Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kasiu Bartoszyce są w warmińsko-mazurskim tak? 🙂

tak niedaleko przejścia granicznego z Rosją
przejście graniczne Bezledy- Kaliningrad


O kurka 😉 byliście już w Rosji? 🤪 tam chyba wiza potrzebna niestety..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale dzisiaj cudownie na dworz oojjj 🙂
nie bójcie żaby moja też jak jest ubierana na dwór to drze paszcze, szczególnie czapki nie cierpi i kurtki, ale jak ją kładę do wózka to raczej jest już oki 🙂
a w te wakacje wybierzecie się już z dziećmi gdzieś na dłużej, czy za wcześnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
ale dzisiaj cudownie na dworz oojjj 🙂
nie bójcie żaby moja też jak jest ubierana na dwór to drze paszcze, szczególnie czapki nie cierpi i kurtki, ale jak ją kładę do wózka to raczej jest już oki 🙂
a w te wakacje wybierzecie się już z dziećmi gdzieś na dłużej, czy za wcześnie?


Ja będę jeździć na plażę, bo to mam najbliżej. I raczej tak z dala od ludzi bardziej, bo latem jest taki tłok, że człek obok człeka, więc najlepiej to z rana zająć jakieś fajne miejsce na jakimś uboczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
witam mamusie 🙂
sto lat dla Majeczki Justynki i dla Marylki Ani 🙂 cały miesiąc różnicy między dziewczynami
Dzięki wielkie -oklask dla Ciebie! A Twoje chłopaki super. Jeden przystojniejszy od drugiego! Fajniusi są!


O właśnie 100 buziaków dla Majusi i Marylki ;* A ja nadal podtrzymuję miłość do Marcelka, żebym była młodsza haha! 😉 to bym się za niego wzięła hmm to może czas Laurę wydać za mąż 🙃 jakie oni by ładne dzieci mieli hihi!

wariatka 😁 ale nigdy nie mów nigdy 🙂 ja bym nie miała nic przeciw Laura to piękna kobietka 🙂


No no 😜

chyba za daleko od siebie mieszkamy 🙂 a zresztą gdzie ty mieszkasz bo zapomniałam


ok.15min. od centrum Gdańska , oj tam! Może kiedyś wszystkie się spotkamy 😉


jestem za 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kasiu Bartoszyce są w warmińsko-mazurskim tak? 🙂

tak niedaleko przejścia granicznego z Rosją
przejście graniczne Bezledy- Kaliningrad


O kurka 😉 byliście już w Rosji? 🤪 tam chyba wiza potrzebna niestety..

byłam i to niejeden raz 🙂
a wiza jest potrzebna i niestety tania nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
własnie zrobiłam sobie spa. siedze z maską na twarzy i owinieta cała folią zeby balsamy sie lepiej wchłoniły hihi
Oj jak mi się marzy takie parę chwil dla siebie. Na nic nie mam czasu normalnie 😞 Jedynie pazury na szybko zrobię i po kąpieli wklepię coś tu i ówdzie 😉 W sobotę idę do fryzjera obciąć się i ufarbować to może sobie humor poprawię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
wesa napisał(a):
własnie zrobiłam sobie spa. siedze z maską na twarzy i owinieta cała folią zeby balsamy sie lepiej wchłoniły hihi
Oj jak mi się marzy takie parę chwil dla siebie. Na nic nie mam czasu normalnie 😞 Jedynie pazury na szybko zrobię i po kąpieli wklepię coś tu i ówdzie 😉 W sobotę idę do fryzjera obciąć się i ufarbować to może sobie humor poprawię

napewno się poprawi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju też by mi się przydała taka gruntowna odnowa, bo mam taką suchą skórę i włosy mi się sypią, chyba znów zacznę brać Feminatal N bo wtedy 3 włosy na dzień gubiłam...chyba że to hormony ciążowe 🤪
Lagoona ale masz fajnie że tak blisko plaża....jak się wybiorę do Gdańska to cię zwerbuję 😜
a fotkę jakąś wstawię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój paszczunek 🙂
http://img806.imageshack.us/i/20110414244.jpg/
http://img864.imageshack.us/i/20110417263.jpg/
[URL=http://img841.imageshack.us/i/dscn5759m.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5562/dscn5759m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
ale jak się likwiduje czerwone oczy to głupio to potem wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
ugh jedno tak wstawiłam, drugie inaczej...ale dacie rade 🙂
kolo a ze słoiczka dawałaś taką gotową ?

ze słoiczka bobovita chyba 😜
najpierw łyżeczką wygrzebywałam jabłuszko ale wydawało mi się że za duże jednak kawałki i dałam słoiczek 😉 bałam się że się zadławi tym bardziej że widać na filmiku jak jej smakuje i jak łapczywie wsuwa 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
http://img42.imageshack.us/i/xcj.mp4/
Moje Maleństwo pożerające jabłko z marchewką 😉


ale super wpierdziela 🤪 ja dzisiaj mojej posmarowalam dziasla zelem na zabkowanie by zobaczyc czy to cos da na te jej pchanie lapek do buzi i podobnie jezykiem mielila 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja też łychą daje radę 🙂 Marcheweczkę z jabłuszkiem bardzo lubi. Samo jabłuszko też ale bananek nie bardzo jej idzie. Za to kaszka bananowa i malinowa pychotka. Przymierzam się do dnia w którym dam jej zupkę marchwiową na obiad zamiast mleka. Nie wiem tylko ile słoiczka mam jej wcisnąć by uznać za posiłek???? Póki co jutro na deserek brzoskwinki 🙂

Idę robić pazury i lulkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny wyciagacie swoje maluchy z wózka na dworze?moja Sonia dzisiaj była na rękach na dwórze pół dnia u nas było 24 st a jutro 25 🤪nie chce mi wgóle spać ani w domu ani na dworze 😠tylko w foteliku ją mam i wtedy jak jeżdże po dworze to chwile poleży no ale do cholery przecież nie bede Jej nosić 🤪a wasze dzieciaczki śpia na spacerku?a jak nie to leżą grzecznie? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...