Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej!!!

Olusia ja z zgagą męczyłam się tak 2 tyg temu, całe 5 dni. Po każdym posiłku musiałam wypić trochę mleka i na chwilę przechodziło.

Ja dziś nie czuję się najlepiej, kręci mi się w głowie, pewnie dlatego, że się nie wyspałam, ale jakoś już nie mogę zasnąć. Mały tak nisko mnie kopie (w okolicy jajników); że szok.

Wczoraj mój M śmiał się z naszego synka i brzusia; mi często faluje brzuchol; ale wczoraj Mały przebił samego siebie; jakby ktoś go gonił w tym brzuchu 🙂

Miłego dnia Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny! 🙂
Wczoraj już nie zaglądałam, bo po całym męczącym dniu postanowiliśmy z M obejrzeć sobie jakiś film w łóżeczku. W sumie to on się bardziej namęczył, ale nie powiem "dzięki" ciąży robiąc szereg drobnych rzeczy też poczułam się wykończona...

Akigo takie zakupy na pewno Cię wymęczyły, stąd ten "kamień". Wózek wam żaden nie spasował? N to daj znać w piątek i nie smuć się kochana! Buziaki! 😘 😘

Paulisiu hm, nie wiem co to może być... 🤔 Może to hemoroidy? Nie wiem. 🥴

Olusiu mnie też męczy potworna zgaga - po niektórym jedzeniu i jak źle się położę. Mam wrażenie wtedy, że mi od żołądka przez przełyk lawa płynie... 🥴 Ale wciąż w miarę pomagają mi migdały.

Dobra, lecę sobie jakąś kawkę przygotować...
He, he, piszę kawkę, ale bardziej mi to wychodzi na pseudokawkę, bo kawy sypię rozpuszczalnej bardziej dla smaczka niż porządnej pobudki. 😉 Ale co zrobić? Taki nawyk i ochota. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry mamuśki 🙂

Oj to dobrze ż enam mamusie wracają bo ostatnio jakos pusto i cicho na forum było ale teraz myślę ż epowoli wsyztsko wrćói do dawnej normy 😉

Ja odliczma czas do 10 października a potem zaszaleje:P z zakupami dla dzidzi, narazie na wtorek szykuje mi sie ogromny wydatek bo mi kuchnie przywiozą-mam ogromną kuchnię bo około 40 szafek 🤔 nie wiem co ja w nie powkładam-a płace gotówką-więc przez następne 2 tygodnie będe jak się to mówi "goła i wesoła" bo zostawiam sobie tylko 100 zł na koncie reszte wybieram:P ale damy radę 😉

MArzenko
czekamy na zdjęcie nowej fryzurki

Iwonko wracaj i opowiadaj jak tam zakupy

Paulinko moż eposzukaj czegoś w necie na ten temat, ja mam czasem wrazenie że mi wszystko tam drętwieje albo tez coś ukłuje ale to chyba normalne nasze ciałka przygotowywują się na ten finałowy moment

już prawie październik więc jescze tylko"październikowe" mamy się rozpakuja a potem nasza kolej choć pewnie i u nas bedzie kilka październikowych mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko mnie znowu ta ilość przeraża-bo nie wiem co ja tam powkładam-ja mam dużą kuchnię-przynjamniej tak mi się wydaje bo ma ona jakieś 30 kilka metrów kwadratowych i stwierdziliśmy z mężme że umeblujemy tylko połowę-przyjechali panowie i zrobili projekt okazało się ż epotrzebujemy 11 metrów kuchni żeby połowe jej zapełnić-i sama kuchnia wyjdzie mnie 11,000 zł 🤨bez sprzętu wolałabym mieś mniejsza i mniej zapłacić 😞 do tego sprzęt jeszcze to kolejne pieniądze, jedyne co mnie pociesza że mam miejsce żeby zorbić w tej kuchni jadalnię bo nie uśmiecha mi się żeby alatc do pokoju gościnnego bo mam po drodze schody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olga dobrze że już cilepiej 🙂. paula ja też ne wiem co ci może być .. :/ z tym kłuciem :/
haniu ja też czekam na październikowe wypłaty i muszę zrobić już wszystkie zakupy. ale prócz wózka - to po porodzie. bo jakby coś to nawet piżamy nie mam ☺️ do szpitala. bo ja nie sypiam w piżamach .. :/ ja to w ogóle na końcu jestem z przygotowaniami, ale niestety wcześniej nic nie zrobię.
teraz zmykam bo dzisiaj ide do dentysty. rozwircił mi starą plombę, przeczyścił kanał i czymś zapaćkał a dzisiaj ma go skończyć więc muszę się wyrpobić .. 🙂 miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha pomysł kuchnio - jadalni bardzo mi się podoba. 🙂 I pomieszczeni jak piszesz to rzeczywiście jest ogromne! A szuflady z czasem, zobaczysz, same się zapełnią... 😉

Jagoda cieszę się, że dajesz od siebie znać! 🙂 Pisz więcej, jak w szpitalu, jak Twój maluszek?

