Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć mamuśki 🙂

Haniu śliczny wózeczek 🙂 a te kwiatki,super pomysł i naprawdę dodają uroku 🙂

Olga walcz już zawczasu,mnie kręciło też niedawno ale zaczęłam herbatkę z cytrynką pić i jakoś się kulam dalej 🙂

Paulinko wstaw fotki jak dasz radę,też lubię oglądać 🙂 no i tak jak Paulisia też nie mogę na nikogo liczyć,jak sama nie kupię to nie będę miała ☺️

Pogoda trochę lżejsza dzisiaj,oby nie padało,bo tutaj to chwila moment i deszcz 🤢

Ale wywiało Nam dziewczynki ostatnio 🤔 Sandra się zapodziała,Beata 🤔 o reszcie nie wspomnę.
Iwonka a Ty gdzie ??? Jak się czujesz ??? Kasiu ???? Karola ??? Echhh zajęte dziewczyny,oby wszystkie się dobrze czuły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Kobitki!!! Ja się ostatnio nie czułam za dobrze, jak nie rozwodnienie, to zaparcie...w sobotę tak byłam "zagazowana", że brzuchol mnie tak bolał......

Haniu śliczny wózeczek.

Olga kuruj się, teraz przydałby Ci się "zastrzyk" wit. C

Paulisia mój mały też ma nisko główkę, dlatego gin. stwierdził,że mogę ur. w październiku; a jak będzie zobaczymy 🙂
Czekam do wizyty do 7, a potem ruszam ostro z przygotowywania pokoju dla Jasia....

Coraz częściej ludzie się mnie pytają, czy czasem w brzuszku nie mam dwoje dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak już lepiej 🙂 Chciałam uporać się z zaparciami i przesadziłam w drugą stronę 🙂 zjadłam 5 jabłek, a skórka od jabłka ma dużo błonnika no i tak się skończyło...Po woli kończą się owoce, mi w sadzie zostały same jabłka no to jem, mam na nie duży apetyt, a czasem się to kończy jak się kończy 🙂 za głupotę trzeba płacić... dobrze, że rozwodnienie nie było, aż takie duże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzięuje 🙂 ciesze się ż ewam się wózek podoba

PAulinko fajnie że dostałąś kilka drobiazgów od rodziny 🙂

PAulisia mały brzuszek nie ma wpływu na wielkość dizecka przecież 🙂 tak słyszałam przynajmniej

Wiecie co strasznie mi spuchły stopy, mam wrażenie że i dłonie mi puchną i wogóle mąż mi mówił ż ecała puchne-martwi mnie to-w środe mam wizyte u lekarza na szczęście ale chyba do neigo na boso pojadę bo moje stopy nie mieszczą się do żadnych utów 🥴 nawet do japonek ich juz nie moge włożyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamunie...
Cos czuje ze polowa z nas to sie rozpakuje w pazdzierniku 😉))

My dzis z moim M obchodzimy 9 rocznice
az niemoge uwierzyc ze czas tak szybko leci
Zaplanowalam mala kolacyjke jak wrocimy ze szkoly rodzenia,ciasto kupilam bo niestety do pieczenia sie nienadaje ☺️

Pozatym siedze narazie sama,troszke posprzatalam,wykapalam sie ,maly fikal koziolki w wannie,teraz czekam na swojego M...


Haniu gratuluje zakupu wozeczka
Olga niedaj sie chorobi,do wyrka marsz ze szklaneczka mleczka z miodem 😉
Karolinka napisz koniecznie co u doktorka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dzis z moim M obchodzimy 9 rocznice
az niemoge uwierzyc ze czas tak szybko leci
Zaplanowalam mala kolacyjke jak wrocimy ze szkoly rodzenia,ciasto kupilam bo niestety do pieczenia sie nienadaje ☺️


Wszystkiego dobrego Marzenko i wiele takich rocznic!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko..wszystkiego naj..i natepnych 90-ciu..a co tam 100 lat razem 🙃 ..Haniu mam dwie rady albo pozycz buty od meza 🙂 albo niech Cie na rekach zaniesie..juz tak malo nam zostalo damy rade..ahh Marzenko-ja bede wlasnie jedna z tych listopadowych pażdziernikowek:laugh: ..a wiecie czego sie boje?za 2 tyg mam slub cywilny w ambasadzie..oby wtedy moj maly nie chcial wybrac sie na zewnatrz..konsul powiedzial ze mialby wtedy specjalne wzgledy..ale ja niechce zadnych ulg ..wzgledow i chce urodzic w "swoim" szpitalu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha śliczny wózeczek! 🙂 I rzeczywiście - pomysł z kwiatuszkami rewelacyjny. 🙂
A opuchlizna to jest jedna z typowych, ciążowych dolegliwości... Póki nie utrzymuje się za długo i nie doskwiera za bardzo. 😞 Postaraj się unikać soli, słonych rzeczy, nie noś zbyt obcisłych, przylegających ubrań. Może wymocz stopy w chłodnej wodzie, albo zrób w ogóle chłodny prysznic nogom.

