Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mnie to jutro czeka wyprawa na miasto i w srode prawdopodobnie ktg umowilam sie z kolezanka po badaniu na ploty...
Martwie sei bo zapowiadaja 3 stopnie do konca tygodnia i opady sniegu z deszczem a ja nawet nie mam co na siebie wlozyc,niezartuje ,a kasy na nowe rzeczy nie mam,zreszta nieoplaca mi sie kupowac,moze brzunio mi pozniej zniknie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
co do ciuchow to u mnie najgorzej wyglada sprawa zwiazana ze spodniami bo mam tylko jedna pare i to takie jasne bawelnianie takie bardziej na lato. A w lumpeksie przed wakacjami kupilam sobie taka jesionke chyba za 9zl i teraz jest w sam raz nawet jak sweter zaloze to sie mieszcze. Tylko smieznie wyglada jak zaloze to tej jesiennej jesionki (ciemny fiolet) jasne letnie spodnie ale trudno.
A jeszcze wracajac do mojej szkoly to wiecie jakie to bylo dziwne uczucie jak od 80 osob slyszalam te same pytania albo wypowiedzi: "ale jestes wielka", "ale masz wielki brzuch", "kiedy masz termin porodu", "tylko nam tu nie urodz", "ale smiesznie wygladasz". troche to bylo to drazniace ale jakos przezylam dobrze ze nie przyszlo im wszystkim dotykac mojego brzucha bo bym sie chyba zalamala... dotykanie bylo tylko dla wybranych (czyli dla tych co pytali czy moga dotknac) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku gina mam na 16, a tak się składa, że nie mam dziś nikogo by ze mną pojechał. 😞

Kasiu ja sobie też jeszcze nie życzę. 😞

Marzi ja biorę ciągle witaminki, dalej też mam zamiar brać.

Akigo no właśnie też myślałam, że to kopniaki, jednak nie. Małego nie raz czuję jak fika po całym brzuchu, przesuwa się, a ten ból z lewej pozostaje całymi dniami. 😞

Czuję się strasznie. Położę się jeszcze, a potem się zbieram.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy to dziewczyny po tej szkole to pięknie rodzić bedziecie. Ja też nie mam sie w co ubrać. Najgorzej z butami. Bo spodnie mam i mam w szafie ponczo.Chyba mnie obejmie! 🤔
Zadzwoniłam Sandrus do lekarza i miła pani powiedziała mi że najbliższy termin na kase chorych to 20 listopada:laugh: . Tia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi bidulko to wez podwojna dawke nospy czyli 2 tabletki naraz mi tak kiedys pomoglo. Nie mam pojecia co to moze byc. A czy ten Twoj sluz nie jest delikatnie rozowawy? Zreszta nie ma co teraz rozkminiac dowiesz sie wszystkiego jak bedziesz u lekarza tylko niedobrze ze jedziesz tam sama. A jak Cie bol zlapie w trakcie drogi? Dasz rade prowadzic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobi mi usg juz niemoge sie doczekac,poslucham bicia serduszka i popatrze na synia jeszcze przez ekran,a juz niedlugo na zywo...

Wiecie co obejrzalam teraz filmiki na youtabe
jak sie przewija i kapie malenstwo i troche sie obawiam ze sobie nieporadze,przeciez te dzieciaczki to takie kruszynki,oczywiscie znow plakalam,wyobrazam sobie jak Szymonek zacznie plakac to ja razem z nim


Dobra zmykam szykowac sie ,cos zjesc i w trase papap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie , odpisałam wam przed chwilka ale tera zpatrze i nie mojej wypowiedzi ach a tak sie nameczyłam zeby wszytskim odpisac 😞 ech ten nasz brzuszek coś nawala chyba

ale tak po skrócie Iwonko ja wczoraj czytałąm zainspirowana wami oczywiscie bo aj mam jescze czas:P jak wyglądają pierwsze objawy porodu i Ty mi do nich idelanie pasujesz-czeste wizyty w toalecie-bo ejlita same przygotowywują sie do porodu i sie oprózniają, parcie na odbyt, czop śłuzowy i uczucie zmęczenia i wiele innych więc czekamy na tą nasza Marysię 🤪 pewnei to kwestia kilku dni a moze i mniej

Kasiu wreszcie doczekałas sie malowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was dziewczyny.
prawie wylądowałam dziś w szpitalu,ciśnienie skoczyło mi do 150/100.bolał mnie brzucholi swędzą mnie dłonie i stopy.zadzwoniłam do przychodni,natychmiastowa wizyta,na jutro wyniki i kolejna wizyta,podejrzenia cholestazy,zobaczymy czy ciśnionko się unormuje i co wyjdzie w wynikach.jak się okaże ze to cholestaza to szpital,no i jak bym czuła że mały słabiej się rusza to też do szpitala.nie było mojego lekarza i lekarka która mnie przyjęła,chciała od razu mnie położyć ale po badaniu gin.stwierdziła,że mały nie wychodzi jeszcze,wszystko okaże się jak odbiorę wyniki badań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo moze we wczesniejszych ciazach mialas mniej stresujacych sytuacji?
Maiha wiem cos na ten temat dlatego teraz za kazdym razem zanim wysle posta to go wczesniej "na wszelki wypadek" kopjuje do schowka zeby w razie co nie posiac wszystkiego od poczatku 🤔
Spacery z psem sa ok pod tym wzgedem ze sie dotleniam i rozruszam (nawet w taka pogode) ale z drugiej strony ti boli mnie cala miednica. Nawet wzgorze lonowe mnie boli, dziwne to ale moze juz sie tam wszystko przygotowuje i rozszeza? Jak za dlugo siedze to tez zaczyna mnie bolec. A zmiana pozycji w nocy jest ciezka do spelnienia, podniesienie wyprostowanej nogi (tak jak np przy areobiku) jest dla mnie strasznie bolace. Wiec jak chce wstac do wc to mam z tym niezly problem. Czy Wy tez cos takiego odczuwacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja bylam dzis odebrac wyniki wymazu wyszedl niestety dodatni i pytam sie tej babki czym to sie objawia itd a ona mi tlumaczy ja mowie ze ja nie mam takich objawow, ale ze w ciazy rozne dziwne rzeczy wychodza i ogolnie w ciazy sie tego nie leczy, na to dzwonie do swojej lekarki i mowie jej o wyniku i ona nastychmiast kazala mi jechac do niej. az sie teraz boje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...