Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka
ja tez tylko na chwile wlasnie zajadam sie krowkami 🙂 mniam i nie mam jakiegos poczucia ze jest to niedobre. Co dzien musze zjesc cos slodkiego a najlepiej z czekolada albo toffi:P jak to Gosia napisala niewinne batoniki hehe
Wczoraj wrocilam okolo 1 w nocy bylo bardzo fajnie na impezce u sasiadow juz dawno sie tak nie usmialam 🙃 🙃 i o dziwo wstalam dzis wyspana.
Malo nas cos od kilku dni ja tu sie przygotowalam na kilkanascie stron do nadrobienia a tu tylko kilka. Widocznie nas wywialo przez to ze byl problem z wejsciem na forum. Chociaz teraz w weeken nasi bliscy maja wiecej czasu dla nas a w tygodniu ida do pracy i jestesmy bardziej aktywne. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mi tam nic lekarz nie mówil o ktg.I wiecej będe wiedzial we wtorek. Ale już i tak jestem spokoja. Mała ma taką siłę że jak on waży 1,5 kg to mi wąsy urosną.Nawet niechce myśleć ze to p[rawda bo co będzie jak ona będzie ważyć 3kg. Jak się wyprostuje to mi noga przez skórę przejdzie 🤔.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko heh to Ty powinnaś być u październikówek :laugh:


Iwonko mówię że nie ma co tam się martwić,Malutka jeszcze będzie ponad 3kg ważyć 🤪

Moja Malutka też coś zaczęła ostatnio wywijać ze zwiększoną siłą 😲 aż momentami mnie prostuje 😮 heh ale to dobrze niech rośnie mała buszmenka jak to jej tatuś mówi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie było mnie dłużej, też się bałam, ze będę miała stron ho, ho, do nadrobienia, a tu wcale nie tak wiele. Rozleniwiłyśmy się? 😉

I w ogóle dzięki dziewczyny! 🙂 Świetnie się bawiłam na tym wieczorku panieńskim, poznałam fajne towarzystwo od kumpeli ze studiów, która za tydzień ma ślub. 🙂 Cieszę się, że tam pojechałam. 😆 Choć może trochę za bardzo momentami skupiałam na siebie uwagę - jako jedyna ciężarówka w towarzystwie... 😉 Mój mały za to cały wieczorek siedział cicho. He, he, taki ukryty "intruz" - jedyny facet w babskim gronie. :P

Za to dziś już od rana się przeciągał, wypinał... i tak cały dzień. Nie kopie, tylko czka i się wierci. 😆 Aż mi się CHYBA rano udało zlokalizować tak na czuja, gdzie może mieć pupkę, plecki, główkę i nóżki... Zobaczę za tydzień czy moje przeczucia się potwierdzą! 😉

Paulisiu to nie fajnie, że tyle się naczekałaś i nie było nic z tego co oczekiwałaś. 😞 A jak po wizycie u tego drugiego lekarza?

Maiha to udał Ci się zakup wózka - gratuluję. 🙂 Kolejna rzecz "z głowy". 😉

Marzi szkoda Twojej znajomej i jej dzidzi, ale niestety dzieją się takie smutne rzeczy... Grunt, żeby teraz dotrwała do wyznaczonego terminu i miała dobrą opiekę. Mam nadzieję, że będzie dobrze. 🙂
Co do powstrzymywania się od jedzenia zbędnych smakołyków... No pewności nigdy nie mamy co jest potrzebne, a co nie. W końcu skądś się biorą te zachcianki, nie? 😉 Ale tak, jak jednak nie chcesz podjadać, to może spróbuj tak jak ja: staram się przekonać samą siebie, że teraz tego nie potrzebuję, że to przecież nie zniknie / nie zabraknie / zawsze mogę kupić. Tak robię, np. na widok wszystkich półek uginających się od słodkości w marketach. (:ohmy 🙂 Albo zamiast za czekoladowy "cuś" staram się sięgać po owoc.
Ale szczerze, też się czasem nie umiem powstrzymać. Trudno, teraz mogę bardziej niż kiedykolwiek i staram się nie mieć wyrzutów sumienia! 😉