Paulisio, Gosiu - jeszcze ma mnie właśnie odwiedzić kuzynka, po której dostanę ciuszki po jej maluszku (urodził się w lipcu tego roku). Wtedy porobię foty co ciekawszych ubranek i wkleję. 😉 Też myślałam, że gorzej wyjdę z tymi ciuszkami, ale jednak pozytywnie się przeliczyłam.

Paulisio co do tego usg, to po tym co napisałaś zaczęłam się zastanawiać jaki duży może być mój maluch... Ale sytuacja wyklaruje mi się dopiero za tydzień. 😉

Otlesiu dobrze, że już "doszłaś" do siebie. 🙂 Ach, te jabłuszka, następnym razem rzeczywiście uważaj na nie. 😉

Marzi gratuluję rocznicy! 😁 Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twojego M! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekuje jeszcze raz...
Na 18 na szkole jedziemy wiec pewnie po powrocie juz sie do was nieodezwe bo mam nadzieje moj M zajmie sie swoja malao RODZINKA 😉niepelna ale prawie ,juz niedlugo 🙂
Wiec pewnie zdam dopiero relacje jutro ,jak wysprzatam cala chalupke ,ogarne sie,zrobie jakis obiadek to dopiero do was napisze...

A w srode do fryzjera,trzymajcie kciuki by kolor wyszedl 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wyprawiłam mojego M do pracy,już po obiadku i teraz będę siedzieć 😞 wszystko mam porobione,i co tutaj sobie znaleźć za zajęcie 🤨

Fajnie że dziewczynki w końcu wróciły 🙃

Paulisia a dziękuję,ja się czuję nawet tak w miarę,piję melisę od trzech dni na noc i tak jakoś mi się udaje zasnąć i nawet pospać,dwa razy wstaje w nocy tylko 🙂 Brzusio nie ma nic do tego jaka jest dzidzia duża,nieraz z tych dużych brzucholi wychodzą mniejsze dzieciaczki niż z tych malutkich 🙃 heh a co to za względy Malutki by miał 🙃 niech posiedzi jeszcze,wszystko będzie dobrze i wytrzymacie 🙂


Karola całe szczęście że już wszystko oki 🙂 i cieszymy się że jesteś z Nami 😉 co do brzuszka to też co mnie widzą to zdziwienie jaka to ja jestem duża,a tak naprawdę to przytyłam 16kg do teraz a brzusio nie rośnie mi jakoś w szybkim tempie,według miarki 🙃 ale mam to gdzieś niech sobie gadają,tyle mogą 🙃


Haniu zapytaj przy następnej wizycie lekarza odnośnie puchnięcia,słyszałam że woda się w organizmie zatrzymuje,ale czy to jest szkodliwe to nie mam pojęcia 🥴 lepiej zapytać.


Marzenko gratuluję i życzę Wam kolejnych rocznic i tak do 120 lat 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wam wszystkim mamusiom życzę dużo zdrówka i radości,a co należy nam się!!!!
cały dzień przespałam,no a lekarka pozwoliła mi na noc kropelki na katar zapodać,oczywiście nie wytrzymałam i już zakropiłam,od razu lepiej się oddycha,szklanka mleka z miodem,na to szklanka herbaty z miodem,a na noc chlibek z czosnkiem,mam nadzieję że do kutra mi przejdzie,podobno jakiś wirus tu panuje i nie oszczędza nikogo,tyle że ja to już wyjątkowo wszystko łapię. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Gosieńko w domu jestem ale jakoś tak sie męcze. Stawy mi siadają ledwo co tyłkiem wleke.Ale czytam Was na bierząco.Tylko zaczyna mnie takie przerażenie ogarniać. Mój maż jedzie na 5 tygodni do pracy chyba ze wcześniej urodzę i własnie dochodzi do mnie że znowu będe sama. Że bede sama w takiej chwili 😞.Nie wiem czy mi się jutro uda pojechać na to usg o samochód dopiero jutro odbieramny wiec pewnie nie pojadę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Echh Iwonko przykro mi 😞 też mi się zaczęło ciężko robić,kulam się już,do sklepu jak idę to jest dobrze a jak już wracam pod górkę to nie mam siły 😞 melisę piję bo po nocach spać nie mogłam 😞 kręgosłup też szkoda gadać,ale to chyba ten Nasz niski wzrost,takie małe kobitki a taki ciężar muszą dźwignąć 😞 no ale dużo Nam nie zostało 😉
5 tygodni to sporo czasu 😞 nie dziwię się że tak się czujesz,ja bym zgłupiała 😞 Mój M dzisiaj do pracy na 15-24 i ja już jestem zdechła bo co mam sama robić,w ogóle nie lubię sama siedzieć,a u Ciebie jeszcze dzieciaczki,i wszystko na Twojej główce 😞 ale silna musisz być kobitka 😉 dla właśnie tych Twoich dzieciaczków 🙂 buziak na pocieszenie od Nas 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...