Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
No własnie Karolinko teraz to ja juz się nie martwie o ruchy! Uff!
Beatko fajnie ze się odezwałas. To widzę ze samopoczucie niezbyt.
Co do cyklu to pamiętam dokładnie bo miałm dostać miesiaczki równo z córką a dostałam wcześniej.
Taka jakaś jestem przestraszona tą ciażą. Dobrze ze ide do lekarza w czwartek .Już ja mu się nie dam tak łatwo spławić. Bo to mi się wydaje ze za mały mam brzucho i boję się o tą wage mojej córy. Chociaż jak tak powiem to moja córka sie zaczyna śmiać. Mówi no faktycznie mamuś tyci ,tyci brzunio! ☺️ Ale pierwszy raz mam tak dziwnego lekarza w ciaży. Dlatego moja wiedza na temat mojej ciąży jest taka kiepska. Głupia jestem bo mogłam chodzić do tego którego byłam pewna. Ale juz po ptokach.
Paulisia223 no to fajny sen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Położna ode mnie z przychodni jest na miesięcznym L4, więc musieli załatwić zastępstwo, więc przyszła moja sąsiadka; która jest już na emeryturze... Co do tych ruchów to mi położna mówiła, że często gin. nie mówią o tym liczeniu (mi nie mówił); ale to jest ważne, żeby liczyć; bo jeśli obwinie się maluszek pępowiną to my to zauważymy jako pierwsze w końcu my jesteśmy z dzidziusiami 24h na dobę 🙂 i my możemy reagować w razie potrzeby a nie lek.
Położna jest naprawdę fajna i kompetentna, moja mama tez chodziła ze mną do niej 🙂

Co do tych pachwin to nie pytałam się, ale przypuszczam że skóra się naciąga i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie, bylam dziś na uczelni i okazlo się ze kolezanka sie rozwodzi a jest niecale 1.5 roku po slubie, do tego maja syna rocznego:/ juz nie mieszkaja razem itd, wogole wojna miedzy nimi biedne te malenstwo 😞 a ja jade po 15 do lekarza z tymi moimi beznadziejnymi wynikami badan bo sie stresuje:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobrze że pusto bo bym miała strasznie dużo zaległości w czytaniu :P .... przeczytałam wszystko ale uwierzcie nic nie pamiętam - wybaczcie. 🤨 powiem tylko co ja dzisiaj wyprawiałam hehe - że pokoje odświerzone korytarz też to mnie jeszcze ta moja kuchnia tak denerwowała i wymyśliłam i kombinowałam i wykombinowałam :P:P jestem strasznie zadowolona, tak przytulnie sie zrobilo, a bylo tak nijako. pomalowałam starą dyktę od mebli na zielono cytrynowy kolor dość dużą :P:P i przymocowałam do niej kwiatki hehe .... cała kuchnia jest w błazerii - tak było jak się wprowadziłam i nie zrywaliśmy tego bo tutaj jak zrobili nikt nie mieszkał tylko tak stało i choć to nie mój styl na razie nie ruszam. może uda mi się psrtyknąć fotkę i wam pokarzę :P - żadna rewelacji ale nie miałam pojęcia co z tą pustą wielką ścianą zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tylko zaleglosci nadrobilam i spadam ,jutro wieczorkiem sie odezwe,rano jade na ktg a pozniej na ploty do znajomej...
Powiem tylko tyle ze naliczylam juz83 kopniaki mojego malenstwa a jeszcze musze liczyc przez 30 min,a rano tylko 20 kopniaczkow dostalam,cos czuje ze to wieczorny ptaszek z niego bedzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja coz postanowilam zrobic ciasto drozdzowe z jablkami wyszlo pyszne wiec sie zajadamy teraz z moim M i popijamy herbatka. Jutro ma byc bardzo zimno... i tak strasznie nie chce mi sie wyhodzic... slyszalyscie o pogodzie w Gorach? Zima juz tam przyszla a na Kasprowym ponad 0,5m sniegu. Musi byc suepr.
Dziewczyny czy ma ktoras z Was nr tel do Sathi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wróciłam z imprezy. Matko kochana ile tam było ludzi wszyscy w jedny pokoju z dziećmi.Tak mi się kręci w głowie że nie mogę dojść do siebie.Masakra!
Dziś byłam w banku że źle się czułam to wykorzystałam mój stan pierwszy raz. Spieszyłam się a przede mnie wepchał się facet i mówi do mnie ze on stał nawet dalej i to juz wcześniej. To mu powiedziałm że ja to chyba w ogóle nie powinnam stać w kolejce.Wszyscy sie na mnie popatrzyli. I pan stojacy na początku jak przyszła jego kolej powiedział do mnie proszę. Jak mi się miło zrobiło chociaż prawie to wymusiłam ☺️.Ale dzis tak mnie ciagnie w dół tak boli I czuję się jak po badaniu ginekologicznym a tu kolejka 6 osób i jeszcze sie wpychają. To mi się udało 🙂 .
Olga wilkołak:laugh: !Faktycznie Paulinka się dzis nie odzywała.
Kasiu ja też czekam na zdiecie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj mamusie a ja dziś jestem szczęśliwa 🙂 wczoraj zamówiłam łóżeczko bo niesttey te co aj chciaąłm trzeba zamawiac i czekac 2 tygodnie an nie ale dzis pani dzownila ze skelpu z ejuz je mają i mog eje odebrac, i juz łóżeczko dla nadii stoi a nawet ma 2 łóżeczka jednow sypialni a drugie w swoim pokoiku-narazie jeszcez nie ubierałam pościeli bo by sie zakurzyła

Beatko gdzie ty sie podziewasz?? wracaj do nas szybko 🙂

Kasiu czkemay na zdjecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...