Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słodkie ciuszki 🙂 takie maluśkie jest śliczne.Też nie potrzebuje tutaj przyjaciół,bardziej mi o rodzinę chodzi i przyjaciół starych z Polski,tutaj to nie bardzo znajomości zawierać heh,sama pewnie wiesz.
Moja dzidzia i mój M też mi w zupełności wystarczą,jeszcze żeby był w domu,nie lubię jak chodzi na drugie zmiany 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już się doczekać nie mogę :P

No ostatnio coś mało dziewczynki zaglądają 🤨 gdzie się podziały,przygotowania pewnie pełną parą 🙂

Iwonka Nam na zakupy uciekła,Kasia ma złe dni chyba.
Sandra z Beatą zniknęły 🤨

Jak się pojawią to nie nadążymy czytać i odpisywać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawie fotke jak mi sie tylko uda,ale watpie bo tyle razy probowalam i mi niewychodzi


Robilam balejaz dwa kolory blond i braz i efekt wyszedl super,a juz sie balam ze cos niezalapie,zaplacilam 95 zl a tu u siebie na osiedlu za to samo biora 180 zl wiec jednak jest roznica i troche kasy zaoszczedzone...

Co pozatym...

Mam strasznnie nogi tzn.stopy spuchniete,ale jak i nadal to mrowienie od czasu do czasu mierzylam sobie cisnienie to mam 110/71/93 wiec podwyzszone niejest,wiec nie wiem czemu moga tak puchnac...


Fajne te ubranka i jakie tanie ,moze odstapisz mi je 😉)))))
Szkoda ze u nas takich nie ma

U mnie te Gbs kosztuje 40 zl a wy placicie czy za darmo je macie...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MArzenko koniecznie zrób zdjęcie i nam się tu pokaż 😆

i JAgoda do nas zajrzała-napewno bedzie dobrze-wytrzymcie jescze kilka tygodni-może sie wam uda-trzymię kciuki za Was 😉

Paulisia ciuszki super-ach i jaka okazja sama bym na taka okazje chętnie trafiła

Iwonko ty już teraz kupisz wyprawkę, więc tylko ja zostałąm bez niczego 😞 ach ja dopiero po 10 października jade na zakupy dla dzidzi i po łóżeczko-choć moja mama wymyśłiła ż echce zrobić swojej pierwszej wnuczce bo ma jak narazie tlyko 2 wnuków, śłiczny różwy pokoik, więc uszyje mi różową pościel i zasłonki różowe heh naklejki na ścianie chce nakleić itd. zobaczymy jak to wyjdzie

A ja już po wizycie u lekarza-wyniki mamy świetne-więc świeże soczki się sprawdziły, lekarz mnie pomacał po brzuchu i powiedział ż echyba się już ta moja księżniczka obróciła główką w dół ale dla pewności zrobi USG za 2 tygodnie-więc czekam z niecierpliwością 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja w swoim życiu choc krótkim bo mam dopiero 22 lata ale przerobiłam już dużo kolorów, niebieksi-jako chłopcyca, czrny troszkę się buntowałm-bo taka moda była w gimnazjum a w liceum postawiłam na róż-ciężko było bo chodizłam do liceum gdzie na 2000 uczniów to 100 było płci żenskiej reszta to faceci więc nauczycielki nie lubiły dziewczyn które wyglądały jak "laleczki" ale na szczęście okres z przesadnym różem trwał tylko przez 1 klasę liceum potem już sporadycznie nosiłam ten kolor choć nie ukrywam że nadal lubię ale takie raczej stłumione choć ciemne odcienie tego koloru-naszczęście wydoroślałam i chyba zmądrzałam bo teraz preferuje brązy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam! :P I szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że zdarz się to tak szybko... Ale mój dzielny M uporał się z netem i mamy w końcu dostęp do sieci w naszym małym mieszkanku. 🙂 Teraz ja "brzuszkuję", a on składa szafkę obok. 😁 Kupiliśmy ją dziś tak fajnie, spontanicznie (podobnie nam się wcześniej udało z kubkami, talerzami i czymś tam jeszcze). Mam nadzieję, że jak wszystkie "spontaniczne" rzeczy będzie nam służyć. 😉

Marzi no nie wiem, jeszcze się nie zastanawiałam co i jak będę brać do szpitala, bo miałam, heh, zapytać się o to na szkole rodzenia (którą mi właśnie odwołali...) co tam sam szpital poleca zabrać... Wiesz, myślę, że rożek mogłabyś zostawić swojemu M by Ci dowiózł, zaś kocyk wziąć sobie. NA pewno szpital ma coś by opatulić niemowlę, ale chyba zawsze fajnie jest też mieć coś swego. 😉 A skoro radzą też wziąć ręcznik to weź, czemu nie? Smoczek wezmę, to drobiazg. Butelkę niewiem, zobaczę jak poradzą.
Co do fryzury - dawaj fote! :P

Olga super, że u dzidzi wszystko w porządku. Czyli też czekasz teraz niecierpliwie na przyszły tydzień na usg, jak ja? 😉

Maiha to ja też mam podobną teraz bieganinę - dokupowanie mnóstwa rzeczy do lokalu gdzie będziemy mieszkać. Ble, nie mogę już patrzeć na te wszystkie Castoramy, Ikeie, blee...
I nie martw się. Ja też nie mam jeszcze wszystkiego z wyprawki. 😲 Chociażby dużo drobnych, ale jednak ważnych rzeczy mi brakuje. 🤨 A 10 nadejdzie szybko, nie martw się. 😉
I dobrze, że u malutkiej wszystko okej. 🙂 Może po takiej soczkowej kuracji zostanie soczkolubem. 😉

