Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a ja mam zgage okropna 🙂 ide sie mleka napic. w pracy cisza...
tez mam takie spodnie z gima, sa dla mnie wygodniejsze niz te krojone pod brzuchem 🙂 rajtuzy ciazowe tez mam, najfajniejsze ze kupilam dwa rozmiary nie wiedzialam ktory bedzie na mnie dobry i jedne sa troche za duze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłam na allegro legginsy, ale ocieplane w sam raz na zimę, sukienek nie mam 😁 mam tylko 3 pary spodni, w tym 2 zwykłe i 1 ciążowe (ale za duże) to muszę zwężyć no i to by było na tyle..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Któraś wspominała o płaszczyku mi się ten podoba http://moda.allegro.pl/be-mama-plaszczyk-ciazowy-jesienno-zimowy-i1243098880.html nowy kosztuje 270 zł 😞
Co do wózka to ja chyba kupię w listopadzie, bo w grudniu już święta i dużo innych wydatków typu prezenty itp. a do stycznia nie chce czekac bo tak naprawdę nie wiem kiedy urodzę. A jeśli w grudniu a już nie będzie mnie stać na wózek.. Tak troszkę lipa. Ja z ciuszków ciążowych to nic nie mam, narazie mam lurtkę po siostrze, ale długo w niej nie pochodzę więc po wypłacie planuję wparować do jakiegoś lumpka i upolować coś na ciążę (po ciąży mam swój płąszczyk kupiony w zezłą zimę) no i oczywiście jakieś buty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...