Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A Adam do mnie dzisiaj mówi tak: "czy na tym forum zawsze ktoś jest?" a ja do niego że raczej tak a On w śmiech i mówi: "tylko się dzieci porodziły a Wy ciągle na necie siedzicie" więc ja do niego że już w ciąży też pisałyśmy ze sobą i że ja jestem z Nimi (Wami) od lipca a dziewczyna co założyła ten post to jeszcze wcześniej ale teraz Jej już nie ma i nie wiem dlaczego a On mi na to: "bo dziecko wychowuje" 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo, ale chyba na allegro już można zamawiać rzeczy bez konta tak mi się wydaje. Kiedyś była taka opcja i chyba nadal jest.

ale ja założyłam konto tylko muszę aktywować 😉 i jednak muszę się do banku przejść 😠


ale bez aktywacji też możesz kupować czy nie?

chyba tylko na takiej zasadzie jakbym nie miała konta


Ja siedzę kilka lat już na Allegro i o ile mnie pamięć nie myli mogą kupować osoby bez aktywacji konta 🙂 chyba, że to zlikwidowali 😁

ajjj ja już sama nie wiem więc lepiej aktywuję konto i będę mieć pewnośc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
A Adam do mnie dzisiaj mówi tak: "czy na tym forum zawsze ktoś jest?" a ja do niego że raczej tak a On w śmiech i mówi: "tylko się dzieci porodziły a Wy ciągle na necie siedzicie" więc ja do niego że już w ciąży też pisałyśmy ze sobą i że ja jestem z Nimi (Wami) od lipca a dziewczyna co założyła ten post to jeszcze wcześniej ale teraz Jej już nie ma i nie wiem dlaczego a On mi na to: "bo dziecko wychowuje" 🙃


Ej on nas obraża hihi 😁 ja mam PRAWIE bezobsługowe dziecko to mogę sobie pozwolić na neta ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
A Adam do mnie dzisiaj mówi tak: "czy na tym forum zawsze ktoś jest?" a ja do niego że raczej tak a On w śmiech i mówi: "tylko się dzieci porodziły a Wy ciągle na necie siedzicie" więc ja do niego że już w ciąży też pisałyśmy ze sobą i że ja jestem z Nimi (Wami) od lipca a dziewczyna co założyła ten post to jeszcze wcześniej ale teraz Jej już nie ma i nie wiem dlaczego a On mi na to: "bo dziecko wychowuje" 🙃


Ej on nas obraża hihi 😁 ja mam PRAWIE bezobsługowe dziecko to mogę sobie pozwolić na neta ☺️

a ja mam teraz Adama do opieki nad dzieckiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
promyczek1981 napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A mnie boli gardło 😞

Też tak miałam jakieś 3 dni temu ale pryskałam sobie odpowiednikiem polskiego Tantum Verde i boli jakby mniej 🙂
Psikam tantum verde i sse strepsils intensive i na wieczór coraz gorzej 😞

Hmmm... To nie dobrze 😞
Ja w takich sytuacjach robię sobie płukanki i inhalacje z szałwii i imbiru - często przynosiło ulgę...
Słyszałam też, że niektórzy używają do tego celu zwykłej soli kuchennej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bym wyskoczyła w góry
nie lubię morza specjalnie ale jak nie ma co robić to się jedzie nad morze
i pewnie w tym roku i przez kilka następnych do póki Anastazja nie podrośnie nie będziemy jeździć na wakacje w góry tylko właśnie nad morze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joanna2236 napisał(a):
ja bylam w górach i bylo zajebiscie 🙂.Wiesz ty w okolicach szczecina mieszkasz to masz blisko do morza wiec ci sie juz znudzilo