Paulisia dlatego lubię mojego gina - jest konkretny, nie gada za dużo, tylko tyle ile trzeba i na temat. A już takich komentarz to sobie w ogóle nie potrafię u niego wyobrazić... 😲 Zresztą ostatnio jak byłam na oddać krew i mocz na badania to go widziałam w szpitalu, w którym będę rodzić. Choć wydaje mi się, że on na porodówce nie tyle pracuje, co na zabiegach, ale i tak fajnie było go tam zobaczyć. 😉 A swojemu dobrze powiedziałaś! Jako specjalista nie powinien sobie pozwalać na takie komentarze!
A ciuszki prześliczne! 😆 Uwielbiam takie malusie jeansy! 😁 I bluzeczka "hug me" słodka! 🙂

Moniczko rozumiem co przeżywasz - też mnie potraktowano kilka razy jak nieletnią w ciąży... Ale jako komplement to to było słodkie. :P

Justynko nie denerwuj się, odpoczywaj, zażyj nospę. A lekarz najlepiej Ci powie o co chodzi. 🙂

Madeline pierwsze słyszę o tym olejku migdałowym i kawie... Może głupio spytam... ☺️ Ale jakby to miało wyglądać? Takie odkłady znaczy się? ☺️

Akigo mam nadzieję, że wyprawa po wyprawkę i łóżeczko się udała. :P Daj znać!

Jagoda trzymam kciuki, wytrwał jak najdłużej, domyślam się, że jest Ci ciężko, ale bądź dzielna! Dla swojego maluszka! Buziaki! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rety nie wierze że przeczytałam te 16 stron !!!! :P
a teraz co z notatek :P hehe

nogi mi zaczeły puchnąć i dłonie również .. :/ ... a ja jeszcze mam te strasznie popękane krwinki 😞

seriale to ja lubię brzydule, dr haus, csi, i jeszcze na wspólnej obejrze ..

nerwowe mamusie w ciąży a potem nerwowe dzidziusie?? nie wiem czy to ma przełożenie w trzeczywistości .. chociaż może coś w tymjest ?? ja byłam spokojna, mało nerwowa i mam spokojne dziewczynki ....

paulisia hehe dobrze powiedziałaś temu gin hehe

torba do szpitala ... hm ... rety ja nie mam jeszcze tak wielu rzeczy i jeszcze nie kupię. dopiero w październiku. o torbie więc nawet nie mówię ... ☺️

zgaga - rety i mnie strasznie męczy :/

olga współczuje ...... mam nadzieję że szybko wyzdrowiejesz

jagoda ja ci powiem że podobno miałam z pierwsza córka rozwarcie w tym miesiacu na 2 palce lekarz dał mi jakies leki wzielam tylko dwie i mi przeszły skurcze. (odstawiłam bo wiedziałam ze to przez baraszkowanie z mezem) urodziłam w terminie. trzymam kciuki by jeszcze się dzidziuś wstrzymał

paula ubranka ślicze 🙂

marzenka no też chętnie zobaczę nową fryzurkę 🙂

ech to tyle co było, a teraz co u mnie. 🙂

ostatnie dni mam strasznie zwariowane i zalatane. to ten okulista to mój lekarz itp - jeden wielki zawrót głowy. dzisiaj byłam u tego okulissty i znów mam przyjść w środe do domu pani doktor bo tam ma sprzęt do badania kątu zeza i po tym chyba powie mi co dalej. bywam w domu dopiero koło 17:30 !! potem serialik, odpoczynek i nawet nie mam sił nawet przeczytać co pisałyście. mój mąż się teraz śmiał co ja streszczenie pisze na kartce :P .. ja że tak bo nie spamiętam o czym pisałyście na 16 stronach 🙂 ...

oki ide teraz na na wspolnej potem czytam bajeczke dziewczynkom potem chyba haus bedzie więc może jeszcze zajrze ale troszkę później 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja strasznie zmeczona jestem... 🤢
maluch od kilku dni strasznie sie kreci 🙂
moja szkola rodzenia sie juz skonczyla. A ta dziewczyna co jej wody odeszly w poniedzialek urodzila we wtorek i wszystko jest dobrze.
Olga obys jak najszybciej wyzdrowiala.
Jagoda jestes pod dobra opieka wiec powinno byc wszystko ok.
Co do torby do szpitala to u mnie na stronie mojego szpitala jest podane co mam zabrac ze soba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to strasznie zalatana jesteś ostatnio. 😞 Jednak ten okulista i badania są rzeczywiście potrzebne. Więc w sumie nie masz wyboru. Po 17 dopiero w domu? Współczuję... 😞 Choć sama też nie lepiej "wypoczywam".

Leniuszku to fajnie, że u tej dziewczyny okej. Ale będzie miała wspomnienia! :P

U mnie skręciliśmy nowy mebelek, co się oczywiście wiązało z tym, że trzeba było mu znaleźć miejsce... Mój biedny M! Się nadźwiga (bo, przecież nie ja! nie w tym stanie! :P). Teraz wiesza zasłony... Coraz u nas przytulniej. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadłam powiedzieć dobranoc!Kupiłam prawie wszystko. Wózka nie i kilka malych rzeczy zostało.Wydaliśmy tyle kasy że poprostu szok. A wcale aż tak duzo nie kupiliśmy.
Cieszę sie że już prawie wszystko . Tylko strasznie się czuję. Jakbym dziś połknęła kamień.Ide spać. Wszystko napisze w piątek. Bo jutro mój mąż wyjeżdza i będe miala smutny dzień. Śpijcie smacznie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...