Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

dziekuje wam dziewczyny moj lekarz ktory prowadzil mi ciaze byl zdziwiony ze tyle mnie trzymali po terminie i ze nic z tym odrazu nie robili zawsze jak opowiadam o moim niby takim wspanialym porodzie to placze no teraz juz lzej mi ale do roku to był dla mnie koszmar mowilam 8 lat zadych dzieci a jednak znow jestem w ciazy i powiem wam ze moja ciaza przebiegala rewelacyjnie i badzcie zawsze przygotowane na dwie opcje porodu ja nie byłam i dlatego przeszlam przez to wszytsko jako szok 😞 a co w tym wszytskim najlepsze maly ma wpisane urodzony 42 tyg a ja w swojej karcie wypisu mały urodzony 43 tyg dobre nie ? 😁blad czy jak do tej pory nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Patka moja koleżanka też miała cc, ale w 8mieś. i nie chciała tego, ale musiała to ciśnienie zaczęło jej rosnąć, w dodatku tłukli się z nią do Gdańska (50km) bo się chyba bali komplikacji. Do teraz ponoć jest w szoku po cc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez bylam nie do poznania a najbardziej bolalo mnie to ze nie moge funkcjonowac jak inne kobiety po porodzie i robic przy malym tak jak chcialam maly spal ze mna zebym ja nie musiala co 3 godz wstawac wypisali mnie 23 grudnia a 24 grudnia wigilia i co musialam jechac do tesciow bo wigilia myslalam ze umre z bole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje 😞 ale ja to chyba bym i tak wolała cc.. mniej bólu, mniej stresu.. operacja jak każda inna, jak będzie bez komplikacji to szybko się wraca do zdrowia, moja inna kumpela po cc dostała zapalenia otrzewnej.. więc miło nie miała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wwiesz co sie tak mowi mniej bolu stresu wiecej stresu niz przy zwyklym bol jest pozniej a po zwyklym inaczej funkcjonujesz chodzisz a tak sie meczysz tak jak ja miesiac czasu wolala bym sie po meczyc te kilka godz zeby tak nie bolalo jak wtedy teraz chce silami natury zobaczymy czy sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patka pocieszenie jest takie, że drugiego dziecka tak długo się już nie nosi 🙂 tylko pierworódki przeważnie mają ciąże przechodzone (chociaż kto wie jak to jest w przypadku cc jeśli mięśni pochwy i szyjki nie masz rozciągniętych)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie, nie ma co panikować za wczasu. Teraz troszkę z innej beczki.. Dostałam wózek od siostry, ale on długo stał w szopie (2 lata) i zagrzybiał 😞 Próbowałam go do czyścić, ale doszłam do wniosku, że nie będę ryzykowała i nie wsadzę do grzyba mojego maleństwa. I przeglądam na Allegro używane wózki. Powiedzcie czyte co sobie upatrzyłam są praktyczne, czy nie specjalnie..
http://allegro.pl/rewelacyjny-zestaw-bugaboo-maxi-cosi-cabrio-i1243691754.html
http://allegro.pl/wozek-coneco-tanio-i1240635319.html
http://allegro.pl/super-wozek-coletto-austin3-i1239456797.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milka ja kupię wózek po urodzeniu małej (mam rodzinkę przesądną) i w przypadku mojej koleżanki taki przesąd się sprawdził, kupiła wózek i pach cc w 8mieś. 🤢 także ja tam wolę dmuchać na zimne. Kupię nowy wózek od tego sprzedawcy za ok. 400zł: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=6894141
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Laseczki
Milka,,,ja ci przed kupnem z allegro radze pojsc do sklepu ,,,wynalezc tam taki sam jaki chcesz kupic i sprawdzic jak sie prowadzi......
bylam w wielkim ,wrecz ogromnym sklepie gdzie bylo kilkaset roznorakich wozkow,,,,wierzcie m,,, wozki roznie sie prowadza , jedne ciezej, drugie mniej,a inne rewelacja,,, po tamtych probach w prowadzeniu wozkow doszlam do wniosku ,ze z neta bym nie kupila,poki bym na zywo nie sprawdzila
Dodam, ze moja bratowa wczesniej kupila z allegro 3 wozki i 3byly nietrafny wybor..zalamka.....
takze szczerze wam radze,,,,,sprawdzic w sklepie jak sie wozek prowadzi,a pozniej na necie kupowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest wozek, ktory bedzie miala moja Klarcia http://www.mytoys.de/Babywelt-Kombi-Kinderwagen-Booster-GT4-Fashion/Kombi-Kinderwagen/On-Tour/KID/de-mt.ba.ca05.06.03/1997804
rewelka sie prowadzi, w ogole nie czuje sie, ze cos sie pcha...i skret ma super...
i co wazne z gondoli zdejmuje sie pokrowiec, ktory pozniej mozna wykorzystac jako pokrowiec na nozki dziecka do spacerowki ..
Do tego siedzonko od maxi cosi i specjalny dokupuje sie adapter,,,,po zdjeciu gondoli jest mini spacerowka...(auto-siedzonko mocuje sie na szkielecie od wozka) .... bez problemu sie montuje, sklada do auta i rozklada,,,malo zajmuje miejsca .Mini spacerowka z siedzonka starcza do 5-6miesiecy (akurat okres letni) ,a pozniej na pozne lato i jesien wklada sie bude od normalnej spacerowy
tak to wyglada http://www.amazon.de/Babywelt-570090-Adapter-Booster-Oregon/dp/B00118BEG4/ref=sr_1_2?ie=UTF8&s=automotive&qid=1285412582&sr=8-2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca nie ma żadnych negatywów/neutrali, więc nie może być źle, do tego w opisie przedmiotu z 120 opinii ma 5.0 , wózki muszą być ok., ja już mam go zapisane i na 100% od niego kupię, hmm bodajże szaro-grafitowy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak myślałam, żeby najpierw przejść się do sklepu i zobaczyć jaki wózek bym chciała, ale nie znalazłam na razie takiego sklepu, żeby był duży wybór, a do miasta takiego w miarę sporego mam 50 km, a do takiego gdzie już na pewno są centra handlowe i takie tam to przynajmniej 100 km 😞 Może w październiku jak będę na śląsku to poszukam. Tamte tereny lepiej znam niż mazowsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak myślałam, żeby najpierw przejść się do sklepu i zobaczyć jaki wózek bym chciała, ale nie znalazłam na razie takiego sklepu, żeby był duży wybór, a do miasta takiego w miarę sporego mam 50 km, a do takiego gdzie już na pewno są centra handlowe i takie tam to przynajmniej 100 km 😞 Może w październiku jak będę na śląsku to poszukam. Tamte tereny lepiej znam niż mazowsze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...