Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Gosińko dzieki za pocieszanie. Ja jakoś nie do życia ostatnio jestem. A to chodze zła nie wiem na co. A to znowu smutno mi.Nawet mąż sie dziwił. Albo płacze albko krzycze.Czasem się śmieje ale jakos z tą radościa ostatnio ciężko u mnie.Właśnie piore kocyki pieluchy. Jeszcze posciele poprać i poprasować. Nie mam jeszcze gdzie tego kłaść. Ale jak urodze to maż na 3 tygodnie przyjedzie to będziemy myślec. Bo ile spraw można załatwić w 5 dni.I tak dużo załatwił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwonko ja miałam takie humorki ostatnio 😞 przeszły jak na razie.W mężu całe szczęście że masz takie oparcie,i taką pomoc,tylko chwalić 😉
Mi też już tylko pościel została do wyprania,no i prasować muszę wszystko,ale na razie nie prasuje bo czekam na szafę 😞 a tyle czasu jeszcze 😞
Mnie teraz znowu tak strzeliło,że mam cały czas ochotę na mojego M ☺️ teraz dopiero,na sam koniec,a On już teraz nie chce,bo się boję że wywołamy poród 🤪 heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dwa kombinezony.Używane ale mi się podobają. Chociaż jak widzialam u nas w dziecinnym kombinezon to mi ślina ciekła ale 140zł więc stwierdziłam że nie kupie.
A kurteczki nie mam żadnej.
A to wózeczek na który ostatnio jestem chora.
http://www.tako.net.pl/index.php?action=showitem&id=304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki.

Olusia ja nie zauważyłam żadnego nawału śluzu, raz jest go mniej raz więcej, ale ogólnie rzecz biorąc nie jest go bardzo dużo. Zwiększona ilość śluzu jest normalna; no chybaże ma brzydki zapach, czy też jest innego koloru niż biały, czy też przezroczysty.

Gosiu fajne ubranka 🙂

Iwonko każda z nas ma chyba humorki. Ja przynajmniej mam, potrafię być zła, obrażona na cały świat lub smutna i nic mnie wtedy nie cieszy... Wózeczek pewnie, że śliczny. W sklepie, w którym kupowałam swój nie widziałam akurat tego koloru. Ja z swojego wózeczka jestem zadowolona, przetestowałam go w domu, myślę, że też byś była zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuję Karolinko! Bo tak sobie siedzę i myśle. Ty wredna niewdzieczna babo!!! Bo tak chciałam być w ciąży -jestem. Chciałam zeby to była córcia-jest!Potem czekałam kiedy wreszcie wszystko kupie i to niby był powód do smutku , nerwów.Juz prawie wszystko mam. Więc co znowu babo?!Weź sie uśmiechni i zacznij się cieszyć życiem. Dobra usmiechnąć się mogę i to na tyle. Chciała bym ale to chyba hormony bo mi nie wychodzi 🤨.Jestem okropna baba! Ale może mi minie 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będzie dobrze, Iwonko jeszcze trochę musimy wytrzymać.... Mój M czasem mówi do mnie tak: "Dlaczego dziś jesteś taka nie dobra dla mnie. Uśmiechnij się chociaż" Potem mu pokazuje wymuszony uśmiech... Nie może ze mną czasem wytrzymać 🙂

Teraz bawię się z synusiem w zabawę pt: "Mamo zobacz tu mam stopę, zobacz jaka fajna" Tylko nie bierze pod uwagę tego, że czasem mnie to boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie... dużo mi brakuje z tego co wymieniłaś Akigo... 🥴

Megulka miałam robione badania. Może Twój lekarz jeszcze Cię na nie skieruje. Jednak dla pewności zapytaj go o to.
Co do śluzu to jakoś nie sądzę. Nic mnie nie boli, zapachu nieładnego nie ma. 😉

Gosiu zdarza się. Ale na szczęście ładnych ciuszków jest mnóstwo, więc znajdziesz jeszcze jedną. 😉

Akigo wózeczek ładniutki wypatrzyłaś. 🙂
I nie jesteś okropna baba tylko baba z okropnymi hormonami! 😁

