Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
a ja sobie narobilam - przetrzymalam mala bez drzemik do kapieli i polozylam ja spac a ta mi teraz wstala bo myslala ze to drzemka byla

oj to nieźle... Dyśka różnie, czasem śpi przed kąpielą a czasem nie, a czasem budzę Ją do kąpieli i zawsze tak samo śpi po kąpieli, daję Jej butle i śpi około 6 h 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Ostatnio bardzo ciężko znaleźć mi czas żeby tu z Wami popisać 😞 Siadam dopiero późnym wieczorem żeby nadrobić zaległości... Nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale normalnie na wszystko mi brak czasu. Jak ogarnę Karolka to muszę coś porobić przy Tosiulce. Jak dzieci oporządzone to w domu istny sajgon i trzeba się brać za porządki. Ehhh... Kiedyś nie miałam takich problemów z organizacją 😞

Kupiliśmy naszej królewnie takie ustrojstwo do pływania. Miałam małe obawy, ale koleżanka polecała, a że było niedrogie to zaryzykowałam 😉
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/dscf2542x.jpg/][IMG]http://img707.imageshack.us/img707/4307/dscf2542x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Kurcze! Jestem strasznie zadowolona 🙂 To jest naprawdę fajowe 🙂 Tosia była już nie do opanowania w małej wanience(wierzgała i chlapała tak, że na koniec kąpieli w wanience prawie nie było wody :woohoo 🙂. Przeniosłam się więc z nią do dużej wanny. Było super ale teraz jest jeszcze lepiej, bo nie muszę jej trzymać a Tosiak pływa i szaleje ile wlezie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
a wiesz Kamilko że mam dwie koleżanki które mieszkają w Toruniu 🙂 i jedna kilka dni temu urodziła 🙂 a druga urodziła w grudniu bodajże 🙂

oo naprawdę, a z jakiego osiedla są, może znam z widzenia lub słyszenia...hehe Toruń to mała dziura 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue ja juz wiem dlaczego twoja tak malo je - musi byc zachowana rownowaga we wrzechswiecie, moja je za duzo twoja za malo i wychodzi na zero 😜


Haha ale śmieszne, ona od tygodnia je po 400 i 500ml 🙃 kuźwa i ciężko zrozumieć o co chodzi czy o ząbki czy to na skok.. albo pewnie na 1 i na drugie 😞 nigdy aż tak mało nie jadła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honoratka mi koleżanka też właśnie mówiła, że ta nivea taka jest i to strasznie denerwuje, ale ten linomag co mam też jest biały 🙂 tylko chyba się lepiej rozsmarowuje 🙂 i wchłania w skórę, że go nie widać, a ona mówiła, że jak jej mała wyszła z wody to była biała obślizgła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już sama nie wiem o której ten lumpeks jest otwarty. Co do kąpania dzieci to moja się nie rzuca w wannie, jakaś dziwna jest 😁 tylko cicho siedzi (jeśli cichym siedzeniem można nazwać prostowanie nóg i uderzanie się przez to w głowę z drugiej strony) to ona uwielbia robić non stop.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Teraz już sama nie wiem o której ten lumpeks jest otwarty. Co do kąpania dzieci to moja się nie rzuca w wannie, jakaś dziwna jest 😁 tylko cicho siedzi (jeśli cichym siedzeniem można nazwać prostowanie nóg i uderzanie się przez to w głowę z drugiej strony) to ona uwielbia robić non stop.

