Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Olga ja też tak czasem mam 😉.Będzie dobrze. Ja jutro ide do mojego odlotowego lekarza. Ale jakos zawsze jak wychodzę to nie czuje sie usadysfakcjonowana wiedzą na temat mojej ciąży 🤔.Inaczje jest jak ide do niego prywatnie. Ale to juz ostatni raz. A że nie będe rodzić u niego w szpitalu tylko tu u nas to nie musze chodzic prywatnie. Ide po ostatnie zwolnienie i koniec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja też jestem ciekawa. Pije i herbatke z lisci malin i wiesiołek.I naprawde tak mnie na dół ciagnie a dziś w nocy to miałam chyba z godzine czasu skóre co 20 minut. I zastanawiałam się czy to nie już. Ale przesło 🤔.
Boję sie tylko że przenoszę. A zależy mi zeby urodzić w terminie lub wcześniej bo później mąż nie bedzie miał urlopu i będe sama 😞. A ztego co zauważyłam to bardzo róznie bywa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiedzcie mi prosze jak sie licyz te ruchy dziecka,bo ja tak ajk od rana chciałam liczyć to cisza moze tylko z 5 razy pocuzłam ajkis obrót albo malego kopniaka iz aczyna mnie to martwić bo wy piszecie ze wasze pociechy fikają wma w brzuchach a moje takie spokojniutkie od jakeigos czasu ze zaczynam sie tym martwic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć mamcie!!!
jeszcze troszkę i wasza kolej - jak ten czas szybko leci...ja jeszcze czekam ale prawie cały październik rozpakowany...

Maiha nie przejmuj się,ja też tak miałam,że maluszek się wyciszył za to teraz przed samym porodem fika jakby był na red bulu 🙃 ... mi polożna mówiła że dopóki jest ponad 10 ruchów w ciągu dnia to nie ma powodu do niepokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZieęuje moniczko z aodpowiedź 10 ruchów to napewno będzie wię cmoge czuc się pokojniejsza 🙂 ty juz na ostatnich nogach jak to sie mówi dzielą cię dni od porodu mnie ejszce ładnych kilka tygodni ach no cóż ale bliżje końca niz poczatku 🙂 powodzenia na porodówce i życze zdrówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Haniu mi też tak mówiła położna, że musi być ok 10 ruchów na 12h (w dzień) jeżeli jest 8 lub mniej do jechać do szpitala.... a jak słabo czujesz to połóż się na plecach i pokołysz brzusio (złap brzuch rękoma i parę ruchy pobujaj) 🙂 ruchy gwarantowane przynajmniej mój Jaś się wścieka jak go tak budzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia głównie chodzi tu o prawidłową pielęgnację główki. Ciemieniucha powstaje w skutek nieprawidłowej pracy gruczołów łojowych, nie są jeszcze zbyt dojrzałe i wytwarzają za dużo łoju. Ważne jest, by myć główkę, na początku najlepiej samą wodą, osuszyć dokładnie skórę.... Ważne jest, by nie przegrzewać główki, uważać by się nie pociła...
Nie wiem może doświadczone mamy mają jeszcze inne sposoby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulisia oliwki się używa raczej w walce z ciemieniuchą a nie w profilaktyce...zresztą sama będziesz widziała, czy główka Twojego maleństwa się przetłuszcza czy nie... Ja jestem przeciwniczką stosowania "natłuszczaczy" u noworodka; takie same zdanie ma chyba Kasia 🙂sama zaobserwujesz jaką skórę ma maleństwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie,ale pogodę macie 😞 uważajcie na Siebie.

Mnie pół nocy ząb łupał,teraz znowu zaczyna,echh jak nie jedno to drugie 🤢

Mi moja Mała ostatnio tak dokucza,że momentami to mi cycuchy podskakują,takie dostaje razy heh pod piersi,dziwne takie uczucie,ale nie boli 🙂

Asiu mnie poinformowała położna o skutkach ubocznych każdego znieczulenia,dodatkowo mówiła,że jeżeli nic się nie zacznie dziać w ciągu 4h od znieczulenia zewnątrzoponowego to muszą coś tam wypłukiwać od dzidzi,ale nie wiem dokładnie co ☺️

Kasiu dziękuje 🙂 a pomysły kobietko masz,super Ci to wyszło 😉

Karola dziękuje 🙂

Moniczek szybkiego rozwiązania 🙂

Hmm..a co z Paulinką się dzieje 🤨 nie doczytałam,muszę się cofnąć sporo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...