Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Na poprawę humoru!! 😁 😁 😁 😁

[URL=http://img821.imageshack.us/i/dxvfxb.jpg/][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5104/dxvfxb.jpg[/IMG][/URL]



Blue - Ale sie usmialam hahahhaah! Dobre 🙂 Wesolych rowniez 🙂


Ja mam to na pulpicie kompa teraz hihi! Na zdrowie!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
blue myśle ze nie zalezy od tego czy starsze. każde dziecko inaczej sie rozwija, jedno szybko siedzi chodzi drugie póżno.
Wczoraj od chrzestnego bartus dostał taki fajny skoczek za jakies 2-3 miesiące moze juz bedzie skakał.
http://allegro.pl/chodzik-skoczek-stolik-edukacyjny-multicentrum-i1563108108.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa a te skoczki nie są czasem tak samo złe jak chodziki jeśli chodzi o stawy i kręgosłup wg ortopedów?


slyszalam ze sa - ja mialam kupic ale zrezygnowalam 🙂
dziewczyny ale i skoczek i chodzik nie są napewno dobre ale nie przesadzajmy moj Cyprian miał i chodzik i skoczek(taki zwykly)i postawe ma ok także nie patrzymy na to ze złej strony bo pozostaną nam tylko ręce 😠tak jak teraz jest u mnie nie poleży ani 5min przekładamy Ją sobie z rąk na ręce 😞i nie moge sie doczekać jak będe mogła Ją wsadzić do skoczka lub chodzika chociaż na chwile bo przecież nie będzie w tym ciągle siedziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Wesa a te skoczki nie są czasem tak samo złe jak chodziki jeśli chodzi o stawy i kręgosłup wg ortopedów?


slyszalam ze sa - ja mialam kupic ale zrezygnowalam 🙂
dziewczyny ale i skoczek i chodzik nie są napewno dobre ale nie przesadzajmy moj Cyprian miał i chodzik i skoczek(taki zwykly)i postawe ma ok także nie patrzymy na to ze złej strony bo pozostaną nam tylko ręce 😠tak jak teraz jest u mnie nie poleży ani 5min przekładamy Ją sobie z rąk na ręce 😞i nie moge sie doczekać jak będe mogła Ją wsadzić do skoczka lub chodzika chociaż na chwile bo przecież nie będzie w tym ciągle siedziala 🙂


Ja do chodzika nie pasowałam, za wolno mi chodził i płakałam z tego powodu 😁 do dziś każdy mi to wypomina. Moja mama jak bywała u mnie to ciągle małą do wózka brała i bujała, a ja np. w ogóle jej nie chciałam bujać i ona od prawie 2 mieś. ani razu nie wylądowała podczas płaczu czy marudzenia w wózku, bo nie i już. Ma się nauczyć miauczeć w łóżeczku, a nie, że będzie ciągle bujana. Także do bujania się nie przyzwyczaiła i nie przyzwyczai 😉 na ręce też jej nie biorę jak marudzi, tylko jak płacze to kładę na sobie i oglądamy tv, bo wiem, że się jej nudzi, a jak marudzi to ląduje za karę na brzuchu 🙃 tylko, że ja mam anioła nie dziecko to mi łatwiej się tak mówi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dariuś Kochana 😉 wszystkiego naaaaaaaj 😉 dużo zdrówka, pieniążków, dziecka aniołeczka (jak dotychczas) powrotu do dawnej figury 🤪 zero smutków 😉 wyrozumiałego mężusia, mnóstwo mnóstwo miłości i wszystkiego czego sobie zapragniesz 😉 najlepszego z okazji urodzin 😉 (18? :lol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny!!

No to po 1 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOLO!! KOLEJNA KWIETNIOWA STARUCHO!! 😘 AHA I ŻYCZĘ CI TEGO SAMEGO CO TY MI, BO UTRAFIŁAŚ Z ŻYCZENIAMI W 10!! dziękuję JESZCZE RAZ!! 🙂
100 buziaków 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Madzia to mnie nastraszyłaś.. owszem mam kilka pokoi, ale bym musiała je wykończyć do końca itd. a to dopiero latem będziemy robić.. więc mała będzie duża, nie wiem czy damy radę wszystko zrobić w tym roku 🤔 no to by miała rok.. jakby miała spać sama no to będą cyrki 😉 najwyżej my się przeniesiemy do salonu a ona zostanie w naszej sypialni, a pokój dla niej wykończy się powoli i spokojnie. No ja walczę z jej fochami jak tylko mogę i oczywiście przytulam ją ile wlezie tak samo całuję, że aż ona nie chce 🙂 największą radość sprawia mi widok jej bezzębnej szeroko uśmiechniętej buźki jak jest miziana i ten głośny krzyk zadowolenia. Przechodziłaś niezłe sceny nie zazdroszczę!

Kolo moja teraz przchodzi skok, bo mało je znowu po 60-90ml i jak leży plecami na moim brzuchu to ciągle trenuje podnoszenie do siadu, łapie się rekami moich 2 palców i sama podnosi prawie do pionowego siadu. A jak ją kładę to ona znowu się podnosi ma obsesję dosłownie i jeszcze piszczy, że nie może siedzieć. Do tego jak trzymam ją w pozycji siedzącej to ładnie trzyma główkę, bo w artykule pisali, że dziecko jak jest przechylane na boki to musi trzymać główkę prosto no i trzyma 🙂 główka sztywno się trzyma 🙂 jak nie chciała się przewracać na boki i podnosić do siadu tak teraz wszystko robi, nie wspomnę o tym jak leży na brzuchu to ręce jej chodzą jak oszalałe podnosi rękę do buzi, albo chwyta normalnie moją rękę czy inne przedmioty z tej pozycji. I łapki prostuje jak tak leży całkiem sprawnie jej to idzie myślę, że za 2tyg, tak jak to jest napisane w art., to już będzie w pozycji foki hihi.. !! Na razie to się książkowo rozwija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanna2236 napisał(a):
hej laski wczoraj mielismy chrzciny goscie dopisali bylo 30 osob 🤪 Dostal duzo zabawek ubranek i kasy(zebralismy 3500zl) 🤪A wczoraj mialam tyle sprzatania ze rece juz opadały mi wieczorem 😞 A dzisiaj siedzimy w domku i odpoczywamy.


O matko to sporo! Nic tylko się cieszyć!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria owocny byl w tym roku zajaczek 🙂
To strona do wklejania zdjec na forum http://www.iv.pl/
I daria to sa spóznione życzenia
Szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba, słońca - które pomimo zła i okrucieństwa tego świata dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni, dużo wzlotów i szaleństw, dobrych mądrych i oddanych przyjaciół, cudownych uczuć które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi, wytrwałości - by każdy dzień był lepszy od poprzedniego oraz aby nie osiągalne cele stały się zdobyczami codzienności i jeszcze jedno: abyś miłość czerpała z nieskończonego źródła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...