Kasiu współczuję bólu główki. 😞

Akigo opowiedz o swoim stanie na najbliższej wizycie u lekarza. Tak na wszelki wypadek. Teraz sama radziłabym Ci jak najwięcej odpoczywać i się nie przemęczać, jeżeli chodzi o ociężałość... Ale wiadomo, każdy ma swoje codzienne obowiązki. 😞

Piszecie tak o tym ktg... Ja też jeszcze nie miałam w ogóle robione. Nie wiem, może u mnie też robią je przed porodem. To źle? 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale cisza na forum. 🤨 A akurat miałam chwilkę by posiedzieć.

Za to wkleję wam moje "dziełko" wcięte z ostatniego usg (w 21 tc). Już się nie mogę doczekać, tego, które czeka mnie za tydzień, więc tak ciągle wracam do starego, he, he. :P

[img size=162]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Witkowa_stopka.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
śliczne śliczne. a mój lekarz jakieś dziwne te "zdjęcia" robi z usg i nic tam nie widać ... :/ ....

ja teraz kłade dziewczynki. mam jakiś cichy dzień. jkutro mam wizytę ... na 19:30 !!!!! nie wiem jak ja tam pojade i z kim dziewczynki zostawie - co jest najwiekszym problemem.

oki ide, bo do przedszkola nie wstaną ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zrobiłam sobie dziś wycieczkę w góry 😆 świeże powietrze dobrze nam zrobiło-jedyne co to od kilku dni to mi nogi wieczorem pichną jak balony -normalnie masakra-a żeby było śmiesznie to jedna bardziej puchnie niż druga

wózek jest cudny i jutro wkleje wam zdjęcie bo stoi u siostry więc musze iść do niej i zrobić kilka zdjęć 🙂

Mi lekarz tez nie mówił nic o ktg-ale to pewnie tak jak mówi iwonka przed porodem dopiero mi zrobią

nic więcej dizs nie anpsize bo jakoś mi się w głowie kręci i nie pamiętam o czym pisąłyście wcześniej ale jutro nadrobie zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co dziś mi siostra opowiadała-bo jej znajomy jeździ karetką i mówił że kilka dni temu dostał wezwanie do kobiet która skarżyła się na bardzo silny ból brzucha, jak juz on z ratownikami dojechali na miejsce to po wejsciu do mieszkania zobaczyli kobiete i dziecko obok niej-kobieta urodziła sama w domu-dziecko zdrowe ale najzabawniejsze jest to ż eona nie wiedziała że jest w ciąży-3 dni wczesniej wróciła z mężem z wakacji z egiptu-dla mnei to nie pojetne ze mozna nie zuaważyć faktu że jest się w ciąży-kolega był w szoku bo nie spodziewał się ż ebedzie musiał odcinać pępowine heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza,cisza na tym naszym forum 🤔

No ale przecież po to jest niedziela,jedyny dzień który możemy spędzić z bliskimi 🙂 i mam nadzieję że każda mamusia spędziła ją w gronie najbliższych 😉


Paulinko też mam syrkę mojej Malutkiej 🙂 a Wituś bosko wystawił swoją 😉 ślicznie


Ja teraz oglądam Taniec z gwiazdami 🙂 później jeszcze zaglądnę.


Kasiu uśpij córeczki 🙂 a jak Twoja główka??

