Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej!!!
Ja będę miała pobierany GBS za 2tyg.; ale myślę że paulisia bardzo obrazowo przedstawiła na czym polega 🙂

Mój gin. o GBS powiedział mi tak," no nie przyjemne to badanie, trzeba pobrać z jednej dziurki, z drugiej dziurki..." pewnie zrobi mi też ostatnią cytologię....

Qrcze ja też muszę się w końcu wybrać do tego fryzjera, ale już nie prowadzę auta i nie mam się jak dostać, musiałabym siostrę poprosić 🙂ale ja nie lubię jak ona prowadzi 🙂

Dziewczyny dajcie znać jak u (jakby napisała Olga 🙂 ) u szperacza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂 echh a ja mam na zmianę te nocko,jedną się wysypiam,drugą mam zawaloną,ale to nic,jakoś daje radę,ta mała bandytka tak wierzgała dzisiaj w nocy,że byłam aż w szoku 🤪 pierwszy raz tak.

Marzenko również trzymamy kciuki 😜 daj znać jak poszło 🙂

Haniu koniecznie zdaj Nam relację z wizyty u lekarza,czy wszystko jest oki 🙂

Iwonko cieszę się,tak nie mogłaś się doczekać a tutaj zobacz jak czas zleciał,mam nadzieję że się pochwalisz jak wrócisz 😆

Ja nie miałam robione tego GBS ale zapytam połozną,chociaż wątpię żeby robili tutaj 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z jednej i z drugiej dziurki powiadasz Karolinko...? 🤔 oby to szybko poszlo bo cos moj gin ostatnio nie jest zbyt delikatny. Nie wiem od czego to zalezy wczesniej nie mialam z nim takich problemow. Na to badanie GBS to ide 30 wrzesnia.
Kurcze tak rozmaiacie o tym pojsiu do fryzjera ze moze i ja sie skusze... ale nie mam pojacia co bym chciala. 🤢
najbardziej meczaca dla mnie jest moja zgaga (wiem wiem powtarzam sie), normalnie nie idzie wytrzymac wczesniej takiej nie mialam. Mam nadzieje ze jak mi sie brzuchol obnizy to mi przejdzie bo strasznie pali mnie nie tylko zoladek ale i caly przelyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu mój gin. Pobiera z pochwy i z odbytu 🙂 Można też z samej pochwy lub odbytu 🙂 Zależy od gin.
Ja właśnie nie mogę się zdecydować, co do ostatecznej wersji fryzury 🙂 nie mam dużego wyboru, bo mam krótkie włosy, ale zawsze można coś zmienić 🙂

Iwonko miłych zakupów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć mamcie. zaliczam kolejny dzień grozy!!całą noc wymiotkowo,gorączka,kaszel.teraz jeszcze siada mi głos.cały dzień leżę,wstałam tylko przywitać się z wami.mam nadzieje że małemu nic złego się nie dzieje,jest wyjątkowo spokojny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu tez nie mogę wyrobić ze zgagą 😞 nigdy nie miałam,a teraz jest tak nieznośna 😞

Olga trzymaj się bidulko 🙂 Malutkiemu pewnie nic nie jest,czuje że się źle czujesz to Cię oszczędza 😉

Paulisia spokojnie,w końcu się uda :P

A ja robię obiadek,mój M zaraz do pracy idzie,i zaś popołudnie sama 😞 echh już się nic nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie

Dziekuje za Troske....

Ja nadla leze w tym szpitalu....zaraz zwiariuje....wrrrr:m ur:

Z dobrych wiadomosci to ze ejstem pod opieka 24 h..i jest w maire...

a ze zlych to to ze rozwarcie sie rozwiera i juz jest..3cm...

I tyle chyba czekamy czekamy czekamy....Jak nasz synek przyjdzie na swiat....(Nie bede was nudzic.,..ze jak narazie znow sie zastanwiam co do imienia.... i wcyhodzi chyba na to ze jak sie maly urodzi to bedzie wiaodmo kim bedzie...jakie bedzie mial imie)

Buzka pozdraiwam goraco....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda trzymkaj się kobietko 🙂 wszystko będzie dobrze 😉 będziesz pierwszą wczesną listopadówką :P może zaczniesz,i po Tobie reszta pójdzie,echhh fajnie by było,już bym chciała Malutką mieć przy sobie 🙂 najważniejsze że jesteś pod stałą opieką lekarzy,także spokojnie.Trzymamy za Was kciuki,i informuj Nas na bieżąco :P

Olga mi Reni nie pomaga 😞 jak już tak mocno mam że aż na wymioty mnie bierze to zażywam Ranigast,na jakiś czas pomaga 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...