hej 😉 Judyta się w wannie rzuca jak szalona 😉 i też robi właśnie to co piszesz 😜 z tym prostowaniem nóg i uderzaniem główką o wanienkę dlatego boję się Ją włożyć do dużej wanny bo jak uderzy w plastik to jeszcze ok ale jakby uderzała w blachę to by nie było tak słodko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kuźwa jest u nas jeden fajny lumpeks na targu gdzie mają tylko ciuszki dla dzieci i zabawki no ale bez przesady wczoraj widziałam super spodenki krótkie i koszulkę z nike (niby komplet chociaż nie do końca do siebie pasowało 😜) i kobieta chciała 30 zł bo firma a na innych szmatach kupiłam te spodnie różowe adidasa za 5 albo 8 zł... już nie pamiętam 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze dziewczyny chyba firma Mojego Adama padnie 😞 a tu u nas ciężko z pracą 😞 ostatnio szukał pracy prawie rok... teraz ma dobrą fuchę bo zarabia około 2500zł ale siedzi najmniej 12h... ale takie pieniądze na naszą okolice to dosyć dużo (chociaż i tak to jest niemiecka firma i w Niemczech koleś co robi to samo co Adam zarabia 3000 euro 🤢)chętnie wyjechalibyśmy za granicę ale nas na to nie stać a jesteśmy pewni że z takim stażem jak Adam tu miał biorąc pod uwagę to że zakład ma około 2 lata w Polsce to w Niemczech powinien dostać pracę u tego samego szefa bo wiemy że jest z Niego bardzo zadowolony... kompletnie nie wiem co mam robić 😞 strasznie się boję bo jestem już przyzwyczajona że mamy tyle pieniędzy a jak pójdzie do innej pracy to będzie zarabiał 1000zł 😞 jeżeli w ogóle gdzieś pracę znajdzie... ehh strasznie się martwię... wczoraj mi Adam powiedział i już całą noc nie spałam tylko myślałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Teraz już sama nie wiem o której ten lumpeks jest otwarty. Co do kąpania dzieci to moja się nie rzuca w wannie, jakaś dziwna jest 😁 tylko cicho siedzi (jeśli cichym siedzeniem można nazwać prostowanie nóg i uderzanie się przez to w głowę z drugiej strony) to ona uwielbia robić non stop.

ja kąpie niestety wkładając wanienkę do wanny bo ciężka jest wanienka z wodą poza tym wydaje mi się jakoś tak że w pokojach wieje albo że zimno 🤢
w poprzednim mieszkaniu mieścił mi się stojak z wanienką tu już nie
a co do jej zachowania moja robi to samo i i jeszcze śmieje sie bez przerwy od kiedy wejdzie do łazienki, przy rozbieraniu, kąpaniu, oliwkowaniu aż do końca kąpieli do czasu założenia czapki 😜
a teraz to ma mega zabawę bo ma 2 mamusie w łazience
mamy lustra na całym suficie i ona tam cały czas patrzy śmieje się i śpiewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
ja mam Nivea na każdą pogodę i jest fajny, taki wodnisty i dobrze się wchłania...chyba że o innym mówicie...

mi chodzi o taki na lato z filtrami 30UV
jest okropny bardzo gęsty jakby z pudrem nie wchłania się tylko właśnie zostawia białą maskę jak podkład do twarzy
Anastazja uwielbiała kremikowanie na zimę bo ma łaskotki i śmieje się jak ją po buzi miziam
a teraz się tylko denerwuje bo trzeba trzeć i trzeć ten krem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
coś mi dziś malutka płacze od rana
tzn budzi się stęka i jęczy jakby cyca szukała a jak jej chcę dać to nie chce
pomarudzi tak kilka minut i idzie dalej spać
zrobiła mi tak o 6 i o 8 a teraz śpi ... Kochana Córcia Śpioszek
jak wstanie pójdziemy w końcu po te bodziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja mam Nivea na każdą pogodę i jest fajny, taki wodnisty i dobrze się wchłania...chyba że o innym mówicie...

mi chodzi o taki na lato z filtrami 30UV
jest okropny bardzo gęsty jakby z pudrem nie wchłania się tylko właśnie zostawia białą maskę jak podkład do twarzy
Anastazja uwielbiała kremikowanie na zimę bo ma łaskotki i śmieje się jak ją po buzi miziam
a teraz się tylko denerwuje bo trzeba trzeć i trzeć ten krem

Judyta też lubi kremowanie buźki 😉
a jeśli chodzi o wanienkę z wodą to u mnie nie ma z tym problemu bo Adam wyciąga z wanny 😉 i On kąpie Małą 😉 ja Ją tylko rozbieram a po kąpieli oliwkuję i ubieram 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
coś mi dziś malutka płacze od rana
tzn budzi się stęka i jęczy jakby cyca szukała a jak jej chcę dać to nie chce
pomarudzi tak kilka minut i idzie dalej spać
zrobiła mi tak o 6 i o 8 a teraz śpi ... Kochana Córcia Śpioszek
jak wstanie pójdziemy w końcu po te bodziaki

