Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
honoratka co do ogorkow kiszonych to jak najbardziej mozna....wesa dlaczego mowisz ze nie niema w nich nic nieodpowiedniego w koncu to kwas naturalny mi polozna mowila ze mozna nie mozna tylko tych z octu ale kiszone mozna jesc wieadomo tylko ze w normalnych ilosciach a nie za slik ogorkow na jeden raz:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Honorataka ja taki sam problem jak ty miałam. chciałam przyjaciółkę juz wziąż ale też mi mowili ze lepiej rodzine bo ze znajomymi sie kontakty urwa. i tez poprosiłam kuzynkę która w Anglii jest. u nas natomiast bracia i siostry wszysto starsze koło 40-stki a my chcielismy młodszych chrzestnych. narazie chrzestnego jeszcze nie mamy;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam już wszystko pozałatwiane, teraz tylko iść do spowiedzi bo ksiądz u nas daje karteczki do podpisu a od chrzestnych każe wziąć zaświadczenie że są wierzący-praktykujący. I musiałam przenieść chrzciny z 12.15 na 9.30 bo to już post będzie a na 12.15 u nas są po mszy gorzkie żale i to by trwało ze dwie godziny a dziecko tego nie wytrzyma tyle czasu w kościele, teraz tylko pójdę i zmienię godzinę w lokalu i u fotografa i będzie ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde u nas juz drugi dzien mroz ponad 10 i siedizemy w domu...:/dziewczyny u nas byl wczoraj sex 🙂i bolalo tak w pierwszej polowie a pod koniec zaczelo robic sie calkiem fajnie 🙂mam nadzieje ze z kazdym kolejnym razem bedzie juz coraz lepiej 🙂Wesa a u was bylo cos?bo pisalas ze bedzie 🙂 bolalo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my robimy chrzciny na 13 osób dosłownie i zapraszamy najbliższych - rodziców, rodzeństwo (czyli chrzestnych) i dziadków...przecież to nie wesele...
na szczęście z wyborem chcrzestnych nie było problemu bo mamy młodsze rodzeństwo i od razu było wiadomo 😉..mój brat i męża siostra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie nie seksiłam bo mój mnie zdenerwował w dzien i mi sie wszystkiego odechciało;/

Byłam załatwić lokal na chrzciny. Biorą ok 65 zł od osoby i bedzie obiad przystawki i ciasta. 🙂 także jestem zadowolona. Jutro moze do koscioła podjade załatwić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero ten filmik obejrzałam...kuźwa to moja ma 1,5 miesiąca i ręce pod plecki i główkę podkładam co by krzywdy nie zrobić a tu 2 tyg niemowlakiem tak żongluje...no sorry co za nawiedzona baba!!
Blue mówisz rozklapiochy nie masz hehe, ja muszę się w końcu na wizytę umówić...
czy któraś miała już szczepienia 5w1 i czy dziecko w jakiś sposób zareagowało na szczepionkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. Własnie weszłam na forum grudnióweczek i tam jakaś mama napisała ze była ważyc maluszka i ma 2 miesiące wazy 5 kg i lekarka mówiła ze jaj na 2 miesiące to bardzo duże.
A mój w niecały miesiąc już tyle ważył hehe 🙂 Kocham mojego grubaska 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...