USG 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandro mi zawsze ;ekarz się pytał czy mi puchną nogi itp więc jest to może coś co trzeba mieć pod kontrolą i z czym trzeba się zwrócić do lekarza. lepiej może się wybierz, jeśli to aż tak widoczne i wcale nie przechodzi 🤨

a ja przyszłam z przedszkola i nadziwić się nie mogę jak teraz mają dzieciaczki ładnie 🙂, ale to jeszcze nie koniec, bo jeszcze u nas bedzie malowanie 🙂... ale już się nie mogę doczekać. takie były tu brzydkie te kolory a teraz jest tak żywo ... uwielbiam żywe kolory - nie przesadzone, ale żywe, kolorowe .. 🙂 wesołe

oki zmykam kawe sobie zrobić a tak to dzisiaj już nic nie robie - coś mnie kuje dzisiaj - obym nie zaszkodziła maluszkowi moimi wczorajkszymi zabiegami domowymi - bo w sumie na siedząco malowałam i nie czułam że się przemęczam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dżem dobry! 😉
Sathi koniecznie opowiedz nam jak wrocisz jak tam na USG.
Kasiu tez czekam na zdjecie.
Sandra mnie tez lekarz zawsze pyta czy mi nogi puchna ale u mnie sie to zadko zdarza, gorzej z dlonmi. Tak wiec idz do lekarza jak Ci zalecaja dziewczyny.
Co do rozstepow to ja ciadle smarowalam brzuch a i tak mi sie ostatnio zrobily tam rozstepy. Mam je na piersiach, biodrach, udach, brzuchu i po wewnetrznej stronie ud. Tez przytylam 16kg (jak na razie) i wiem ze ciezko mi bedzie to zrzucic ale staram sie byc dobrej mysli.
Kurcze niedawno wstalam a juz czuje sie zmeczona jakbym nie wiadomo jaki wysilek fizyczny mialam. Wy tez tak macie? Normalnie opadam z sil. A jak sie poloze to nie moge zasnac jestem zmeczona ale spac mi sie nie chce...? dziwne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesia mi to strasznie goraco jest juz mam dosyc tej pogody i tego slonca... nie moge sie doczekac prawdziwej Jesieni bo jakos za Latem nie przepadam.
a moj syn tak szarzowal dzisiaj w nocy i rano w moim brzuchu ze spac sie nie dalo. Normalnie czulam jak sobie spacery urzadza 😉 tylko takie nogi drepczace to w jedna a to w druga strone. A zolodek tak mi przekopal ze rano znowu mnie bolal. Ale coz trzeba byc twardym a nie mietkim:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co moja mała jak sie wierci to czuję ja bardzo nisko nie dotyka mi do żeber. Nie mam pojęcia jak ona jest zwinieta.Ale to dla mnie dziwne.Bo ruchu czuję z 12,13 cm od pępka. Wyżej już nie. I zastanawiam się czy jest taka mała czy jest jakoś dziwnie ułożona. Pamiętam jak moje dzieciaki wciskały mi nóżki miedzy żebra. A ona jakoś tak nisko się wierci. Ostatni to wręcz z 5 cm nad pępkiem. Juz się zastanawiam gdzie są jej nózki i czy wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka zastanawiałam się nad tym samym !! i miałam to samo odczucie czemu wcześniej czułam dziewczynki dużo wyżej, aż pod żebrami a teraz właśnie niżej pempka i wiesz co mioł jakiś czas i może nie pod żebrami kopie ale nad pempkiem i to sporo, zmienił mi się też kształt brzusia i mam bardzie wąski a szpiczasty, wcześniej miałam bardziej na boki rozwalony. zatem na pewno iwonka malutka tylko tak ci się ułożyła ..

a i wklejam jedno zdjęcie 🙂kącik dziewczynek. na baldachimie będą jeszcze kolorowe wiszące kwiatuszki, ale za to ściany zostają puste. i chciałabym uszyć im jedno-kolorowe kapy bo już dywan jest bardzo kolorowy. na rogu trochę widać koło okna drugi kolor - niebieski, chciałam jak najwięcej uchwycić ale sie nie dało. kącik synusia wkleje potem jak będzie już firanka - bo brudne okno mam że szok !! :P i mąż musi je najpierw umyć 🙂 ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Karolinko . Bo ja to obsesii dostaje. A moze coś z nóżkami a może to a moze tamto.Teraz jak pujde do lekarza to mu dam wszystko mi pokarze i powie.
Najważniejsze zeby wszystko było ok.Moja główki nie wystawia. Ale strasznie mnie puka w dół.Aż czasem jak ide na spacer do wc to wrócić nie mogę tak boli. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje dziewczyny, te akurat mąż malowała, ale bardzo mi się podobają ze wględu na żywy kolor ..... już się nie mogę doczekać jak nasz będziemy malować 😁 😁 😁 ja już dziś bym mogła :P ale poczekam na wypłatę bo troszkę krucho z kasą. ale to już niedługo :P bo jakieś 9 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karola ja nie mam pojęcia czy można kupić sam ... ja nie będę mieć nad łóżeczkiem bo już dziewczynki mają. synuś będzie miał maskotki wzdłóż ściany na rurce na druciku umocowane 🙂 więc nawet karuzelki mieć nie będę. oki ja ide zjeść gołąbki i jeszcze trochę i muszę o dziewczynki wychodzić. 🙂 potem na plac zabaw - bardzo fajny mamy przedszkolny wśród drzew (ale iglastych więc nie ma kleszczy hehe) i można z niego korzytsać do zamknięcia przedszkola. a na 17 do znajomej - dokoleżanki i kolegi dziewczynek, zajrze więc dopiero wieczorkiem albo i później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...