Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

I tak was pobiję moim dzisiejszym śniadaniem, zjadłam 1 bułkę i resztę wczorajszego obiadu tzn,. ziemniaki, mięso, sos, ogórki ahhaahhahaha! Nie jestem normalna 😁 dzisiaj stałam przed lustrem i jedyne co to mam z brzucha kulkę i sadło na biodrach reszta jest ok. no i duże piersi 🙂 w rękach i nogach prawie nic nie przytyłam (dowodem jest to, że wchodzę nogami we wszystkie spodnie z przed ciąży nawet rurki, ale nie mogę się zapiąć 😁

Milka wizytę u gina mam w tą sobotę, ale ona na pewno mi nie zrobi usg, jedynie zbada na fotelu jak to zawsze robi i da skierowanie na glukozę, a usg prywatnie będę mieć dopiero w połowie listopada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś przeczytałam, że jeśli kobieta nie tyje w nogach to znaczy, że prawidłowo tyje (tzn w tych miejscach co powinna) a jeśli przy okazji tyją uda to znaczy, że trzeba przejść na dietę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę utyć do 18kg hurra! 😁 😁 😁
Ja chodzę do tego specjalisty tylko na usg, dlatego tak długo. A kolejne chce zrobić w 30tyg. chyba, że się nie powstrzymam i zrobię w 28tyg. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiek kobiety ma wpływ na to, ile utyje?
Tak. Z wiekiem u każdego człowieka przemiana materii zwalnia, co zwiększa ryzyko tycia. Dlatego trzydziestolatki łatwiej przybierają w ciąży na wadze niż dwudziestolatki. Zwykle dłużej też tracą nadwagę po porodzie. Jest jeszcze jeden czynnik, na który nie mamy wpływu – rodzaj komórek tłuszczowych. Każdy z nas rodzi się z określoną ich liczbą, kiedy tyjemy – komórki puchną, a gdy chudniemy – zmniejszają swą objętość. Niektórzy mają jeszcze tzw. komórki uśpione, które uaktywniają się pod wpływem zawirowań hormonalnych, np. spowodowanych ciążą. Wówczas komórki te puchną, ale nie wracają już do pierwotnego rozmiaru
– dlaczego niektórym kobietom trudno wrócić do dawnej wagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho 😁 do 18 musi mi to starczyć 😎 Larze chyba się spodobało, bo kopała od razu w pęcherz hehe, zresztą teraz też to robi złośliwe dziewcze. A przezywacie jakoś swoje małe? Moja ma już 2 określenia: pędrzyca i twarożek ☺️ Wczoraj gadałam ze swoim o porodach, jaki szpital itp. no i histeryzował, że nie chce widzieć łożyska, że reszta ok., ale to nieeee.. i martwi się co będzie jak poproszą go o przecięcie pępowiny 🤪 a najlepsze było zakończenie "to ja wezmę naszego twaroga i pójdę" 😁 bo dzieci pachną takim twarożkiem i od tego ma takie przezwisko haha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, w stolicy pogoda paskudna, pada i zimno, chyba z 7 stopni brrrrr

dziewczyny ja mam dzis wizyte u gina, wg usg to jest 24 tydzien - bedzie to wizyta tzn usg połówkowe, wiec pozniej napisze ile nasza malutka wazy - o ile nie zapomne zapytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mówię Myszulka i Kuleczka, a mój Kluseczka i córeczka hehe....
ej a zastanawiałyście się w jaki sposób będziemy się informować że już urodziłyśmy, bo patrze na forum i tam zawsze ktoś podaje, że taka i taka osoba urodziła...No nie wiem chyba, że po prostu będziemy czekać do powrotu każdej,aż sama da znać:P albo mężów wtajemniczymy w tajniki tego forum 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę chyba osobiście sama napisać i wkleić foty niż przez kogoś 🙂 A sms napiszę do Oli, bo mamy już swoje nr hehe 🙂 to info o urodzeniu na forum wystarczy, a reszta jak się wróci 😎 muszę was trzymać w niepewności 😁 Ciekawe czy któraś z was urodzi w tym samym terminie co ja..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego z chłopcami jest lepiej 🙂 jak rodziłam Marcelka to była ze mną na sali kobieta co urodziła córkę a miala wcześniej chłopca to musiała się poradzić położnej jak właśnie podcierać córkę ona jej powiedziała żeby zaczynać od psiutki do odbytu żeby właśnie kupka tam się nie dostała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...