Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tak jest wesa dopiero w połowie września będę miała usg - no przynajmniej tak mówił, że teraz to już tylko w 22 tc, a potem po 30 tc więc se muszę poczekać, ale i tak na następna wizytę czekam z niecierpliwością 🙂
co do płci, to teraz też jest mi obojętne, ale generalnie w przyszłości chciałabym mieć parkę 🙂
szczerze to mnie też stale dopytują się czy znam już płeć, czasem to irytuje.
A już do pasji doprowadza mnie teść który twierdzi że "musi" być chłopak bo nazwisko przejmie (jakby to było najważniejsze) brrrrr, albo znajomi, którzy 1-wszą mają córkę (a bardzo chcieli syna) i teraz się "martwią" że u nas może być chłopiec 🤪.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczyny, sorki, że się wtrącam w Wasze wątki, ale życzę Wam wspaniałego okresu ciąży. Obyście bez problemu przechodziły te wszystkie dolegliwości z nią związane. Okres letni szybko Wam minie, a w zimę to chociaż można jakoś oddychać, Ja jestem na końcówce teraz w lato i w upały ledwo żyję, drugą moją ciążę też chce w okresie poza letnim. Tak do końca się nie da, ale chociaż ta końcówka, by nie była w lato 🙂
Pozdrawiam
i życzę wszystkiego dobrego. My na sierpniówkach już się rozpakowywujemy. Zobaczycie jak ten czas szybko zleci :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi też lekarz powiedział że następne usg mam zrobić dopiero w 22 tygodniu
ale chyba wybierzemy się na 3d tak między 18 a 20 tygodniem
może wtedy poznamy płeć
jeszcze z miesiąc temu twardo mówiliśmy że nie chcemy wiedzieć czy urodzi się chłopiec czy dziewczynka
ale teraz sami zaczynamy się sprzeczać tak na żarty i chyba będziemy jednak pytali o to lekarza
a co do ciuszków i całej reszty znalazłam ostatnio taką fajną listę z potrzebną wyprawką
http://pepekswiata.com.pl/uploads/wyprawka.pdf

jak pokazałam mężowi to się za głowę złapał hihihi żył w nieświadomości
myślał że kilka śpioszków i paczka pieluch to będzie wszystko hehe 😁
postanowiliśmy że jak poznamy we wrześniu płeć to zaczniemy pomału kupować ciuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo ale się rozpisałyście. Ja mam USG w 18 tyg. i mam nadzieję że też już poznam płeć i poczuję pierwsze ruchy mojego skarba. Co do kupowania ciuchów to ja liczę na "spadek" po starszych członkach naszej rodzinki, ale oczywiście nie oprę się pokusie żeby nakupować kilka słodziutkich ciuszków dla naszego dzieciątka. Co do kolorów to my staraliścmy się naprowadzić rodzinę, że nie cierpimy różowego koloru więc mam nadzieję że wzięli to sobie do serduszka, choć jeśli miałabym córeczkę i będzie kapkę starsza żeby dać znać że chce takie a nie inne ubrania, nie będę wybierała za nią. Trzeba od najmłodszych lat rozwijać w dziecku asertyność i umiejętność wypowiadania własnego zdania oraz własny gust 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku dziewczyny własnie poczułam delikatnie maleństwo 🙂 Teraz je czuje jak do was pisze 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂)) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂:P 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...