Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to tak pod wpływem ostatnich przeżyć :] :


słowami wypisane kamienne postawy.
pryzmat szczęścia namalowany banknotem.
gdzieś tam chwiejnie wspomniane emocje (jak katem)
dotyk wrażeń - osobliwie spisany na dłoni.
patrzaj życie, patrzaj przeto oblicze dorobku i sławy
przeto nie ważny dla ciebie jest już los człowieka.
patrzaj patrzaj i wypisuj te kamienne postawy
ponad pryzmat szczęścia wyliczony w monetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kaisaa - wspolczuje problemow rodzinnych opartych na pieniadzach... ale twoja szwagierka to zwykla fladra- wyzyskiwacz i tak jak gosia pisze jesli tesciowa przepisze to na was za zycia bo oni przeciez tego domu nie chca to guzik dostanie wiec musisz tylko powaznie z tesciowa porozmawiac...

mi sie juz chce wakacji... slonka... plazy...itd 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu współczuję problemów.Zawsze się jakaś zaraza znajdzie która popsuje krew 😞.
Ja też wiecznie się z czymś borykam ale jakoś daję radę 😉
Dziś moja Marysia nie spała wcale przez cały dzień. Dała mi aparatka do wiwatu .Padła o 19.
Naprawdę chyba energię czerpie z kosmosu. Mogła by się ze mną podzielić. 😉
Ale nie mogę się nadziwić jaka już jest mądra jak szybko się rozwija. A rozpieszczona jak dziadowski bicz 😉.Dziś podałam jej klucze przed domem. Potem nie mogłam otworzyć drzwi do klatki bo ona w krzyk. Podałam jej na schodach a potem jak chciałam otworzyć drzwi do domu znowu nie chciała oddać. Stanowczo pokazuje co chce a co nie. Czasem myślę że za bardzo stanowczo 😉 .Takie maleństwo a już pokazuje charakterek a co będzie dalej?Moja Ada w piątek wyjeżdza my w niedziele a Kacper przyniósł znowu jakieś choróbsko. Załamać się można 😞. Jeszcze jak mała się zarazi to po wczasach 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a najlepsze we wszystkim jest to że szwagier nic nie wiedział. powiedział do mojego męża że on nie będzie mu robił problemów ... wiem że moja szwagierka powiedziała do kuznynki że ona za 5 lat i tak upomni się o swoje ! .... już się tym nie przejmuje. teściowa też jest na nią zła bo jak może dysponować póki co jej domem i już dzielić się spadkiem i żądać od nas pieniędzy. al już nie będę się tym przejmować, rafał z bratem sobie na ten temat podyskutuje, niestety przez sprawy finansowe nie bedzie dobrze nam sie ukladalo. ale ja mam 2 siostry nie bede na sile ukladac sobie dobrych relacji z bratem męża. jeszcze w tym wyszło że skarżyl sie na nas ile to musiał tachunkow płacić 😞 ... jak mieszkaliśmy razem. a byli liczeni wszyscy domownicy, nawet moje dzieci do rachunków i on płacił za wszystko 60 zł mając 800 zł renty po tacie, my ponad 300 .. no brak mi słów na to wszystko. ja nie wyciągne pierwsza ręki. szybko zapominam ale chyba nie tym razem.
a kubuś też daje już głośne krzyki dezaprobaty jak mu się coś nie podoba 🙂 tylko ja twarda jestem i nie daje. i staram się zabierając jedną rzecz dać drugą by odwrucić mu od niej uwagę. jak pokaze że "wygrywa" ze mną i reaguje na płacze to za rok, dwa, trzy nie dam sobie z nim rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu co za ludzie, co za podejście 😠- tylko co tu poradzić? Może spór niech rozsądzi teściowa... W końcu to jej dom, ona tam mieszka... Co nie zostało przez szwagrową zauważone, heh. Choć znając życie nie będzie chciała się wtrącać... Ale tak to jest. Czysta zazdrość. Sami nie zainwestują, nie wezmą, ale innym też nie pozwolą by mieli dobrze. I straszne jest to, że właśnie chcą się dorobić Waszym kosztem - kosztem rodziny! 😞 I jak pisała Gosia - babce przydałby się lekki wstrząs, może właśnie jak sugerują dziewczyny w postaci tej darowizny? 😉
Wiersz świetny... Twój? 🙂 Wysłałabym go szwagierce. Choć pewnie i tak nie zrozumie....