Judyta też ma dzisiaj od rana jakąś jazdę, tylko że z brzuszkiem 😞 obudziła się o 2 w nocy, później o 4 później przed 6, o 7, o 8 a teraz śpi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja mam Nivea na każdą pogodę i jest fajny, taki wodnisty i dobrze się wchłania...chyba że o innym mówicie...

mi chodzi o taki na lato z filtrami 30UV
jest okropny bardzo gęsty jakby z pudrem nie wchłania się tylko właśnie zostawia białą maskę jak podkład do twarzy
Anastazja uwielbiała kremikowanie na zimę bo ma łaskotki i śmieje się jak ją po buzi miziam
a teraz się tylko denerwuje bo trzeba trzeć i trzeć ten krem

Judyta też lubi kremowanie buźki 😉
a jeśli chodzi o wanienkę z wodą to u mnie nie ma z tym problemu bo Adam wyciąga z wanny 😉 i On kąpie Małą 😉 ja Ją tylko rozbieram a po kąpieli oliwkuję i ubieram 😉

my robimy tak że w całości kąpie albo jedno albo drugie z nas ale już sprząta po kąpieli zawsze mąż
no ale teraz jak go nie ma to już mi plecy odpadają a co dopiero gdybym dźwigała wanienkę z wodą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje maleństwo też teraz odsypia.
Mam z Nią ostatnio duży problem 😞 Zaczęła mi ssać dużego paluszka 😞 Zakładałam Jej niedrapki ale to nic nie dawało, bo sobie ściągała. Teraz prawie cały czas jest w skarpetce 🙂 Do spania też musiałam Jej założyć no i wściekła, bo nie mogła się dostać do paluszka i co chwila w nocy musiałam wstawać żeby dać Jej dydka... Kurcze, nie bardzo wiem co mam zrobić żeby Ja od tego odwieść 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HONORATKA napisał(a):
kolo177 napisał(a):
HONORATKA napisał(a):
Kamila1 napisał(a):
ja mam Nivea na każdą pogodę i jest fajny, taki wodnisty i dobrze się wchłania...chyba że o innym mówicie...

mi chodzi o taki na lato z filtrami 30UV
jest okropny bardzo gęsty jakby z pudrem nie wchłania się tylko właśnie zostawia białą maskę jak podkład do twarzy
Anastazja uwielbiała kremikowanie na zimę bo ma łaskotki i śmieje się jak ją po buzi miziam
a teraz się tylko denerwuje bo trzeba trzeć i trzeć ten krem

Judyta też lubi kremowanie buźki 😉
a jeśli chodzi o wanienkę z wodą to u mnie nie ma z tym problemu bo Adam wyciąga z wanny 😉 i On kąpie Małą 😉 ja Ją tylko rozbieram a po kąpieli oliwkuję i ubieram 😉

my robimy tak że w całości kąpie albo jedno albo drugie z nas ale już sprząta po kąpieli zawsze mąż
no ale teraz jak go nie ma to już mi plecy odpadają a co dopiero gdybym dźwigała wanienkę z wodą

a my zawsze kąpiemy na spółkę 😜 sama kąpałam może 3 razy 😜 jak się z Adamem pokłóciłam i wyszedł na papierosa to ja szybko poszłam do łazienki kąpać Dyśkę 😜 żeby zobaczył że świetnie sobie bez Niego radzę 🤪 a jak Ją kąpie to nie pozwalam otwierać drzwi od łazienki żeby nie było Judycie zimno 😜 i On musi stać pod drzwiami i czekać aż Ją wykąpie i dopiero wchodzi i ja się do Niego nie odzywam tylko sam wie co ma robić jeśli chce mi pomóc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny macie jakieś fajne miejsca na wybrzeżu?? chodzi mi o konkretny pensjonat, willę, domek
szukam noclegu w okolicy Trójmiasta, Władysławowa, Helu, Jastarni
i już widzę że ceny są znacznie wyższe niż u w Zachodniopomorskim
marzy mi się domek w lesie nad morzem ale wiem że na 2 osoby to będzie ciężko coś znaleźć
bo większość 4 lub 6 osobowe i trzeba dopłacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...