Gosiu przeurocze, choć Witkowi chyba bym szczędziła tego wdzianka. 😉

Kurcze Witek mi zdewastował dzisiaj prawe żebra. 😞 Walczyłam z nim pół dnia by odpuścił sobie nękanie ich. Na razie mam spokój, ale strasznie mnie teraz bolą. 🥴 Ale i tak jak go tu nie kochać... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Ja zmykam za 15 mi. na szkole rodzenia niechce mi sie dzis bedziemy cwiczyc na pilce ach z checia polezalabym w domciu
Pozatym zamowilam sobie od czerwcowej mamusi troszke ubranek dla synka po atrakcyjnych jak dla mnie cenach tylko musze teraz jakos swojego M zakolowac zeby mi dal kase bo swoije juz dawno wydalam 😉
Pozatym dzionek spokojny ,posprzatalam ,obiadek zrobiony i pol dzionka na kompie siedze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzi ale te ćwiczenia to dla Twojego dobra i dobra Twego maluszka. Choć Cię rozumiem. Sama dziś ledwo wytoczyłam się do sklepu... ☺️ Złapałam teraz ciężki oddech - sapię jak lokomotywa. I nie chce mi się obiadu ani robić ani jeść... 🤢 Jakaś dziwna dzisiaj jestem. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zrobiłam notatkę napisałam się nacisnęłam dalej i okazalo sie ze niemam internetu 🤨.Z tym męczeniem się to zauważyłam że mi naklatce schodów przybyło. :P Wchodze na 2 piętro a czuję jakbym na 5 weszła.Już prawie wszystko poprane. Ale mam ładna pościel z biedronka.:P I mój rozek też mi się podoba. jest taki inny . Biały w takie rózne żywe kropeczki. Wyprasuje i schowam. Juz dałam polecenia córce jaka posciel ma być powleczona jak wrócę ze szpitala. Ta moja Ada to sie już doczekać nie moze. Właśnie chodzi z 6 miesięczną kuzynką na dworze. Chyba już z 3 godziny. I mówi że nie moze się doczekać aż będzie tak z naszą Marysią. 🙂 A Marysia to dzis tańczy.Dobrze ze chociaż ona w dobrym humorku.Chociaż mi już smutasy przechodzą. Dziś sobie spakuje torbe do szpitala, kosmetyczkę. Bo już mam. I tylko czekać trzeba! Na te nasze kochane kruszynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megulka wydaje mi sie ze badanie na poziom glukozy jest obowiazkowe. Wyklucza to cukrzyce ciazowa albo ja potwierdza. Jest to wazne czy ja masz czy nie Moniczka wie cos na ten temat. Chyba ze lekarz widzi "na oko" ze wszystko jest ok (w co watpie).

Moj M ma dzisiaj wolne wiec wykorzystalam go na maxa. Pojechalismy zobaczyc te kombinezony no i sie okazalo ze tamte po 45zl juz sie sprzedaly 😞 ale za to byla jedna ostatnia sztuka za 39zl 🤪 normalnie w rozmiarze 68 z czego jestem bardzo zadowolona. [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00146.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i byl tam drugi sklep z ubrankami dla dzieci i kupilam body ale juz wiekszy rozmiar niz teraz potrzebuje bo na 62 juz wszystko mam czyli ogladalam sie na 68. Body z krotkim rek 9,90 a z dlugim rek 12,90. Podobaja mi sie strasznie takie kolorki zywe wiec jak maluch wyrosnie z tych co ma to przejade sie tam na wieksze zakupy 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC00147.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu kombinezon śliczny 🙂

Iwonko zazdroszczę ci że już masz wyprawke dla MArysi ja jakoś zabrać się nadal nie moe a po z atym z moim mężem zakupy to jest katorga ale musi mi ktoś te zakupy nosić:P bo mój mąż chciałby żebym kupiła wszystko w jednym sklepie i to najlepiej w nie dłużej niż pół godzinki ;/

Sathi Twój synek się z Tobą droczy albo z Twojego żebra zrobił sobie niezłą zabawę 🙂

A ja chciałam dziś wyjaśnić sparwę z tym moim łzym tygodniem ciąży w karcie ale dziś była inna położna niż zwykle-chyba jakaś nowa bo powiedziała mi przez telefon ż emam sobie sama w domu poprawić-tłumaczyłam jej ż echyba usg trzeba przesunąć a a ona z enie z emam przyjsc za 2 tygodnie wiec tak zrobie ale powiem lekarzowi ze jestem dopiero w 34 tygodniu a nie w 38 jakby an to wskazywała karta ciąży-ciekawe czy zrobi mi to usg czy nie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja maiął usg robione 2 tygodnie temu w 30 tygodniu- problem w tym ze na karcie ciąży mam że obecnie jestem w 36 tygodniu a nie w 32 wiec sadze ze lekarz chciał mi zrobic usg dopiero w 38 tygodniu ale przez pomyłkę położnej z tygodniem ciąży kazał mi przyjsc za 2 tygodnie czyli jak bede w 34 tygdoniu:P neiw iem czy nie namiesząłm mam andzieje z ezrozumiecie o co mi chodzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha nie namieszlalas wszystko jest zrozumiale 🙂 tylko ja sie zaczelam zastanawiac czy ten moj nie zrobil mi za wczesnie tego USG.
Wspominalyscie cos dziewczynki o Niewinnych batonikach i zwiazanych z nimi wyrzutach sumienia 🤨 ech ja wlasnie opedzlowalam cala Milke mleczna i wyrzutow sumienia nie mam jedynie jest mi teraz za slodko:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...