My już po przeprowadzce. Wczoraj padliśmy wieczorem jak muchy. Cały dzień ... uch... Dzisiaj wypakowywanie, póki co zwieźliśmy wszystko do moich rodziców. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale jestem zla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! naisałam sie tyle i zamast wyslij wiadomosc to nacisnelam zamknij okno! 😠

KASIU- wspólczuje problemów, mam nadziej, ze szybko sie rozwiążą... niektórzy ludzie sa okrutni i podli!!

dzis idziemy do lekrza spr wyniki moczu, ppozniej do Koscioła zaklepac termin chrztu na koniec wrzesnia 🙂

szymonek jest słodki jak nie wiem co, jest taki smieszny 🙂 silny i ciezki, ze jaksie wyrywa to nie mam siły go utrzymac...

wczoraj bylismy w ZOO, było super!!!! bardzo mu sie podobaly zwierzatka a w szczegolnosci pawian 🙂 🤪

mam problem z usypianiem: czytam bajki, nosze na rekach, nuce, albo zostawiam go saego w pokoju z wlaczonym projektoem i nic, nawet cyc nie pomaga!
przedwczoraj usypialam go 1,5 godziny i nie zasnał!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buszował jecząć i marudząc jakies kolejne 1,5 godziny i w koncu padł, wczoraj godzine go usypialam. wyrywa sie i krzyczy, marudzi i nie wiem co juz robic.

W piatek odebrałam dyplom licencjata 😜 tylko zastanawiam sie gdzie dalej, bo pedagogiki raczej nie chce dalej ciagnac....

i jeszcze jedno brakuje mi tych upałów 🙃 moze Wam sie to wyda dziwne ale teraz jest dla mnei za zimno , brzydko i ponuro a wtedy gdy było te 35 stopni czułam, ze zyje 🤪 ohhh mam nadzoeje, ze wróca jeszce te upały 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu mozecie jeszcze (dla swietego spokoju) podpisac z tesciwa umowe wynajmu np pokoju i pokazac tej szwagierce.
Poza tym jej stwierdzenie "takie jest prawo" jest bledne wiec nie ma co Was straszyc sadami (co za glupia cipa skluca rodzine)
Splaca sie jedynie wspolwlacicieli a oni nimi nie sa. Jedyna osoba ktora mozna splacac (zeby przepisala caly dom na jedna osobe w tym przypadku na Twoja tesciowa) to siostra tesciowej no chyba ze ta siostra sie zrzeknie i nic nie bedzie chciala.
Dopuki tescowa zyje i nie jest to spadek to niech sie wali ta szwagierka.
Sathi a znalezliscie juz cos czy na razie u rodzicow?
ale mi sie chce spac a maly buszuje od 6 rano i jeszcze sie nie zdrezmnal teraz wedruje po domu pchajac lezaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko może to ząbki sa sprawcami tych problemów z usypianiem?? zobacz moż ecos tam w buzi się dzieje, ja mam bardzo dzielną dziewczynkę jak wyżynał się jej ząbek to nawet nei weidziałam bo nie płakała a noce jak zawsze przesypia całe a tu niespodzianka ząbek się znalazł więc byłam zaskoczona:P

a dziś troszkę za rada sandry po południu dałam małęj pierś i położyłąm do łózeczka i wyszłam mała troszkę pomarudziła i zasnęła 🤪 ale jestem z niej dumna może wieczorem tez mi się to uda-choć Nadia wieczorem ładnie zasypia mamy taki rutuał ż ekaszka a potem kłade się z małą do łóżka i daje jej pierś a ona pije i po chwili zasypia ale jak ją odsawie od piersi to może być problem dlatego było by cudnie jakby mała sama zasypiała tak jak dziś w południe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj wrescie zasnal obudzi sie o 6:20 a zasnal o 13:30 strasznie dlugo byl aktywy no ale coz trzeba sie przyzwyczaic ze coraz krotrze te drzemki beda
co do usypiania to jeszczsze niedawno nie bylo problemu kapiel butla odkladalam go do lozka i grzecznie zasypial sam nie wiem co sie teraz stalo gdzies od miesiaca mam z nim problem zastanawialam sie co sie zmienilo moze przez te upaly...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ASIU- public relation? a coz to takiego 🙂?
no moj szymon akurat dzis wyjatkowo pozno wstał bo o 8 i o 14 dopiero zasnął....

