Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Marzi u nas (póki co?) okres walki z przebieraniem tyłka minął. Chyba stanowczość i konsekwencja pomogła. Nie powiem, nie lubi wciąż tego, ale już najwyżej pogrymasi, pojęczy, ale się nie wyrywa. A i tak zwykle nawet nie zauważa, bo zaraz go tak zagadam, zabawię, że hop siup i po sprawie. 😉
No może po za ubieraniem po kąpieli... bo nie ma to jak wesoła gonitwa po łóżku na golasa. 😁


Leniuchu o rany! Koniecznie powiedz mi czy warto iść. 😉 Choć już słyszałam w radio recenzję, że warto. Ja się wybieram z psiapsiółką, taka nasza tradycja chodzenia na HP, heh, obie też daaawno temu przeczytałyśmy książki... Nawet stara dupa, niby wyrosłam z takich rzeczy, a jednak zawsze kochałam magię, więc czytałam. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sathi napisał(a):

Leniuchu o rany! Koniecznie powiedz mi czy warto iść. 😉 Choć już słyszałam w radio recenzję, że warto. Ja się wybieram z psiapsiółką, taka nasza tradycja chodzenia na HP, heh, obie też daaawno temu przeczytałyśmy książki... Nawet stara dupa, niby wyrosłam z takich rzeczy, a jednak zawsze kochałam magię, więc czytałam. 🙂

Ja Insygnia śmierci czytalam w wakacje wiec wcale nie az tak dawno ale strasznie mi sie podobal tyle sie dzieje 🙂 ach normalnie nie moge sie doczekac!
Na poczatku jak HP wszyscy czytali to ja sie smialam i mowilam ze to dla dzieci jakies glupoty a jak przeczytalam to zmienialam zdanie. w sumie zawsze bylam taka infantylna i do tej pory jestem lubie ogladac niektore bajki, wyglupiac sie i chyba nigdy nie wyrosne z Dragon Ball'a 🙂 i Walta Disney'a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuch napisał(a):
Otlesia napisał(a):
Leniuszku ja na Harrego idę w sobotę (przynajmniej mam w planie) Dziś oglądałam wywiad z aktorami. Jestem ciekawa kiedy będzie 2 część

Otlesiu ja tez mam nadzieje ze mi sie plany nie pokrzyzuja. A 2 czesc ma byc dopiero w lipcu

Tak, w lipcu jakoś. 🙂 Ale Wam zazdroszczę! Ja chyba jeszcze poczekam zanim się do kina wybiorę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z Jasiem jadę we wtorek do poradni chorób zakaźnych w Bydgoszczy związku z tą jego przyjaciółka Salmonellą. To już 7 mies. odkąd nie może się z nią rozstać ; jestem ciekawa co tam powiedzą....Dziś powinnam być w pracy, ale postanowiłam przedłużyć sobie urlop (i tak 2 razy w czasie urlopu musiałam iść do pracy) i wzięłam opiekę na Jasia 🙂 dobrze, że coś takiego istnieje...

Olga jak u Małego z jedzeniem? Udało się coś "wskórać" ?


Zapomniałam się pochwalić, że wpisywaliśmy się sami na dyżury świąteczne. Każda musiała wsiąść 2 Ja idę w 2 Św. i w nowy rok. Jestem zadowolona bo 2 dni świąt będę w domu 🙂 i będę widziała jak Jaś odpakowuje prezenty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesiu podaj email to wysle ci zaproszenie,bo chyba nie mam Cię na naszej?Inne dziewczyny co macie to napiszcie mi na naszej ..my byliśmy dziś na krótkim spacerku,ale ne wozkiem tylko dreptalismy sobie,ale zimno było i poszliśmy do domciu po godzince czasu.Teraz mały śpi a ja korzystam z neta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rok temu już kilka godz rodziłam hehe 🙂
nie wiem jak u Was ale u mnie piekne słońce, zero chmur, to chyba specjalnie dla mojego Szymonka kochanego 🙂 😘 a ostatnie dni ciągle lało, wiec pogoda wymarzona 🙂

troche mnei nie było ale znowu nie mieszkałam troche w domu, ciagle jezdze do Łodzi albo na studia albo mój M jezdził na kursy wiec jechałam do siostry, bo nie lubie sama siedziec.
jutro znowu do łodzi na uczelnie.

Roczek robimy dopiero za tydzien w niedziele bo niestety teraz nie moge wyprawic przez szkołe ale wszystko juz przygotowane 🙂

u mnie juz lepiej... nie bede opisywać co i jak bo to bardzo dluga historia wiec musiałabym tu napisac niezłe wypracowanie wiec nie bede zanudzac hehehe, no nic musze pogodzic sie z pewnymi rzeczami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aha zapomniałam sie pochwalić osiągnieciami Szymonka 🙂:P
-pojutrze minie miesiac jak sam chodzi 🙂 teraz to juz zaczął prawie biegać hehehe takie ma przyspieszenie 🙂
- pije i je sam z butelki
- robi w koncu papa ale jak mu sie zachce 😉
- jak daje mu szczoteczke do zebów, to wie co z nia trzeba zrobic i myje troche (nieudolnie 🙂) ząbki
- robi brawo
- nareszcie spi sam w łóżku bez wstawania w nocy. i do tego spi w swoim pokoju 🙂
na poczatku było cięzko ale jestem stanowcza i daliśmy rade.

również wymusza i robi awantury ale jak juz wspomniałam jestem konsekwentna i stanowcza, wiec nie dam sie ugiąć.
Narazie jest zdrowy i mam nadzieje, ze tak juz zostanie.

A ja dzis lece na impreze z mojego klubu fitness:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...