Olga ale skoro mniejszy, to dobrze, to znaczy, że organizm pomału daje sobie radę z choróbskiem. 🙂

Kasiu to trzymam kciuki, żeby dentysta dziś już Ci to skończył. Uch, dentysta... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki! Mój maż właśnie dzielnie łóżeczko składa. 🙂 I własnie sie okazało ze nie ma nawierconych dziur tych żeby łozeczko było na samej górze. Wiec dzielnie walczy ale coś cieżko mu idzie.Ja to zawsze coś nie tak kupie. 😞 Wszystko prawie gotowe! Tylko czekamy na Marysie!
Miłego popołudnia! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry listopadoweczki..jakos przezylam noc..uff.ale wydaje mi sie ze dzidzio juz dlugo w srodku nie posiedzi..bo tak sie wierci ze mam wrazenie jakby chcial juz"wyskoczyc"..kazdy ma jakies remonty 🙂 ja dzis ukladam ciuszki do komody..a wieczorem skrecanie lozeczka...Jagoda-dzielnie sie trzymasz to dobrze..Olgo-ciesze sie ze juz lepiej.Kasiu-powodzenia u dentysty..Paulinko-dawno nie widzielismy zdjecia Twego uroczego brzusia..Iwonko-ostatni dzien z mezem (przed wyjazdem)to niech on sie nie zajmuje juz wierceniem tych dziur:laugh: ..Marzenki cos nie ma..chyba od wczoraj stoi przy lustrze i podziwia nowa fryzure..Haniu czekamy na foty kuchni-jak juz bedzie gotowa..Karolinko-widze ze mamy takie same objawy z powodu nisko polozonych dzidziusiow lecz czuje ze to i tak ja pojde"na pierwszy ogien"z porodem.. 🤪 ..chyba nikogo nie pominelam..i to bez zadnej kartki-z pamieci hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Mamusie 🙂
Paulisia moze jeszcze Jagoda Cie wyprzedzi z tym porodem :P kurcze tak isc na pierwszy ogien... ja tez myslalam ze urodze wczesniej ale ostatnio wydaje mi sie ze przenosze. Zreszta zobaczymy bedzie co bedzie.
Ja juz mam rzeczy poprane dla dziecka tylko musze je jeszcze poprasowac i zaczne je juz pakowac do torby. Czekam tylko na kosmetyki dla dziecka i pieluchy moj rodziciel sie zaoferowal wiec niech sie dziadek wykarze 🙂
Ja jeszcze nie mam nosidelka, wanienki, karuzeli chcialam kupic jeszcze ten lezaczek z wibracjami bo to swietna sprawa jest ale to chyba w polowie przyszlego miesiaca. A no i jeszcze te pieluchy tetrowe i szlafrok i kapcie.
Sathi fajnie ze juz sie urzadzacie.
Olga dobrze ze Ci juz przechodzi bo pewnie wymeczyla Cie niezle ta infekcja.
Jagoda napisz nam jak tam sie Toba opiekuja.
Ja na razie zmykam wpade pozniej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a u mnie taka smieszna sytuacja sie zrobila. Chodzi o moje kolezanki z liceum, okazalo sie ze nie tylko ja jestem w ciazy. Najpierw kolezanka ma termin na pazdziernik, pozniej jestem ja, nastepnie dowiedzialam sie ze jedna rodzi w grudniu, kolejna w lutym a jeszcze jedna ma termin na maj. Ciekawe jaka plec bedziedzie bo jak dotad to wszystkie w naszej klasie mamy maja synow (nawet po dwoch) i zadna dziewczynka sie jeszcze nie urodzila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia według mojej listy to jesteś 9 w kolejności-zaraz ją jeszcze raz wkleje-ale na tej liście pewnie sie nieźle wymiesza jak już zaczniemy się rozpakowywać:P [img size=417]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/listopad__wki-b3b1caf0f9a2d0f3cd4c1ee1986188de.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja byłam wczoraj u lekarza i tak dziś przeglądałm kartę ciąży i zauważyłam że położna wpisała mi zły tydzień ciąży zamiast 32 to mam już 36 tydzień fajnie by było ale to jescze nie ten czas, lekarz kazał mi przyjść na usg za 2 tygodnie ale to chyba dlatego ze według karty ciązy był by to już 38 tydzien-musze to jutro wyjasnic z polozna i chyba przełoża mi to usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda z pewnością będzie pierwsza...a może nie...zobaczymy...najważniejsze, żeby wszystkie Maluszki były silne i zdrowe 🙂

Asiu ja zamówiłam karuzele z allegro za 29 zł, taka zwyczajna, z lampką; mi się w każdym bądź razie podoba. Tutaj masz link :
http://www.allegro.pl/item743236186_karuzela_z_lampka_pozytywka_4_wzory_nowosc.html

Ja mam tez łóżeczko skręcone tylko muszę je wstawić do sypialni 🙂

Jagoda daj znać jak tam Ci czas mija w szpitalu, co z Maluszkiem.

Kasiu, mam nadzieję, że u dentysty ok.

Iwonko na pewno Twój M poradził sobie z łóżeczkiem 🙂 wierzę w niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u denstysty ok 🙂 ale jeszcze raz czyścił mi kanał i dopiero za 3 tygodnie mam znowu wizytę i zaplombuje mi ostatecznie. jeszcze nie zeszła mi ta kulka weięc pewnie dlateg mi czyścił raz jeszcze.
ja właśnie wróciłam do domku i kończę zupkę - grzybową z leśnych grzybków 😁 😁 ... będzie pychota 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...