Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
DZIEWCZYNY ODPISALA GOSIA OTO TRESC;


PO 6 GODZ POBYTU W SZPITALU ZDJAGNOZOWALI INFEKCJE,NIEPOMOGLO TLUMACZENIE ZE TO MNIE RACZEJ NERKABOLI I PECHERZ,PO ZBADANIU MOCZU POWIEDZIELI ZE SA SLADY KRWI,ALE NA SZCZEGOLOWE WYNIKI MUSZE POCZEKAC...

Gosia postara sie do nas zajrzec i dziekuje za pamiec,jednak dobrze ze mialam do niej numer,

Trzymamy kciuki by wszystko bylo dobrze!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Biedna Gosia, niepotrzebny stres. 😞 Trzymam kciuki za nią... oby szybko doszła do siebie!

Marzi może ewentualnie spróbuj się wcisnąć w którąś z bluz swojego M. 😉

Maiha czekamy foto sesję kuchni. :P
A badanie ginekologiczne mi lekarz przeprowadza na każdej wizycie - czyli do tej pory było to co miesiąc, a teraz będzie co dwa.
I jak można powiedzieć "nie wiadomo czy to w ogóle żywe jest"?? Kobieta jakaś bez wyobraźni! 😠 Nie dziwię się, że zmieniłaś lekarza.

Leniuszku to dobrze, że przy tej "wywrotce" nic Ci się nie stało. A śmiech to tym lepiej dla Ciebie i maleństwa. :P

Akigo może za dużo stresów i stąd te problemy: stawiający się brzuszek + biegunka? 😞

Madeline tylko nie "wykracz" sobie ciąży przenoszonej z tego wszystkiego. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i tak to jest z tymi naszymi lekarzami...najpierw siedzisz 6 godz, a pozniej Ci jeszcze powiedza ze musisz czekac na inne wyniki...bardziej zaszkodza niz pomoga...
Ja na szczescie teraz mam wspanialego gin.jest taki bardziej jak tata niz lekarz. martwi sie, wypytuje,dokladnie bada. bo jak bylam u innego przy podejrzeniu tej ciazy to mi powiedzial ze zadnej ciazy nie ma a nawet gdyby bylyla to nie donosze nawet trzech miesiecy bo poronie takze ne ma problemu(dla niego nie bylo)
a pomyslcie co ja mialam w glowe po zrobieniu 4 testow(kazdy pozytywny),ale na szczescie polecono mi mojego obecnego gin:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko mój maż też teraz przy mnie dziwnie wygląda:laugh:.On całe życie szczuplutki. A ja nie dość że 40 cm niższa to jeszcze jak piłka.:laugh:
Kasiu to masz szczęście ze tak trafiłaś.
Ja już sie umówiłam z położną i na mojego extra gina nie zwracam uwagi.
Apropo stresów.Mój syneczek powiedział zebym mu dała znać jak będe mogła rodzić.Tia on potrafi mnie zdenerwować. Chyba dzięki niemu nie uda mi sie przenosić:laugh:.Już od trzech dni bombarduje mnie stresami. Dziś też mialam nie fajna niespodziankę. Ale mała jest twarda i się dalej nie poddaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi oj, przepraszam, nie wiedziałam. Głupio wyszło. 😞

Hm.. tak czytam o waszych ginekologach... Hm, no ja w sumie z mojego jestem zadowolona; nie narzekam. 🙂

Kasiub i dobrze, że skorzystałaś z tego ginekologa co Ci polecono. Jak się tak naczytam to czasem w ogóle zaczynam się zastanawiać co to za ludzie wybierają ten zawód... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj, to może też powinnam zacząć się bać tego małego co-nieco? Tylko jak ujarzmić własne libido... :P

Akigo twarda po mamusi. 🙂

Kurcze też się czuję pokracznie przy moim M. Zwłaszcza jak gdzieś z nim idę - on wysoki, szczupły, a obok ja - turlający się kurdupel. 🙃

🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ta mojego teraz dopudzic a w zyciu....
Ja to sie obawiam jak Szymonek bedzie juz z nami czy on choc raz do niego w nocy wstanie bo ma tak twardy sen ze szok ,za to mnie to byle jaki szmer budzi...


CIESZE SIE DZIEWCZYNKI ZE MAMY ZE SOBA PRZEZ TO FORUM KONTAKT BO FAJNIE JEST TAK POGADAC SOBIE O WSZYSTKIM I NICZYM DZIEKI KOCHANE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi nie "widział" tylko "widzi". 🙂 Mój np. we mnie teraz widzi wielką i słodką kinder-niespodziankę. 😁

Kasiub, he, he, nawzajem udanego... 😉

Marzi chyba nie, jednak z orzechami nie przesadzaj. Mnie straszono, że mogą wywoływać alergie. Ale bałam się aż sprawdzać w poważniejszych źródłach. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do orzechow to wiem ze orzechy ziemne uczulaja ale sprawdze czy wloskie tez,az mnie zmartwilas teraz...
To twoj widzi kinder niespodzianke a moj to sie smieje i wola na mnie Baryla 😉 powiedzial ze jak urodze to sie za mnie wezmie,a ja mu na to ze pani polozna na szkole rodzenia zabronila mamusiom sie glodzic i maja duzo jesc zdrowych rzeczy dla swoich pociech,fakt 4 kg w miesiac przytyc to duzo ale przeciez ja tak duzo nie jem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech ja też nie, choć czasem w dołku zaczynam podejrzewać, że być może powietrze jest kaloryczne... A tak na serio, to własnie po urodzeniu będziemy potrzebować tej kilo-energi, którą gromadziłyśmy na opiękę nad maluszkami. Także niech się Twój M wagą jeszcze nie martwi... A zresztą, ja mam cichą nadzieję, że jak się dzieciaczek urodzi, to wszyscy naookoło będą tak zachwyceni, że dopiero po jakimś czasie zwrócą uwagę na mnie ... i moją figurę. 😉 😁

Nom, chyba tak, spadamy. Idę kimać, bo mój M "groźnie" łypie na mnie okiem znad krzyżówki. :P

Dobranoc dziewczyny! Do jutra! Spokojnej nocy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...