HANIU- zeby to chyba nie sa... kiedys bardzo sie slinił i gryzł ale mu to juz przeszlo a dziasełka bez zmian, nieopuchniete

o rany nie wiem jak u Was ale u nie zaczeło padac MASAKRA! nawet na spacerek nie wyjdziemy 😞

KASIU- dziewczyny dobrze piszą, ehhh nie martw sie napewno sie ułozy wszystko pomyslnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój wiersz 🙂 kiedyś pisało się listy, wcześniej pamiętniki a teraz czasem pisze "wiersze" by się wygadać co czuje 🙂 ..... do szuflady 🙂. teściowa nie chce skrzytwdzić żadnego z braci i mówi że mają górę przecież - dom ma dwa piętra, ale oni nie chcą tu mieszkać i chcą kase 😞 ... nie wiem mój mąż ma pogadać ze szwagrem. jeśli nie powie otwarcie jak stawia sprawę, nie napisze tego by nie mógł się z tego wycofać - to ja nie chce tam mieszkać. przykro mi bo kolejny raz ładuje pieniądze gdzieś gdzie mogłabym nie mieszkać. jeszcze pieniądze których nie mam 😞 bo ciotka mi pożyczyła 😞 ...... ech, ale nie będę już o tym myśleć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko pisz najpierw w notatniku, a potem kopiuj i wklejaj. Tak jest bezpieczniej... 😉
I widzę, że jesteś kolejna, która ma problem z usypianiem... Co to się dzieje?


Leniuchu póki co u moich rodziców. Trochę to też dlatego, że sami nie wiemy do końca czego chcemy - tzn. czy wynajmować, czy szukać mieszkania do kupienia i gdzie, w którym mieście... Ech, życie na walizkach... 🤢


Kasiu pamiętnik zawsze warto pisać... Ja mam wciąż jeden, nawet jeśli wpis robię raz na sto lat... To zwykle warto czasem tak wydobyć z siebie ekspresję. 😉 A wiersz naprawdę śliczny. 🙂 Mam nadzieję, że Twój brat się dogada mimo wszystko... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaisaa4 napisał(a):
brat męża z mężem 🙂 ja ma 2 siostry u nas nie ma takiego problemu 🙂.

Aj pomyliłam, myślałam jedno pisałam drugie. 🙃


A w ogóle właśnie zauważyłam, że... Witkowi wyrżnęły się dwa ząbki na górze! 🤪 Nie mam pojęcia nawet kiedy! 🤪 Karmię go sobie dziś i tak coś mi mignęło - patrzę - ząbki... 😁 Co za niespodzianka!...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi napisał(a):

A w ogóle właśnie zauważyłam, że... Witkowi wyrżnęły się dwa ząbki na górze! 🤪 Nie mam pojęcia nawet kiedy! 🤪 Karmię go sobie dziś i tak coś mi mignęło - patrzę - ząbki... 😁 Co za niespodzianka!...

hm... to mozna uznac jako okazje do wypicia 😉 dziewczyny pisaly cos o przesadzie ze ten co zobaczy zabka musi cos kupic (zazwyczaj alkohol albo cos dla dziecka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha i zapomniałabym się pochwalić 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
szymonek jeździ z nami na rowerze 🤪
jest super!!!!!!!!!!!!!!! grzecznie siedzi w foteliku a raz nawet zasnął hehehe
a w kasku wyglada czadowo, postaram sie Wam wkleić zdjęcie, tylko zapomnialam jak to sie robi, kiedys sie pytałam ale nie wkleiłam w koncu i teraz nie wiem ...pokombinuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata czekam na zdjecie! ja myslalam ze Olek bedzie za maly na ten fotelik a tu prosze mozna kupowac.
Moj M wykupil moje leki i wydal 270zl az mu reka zadrzala jak mial wpisac pin...
a i wywolalam dzisiaj 90 zdjec Olka ale zobacze je dopiero wieczorem juz nie moge sie doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...