Haniu wstaw fotkę koniecznie 🙂 i odpoczywaj przede wszystkim 🙂


Mam pytanie,czy ja mogę melisę pić???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dla mnie też to jest dziwne-ale kobieta ma 24 lata więc chyba powinna już wiedziec coś wiecej na ten temat skąd się biorą dzieci i ż ejak się nie ma kilka mieisęcy okresu to chyba to coś oznacza-może nie koniecznie ciążę ale coś napewno i do lekarza powinna się udać-choc bywają przypadki że ma się miesiączkę w ciąży koleżanka miała do 4 miesiąca ale potem poszła do lekazra bo coś jej nie pasowało i okazało się jest w ciąży i dostałą coś na zatrzymanie okresu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu to "zdjęcie" wycięłam na komputerze, sama, z filmiku z ostatniego badania usg. 🙂
Oj, i mam nadzieję, że szybko znajdziesz opiekę dla dziewczynek na jutrzejszą wizytę.
Co się dzieje, że masz ciche dni? Ten wcześniejszy wyjazd męża na ryby czy coś więcej? Może hormony dokazują?

Maiha bardzo dziwna historia - a właściwie ta kobieta! 😲 Jak mogła nie zauważyć swojej ciąży? 🤨 Dla mnie nie pojęte. 🤔 Zwłaszcza, że skoro wszystko było okej... no to jak? 9 miesięcy nie zauważyła nic? Ani tyci - tyci zmiany, ruchów, etc? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj jaki kolejny dzień forumowej "ciszy". 🤔

Ja jeszcze spać nie mykam, ale wpadłam zajrzeć co słychać, bo mam na chwilkę dostęp do kompa. :P

Ale jak coś to piszę już dobranoc wszystkim, bo potem mnie nie będzie. 🙂 Słodkich snów! 🙂

I acha - mój M pozdrawia! :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry! 🙂

Oj, Olga nie daj się choróbsku!

Wczoraj jak przyjechałam do domu, okazało się, że wpadła do mnie rodzina. 🙂 I tak dostałam prześliczny, mięciutki, beżowy kocyk z wyszytym misiem, sweterek z kaputrkiem (z uszkami) oraz białe spodeneczki (oba ciuszki z H&M) i do tego dwie czapeczki. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
te kwiatuszki pomarańczowo-żólte to ja dokleiłam bo były tam lałe przetarcia od wkładania go do samochodu-do wózka ejst jescze dużo dodatków śpiwór, i to nosidło co się wkłada do środka jest uszywniane i jescze taki drugi śiwór na duże mrozy więc troche tego jest-ja jestem zadowolona z zakupu 🤪 [img size=405]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/budka.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZiendobry ..HANIU sliczny wozio -gratuluje zakupu..a te kwiatki dodaja calego uroku 🙂 superrr 😉 Paulinko fajnie ze dostalas te prezenty ciesze sie razem z Toba..milo z ich strony..wklej fotki-uwielbiam ogladac..ja niestety nie moge liczyc na nikogo ..jak sama sobie nie kupie to nie bede miala ☺️ ..Olgo wspolczuje choroby ale nie daj sie faszerowac medykamentami..moze sprobuj najpierw herbaty z lipy z sokiem malinowym??pozdrawiam wszystkie mamki i malenstwa..jak sie dzis czujecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdam Wam relacje z mojej wczorajszej wizyty u gin..wiec moj maluś ma sie dobrze..wazy 2300 🙂 ..ulozony glowa w dol z tym ze glowka jest nissssko 🤨..ale powiedzial ze wszysko pozamykane..spal przez cale usg..a najsmieszniejsze jest to ze przez sen lizal pępowinę 🤪 🤪 termin zmienil mi sie z 9 na 5.11..ale powiedzial ze w zasadzie jakbym urodzila za 2 tyg to maly jest juz na tyle dojrzaly ze poradzi sobie-mam nadzieje ze rozumiecie..zapytalam go o sytuacje IWONKI i on powiedzial ze tamten lekarz albo ma kiepskie usg albo zlych pomiarow dokonal..i ze ma sie nie przejmowac bo to niemozliwe zeby Marysia tak malo wazyla..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...