Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
heh co za metody, kolo ja te same stosuje jak zasypia mi przy cycu to do łóżeczka, albo zmiana pieluszki 😉 wtedy na pewno possie jeszcze kilka minut:P
w sumie to wariatki jesteśmy bo skoro dzieci prawidłowo przybierają na wadze to po co je karmić na siłę - jedzą ile chcą, skoro są zdrowe...heh no ale my wiemy lepiej, co by dziecko głodne nie chodziło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wszystkie zajęte własnymi sprawami 😉

Kamila twoja się już uśmiecha? do mojej powoli dociera to kim jesteśmy i zaczyna się uśmiechać a przy tym wydaje takie dźwięki zadowolenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bluepewnie że się uśmiecha 🙂 i to najczęściej całą buźką kiedy do niej gadam. A dzisiaj byli u nas moi rodzice, to szczególnie upodobała sobie minę dziadka. Jak ją trzymam na ramieniu to na mnie patrzy tymi okrągłymi oczami i uśmiecha się, to mam ochotę ją zacałować. Może ciutkę już mnie poznaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczoraj byłam pierszy dzien w szkole po porodzie. stresowałam sie bardzo, ale Bartuś był grzeczny. Ale dzis juz nie pojechałam bo w nocy nie pospałam i jestem wykonczona., nie chciało mi sie.
Zrobie obiadek i pojedziemy z dzięćmi w gości na kawke moze do mojego brata albo do wujka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Sonia 🙂 Daj jej buziaka od Ciotki Gosi:*

Ja już zaczełam pomału wszystko jeść, wczoraj jadłam sernik na zimno z truskawkami dzis kalafiorowa. ogólnie jest ok tylko on po moim mleku szybko głodny. nawet jak stoi moje mleko w butelce to widać jak sie oddziele woda od tego tłustego pokarmu i wody jest bardzo duzo. Mój pokarm chyba mało pozywny, bardzo wodnisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja mam dodatkowy problem, bo moja zje maks 90ml (z czego te 10ml uleje lub mniej ciężko stwierdzić, bo to tak samo jak wylejesz 1 łyżkę to masz na ubraniu powódź) tzn. jadła 90ml do 5tyg. a teraz nie chce tyle jeść i zje po 60-70ml 🤨 z czego też potrafi ulać. Mam nadzieję, że jak przyjdzie ten błogosławiony 7 tydzień to zacznie żreć za 2!! bo ponoć dzieci wtedy szybko rosną i potrzebują dużo jedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia trzymaj sie, moze niedlugo jej to przejdzie, biedna maleńka. U nas jak narazie bez problemów i mam nadzieje ze tak juz bedzie. Mój mąż wlasnie nosi Gabrysie na rękach, rozpieszcza ją , jak tylko mała kwęknie to on od razu na rączki 🙂 córeczka tatusia 🙂 włączył kołysanki i ją lula
U nas wczoraj mielismy gosci, przyjechali moi rodzice i siotra z córą a dzi siedzimy w domku, moze wyjdziemy na krótki spacerek...Obiad dzis mam z głowy bo rodzice nawiezli duzo jedzonka 😆
wiec sie lenimy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia znam to dokładnie, niestety te kolki to porażka, a dziecka tak żal że samemu chce się płakać 🤢 u nas pomaga bobotik, delikol, i lacido Baby aż 3 specyfiki żeby dziecku pomóc. W nocy zrobiła kupę i jak ją przebierałam walnęła takiego bąka, że aż podskoczyłam hehe. Z takiego małego ciałka taki piorun 😜 no i w ogóle udało jej się nieźle odgazować...heh a co ciekawe cieszą nas te bąki jakbyśmy w totka wygrali:P
a nadal tak jej jelitka jeżdżą?
my dziś też się lenimy, bo jedzonka od obojga rodziców dostaliśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o rany
miałam od rana gości z 2 dzieci (3 i 6 lat)
masakra jakaś, nie mogły zrozumieć żeby małej nie ruszać, ciągle przy niej skakały, krzyczały, ruszały ją a ta się denerwowała i co 10 minut po odłożeniu do łóżeczka zaczynała płakać
na szczęście goście poszli to sobie teraz malutka pośpi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej wam 😉 Jeny wkoncu moge tu wejść poczytac i popisac heh Widze ze jaos dajecie rade 🙂 ehh nasza Niunia to te kolki ma czasami i to przed samym snem do 23max a tak to spi spokojnie do 6rano... Jutro idziemy na bilansik jestem ciekawa ile urosła przez ten miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie wiem co to kolka i mam nadzieję, że się nie dowiem 😮 🤢 za to wiem co to znaczy ulewanie 🙂 Nusia dzisiaj zaczęła jeść już w sumie normalnie wypiła już trzy razy po 90ml i potem herbatkę koperkową 100ml a za pół godz. 90ml mleka 🙂 może w końcu przechodzi jej ta faza dorastania. Jeju ona ma już chyba z 60cm albo i więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Asiu, trzeba, ja tez z tym wczesniej walczylam bo bylo tego sporo ale teraz juz czysciutko, przy kazdym kapaniu jej tam myje.

Dziewczyny dzis u nas byl sex 🤪 pierwszy raz po porodzie, balam sie troche ale niepotrzebnie, nic nie bolało, mąż mówil, ze w srodku tez wszystko ok, tak jak przed porodem 😉
Jeszcze wizyta kontrolna u gina mnie czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu ty się boisz po cesarce a ja po naturalnym, bo czasami mam wrażenie że tam mi się jeszcze szew nie zagoił
a poza tym nie wiem czemu zawsze miałam ochotę na sex szczególnie jak nie mogłam
a teraz nie tyle że mnie z jakiegoś konkretnego powodu odrzuca co kompletnie nie mam ochoty i mój mąż cierpi
nawet zaznaczył sobie w kalendarzu kiedy mija 6 tygodni 😁 (8 marca) i kazał mi się zapisać na kontrole do lekarza dokładnie w ten dzień 🙃 zdesperowany biedaczek ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...