pewnie tak
poza tym nad morzem jest nudno bo my nie lubimy leżeć na plaży jeśli już to spacerujemy plażą pomiędzy miejscowościami
a w górach masz milion miejsc do zwiedzenia jak wyjdziesz rano tak wrócisz na noc no i te widoki ....ehhh tęsknie za górami naszym życiowym celem jest się tam przeprowadzić ale to za kilka lat jak zrobię uprawnienia budowlane i będę mogła samodzielnie projektować to kupię domek w górach i będę nareszcie szczęśliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
ale mialam dzisiaj jazde 🤪 wracalam ze spaceru i nagle zlapal mnie taki skurcz jak do porodu prawie i tak kilka razy. az wreszcie zachcialo mi sie do kibelka i tak mnie zlapao ze prawie bieglam z wozkiem. juz sobie wyobrazalam jak robie w jeansy i cieknie mi przez nogawki. na szczescie zdarzylam 😜 i mam nauczke by nie jesc twarogu po terminie 🙂

hahahaha Tys jest aparatka Nusia 😆 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
joannawisn napisał(a):
hej kochane 🙂wiecie co mojaSonia robi od wczoraj prawie po każdym karmieniu kupke normalną i malutko ale robi i nie wiem czy to przez ząbki czy co??? 🤨nie dałam jej nic nowego do jedzenia i kurcze nie wiem....pomóżcie aha i w ostatniej zauważyłam troszeczke śluzu....hmmmm 😞
Asia czytałam, że częstsze, rzadkie i nawet zielone kupki przy zabkowniu to normalnie i nie ma sie czego obawiac. Może to ząbki?
mam nadzieje 🙂bo sie martwie 😞

Asiu, nasz Oskarek jak zabkowal (a za kazdym razem inaczej przechodzil), to walil kupy tak czesto jak jadl a nawet czesciej, wlaczajac w to nocki! 🤪 Robil z 5-6 razy na dobe!! Az nie wyrabialam z przewijaniem, doslownie zjadl i cisnal 😉 Zachowywal sie przy tym zupelnie normalnie i jadl bardzo ladnie a kupki rzadkie, zolto-zielone (z tego co pamietam) i czasem sluzowate tak samo. To tyle,ze byl wtedy staszy od Sonii, bo mial wtedy kolo 10-u m-cy. Jesli sie Sonia zachowuje normalnie i normalnie je, to raczej nie masz sie czym martwic. Calkiem mozliwe ,ze to wlasnie to zabkowanie. Nie martw sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mama_justyna napisał(a):
Wiesz Lagoonko ja miałam zupełnie inaczej jak byłam dzieckiem w wielu kwestiach. Nie podzielam zdania mojej mamy na wiele tematów życia. Odnosnie dzieci, malzenstwa... W wiekszosci mi sie nie podobalo jej podejscie i stosuje w swoim zyciu przeciwienstwa. W malzenstwie wychodze lepiej. W finansach. W relacjach z dziecmi (poki co). Dla mnie wazne jest to co boli albo cieszy moja corke a nie smieje sie, ze to dzieciece problemy, duperele.

Z Ciebie jest fajna Mama, Mamusia 🙂 Tak trzymac! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
MadziaW napisał(a):
Ej, a my ostatnio nie nadazamy za malym i jest on strasznie wyczerpujacy 😞 Tzn to dobre, bo ma energii za nas troje, ale jednoczesnie opada sie przy nim z sil 😞 Nie umie usiedziec na miejscu. Jak tylko siadziemy sobie na sofie, to zaczyna sie po nas wspinac, wdrapywac, silowac - i to tak dlugo az sie zmeczy a on sie w ogole nie meczy 🤪 Do tego jest silny jak nie wiem. Dzis zrobil cyrk przed domem jak wychodzilismy do pracy. Ja z trzema torbami (nie lekkimi), on obok mnie i nagle odbilo mu, zeby mi zaczac uciekac...Ja do tego w butach na obcasach zaczelam go gonic...mozecie sobie wyobrazic 😜 😞 A pozniej jak go dorwalam, to jak sie pewnie domyslacie (albo nie), bylo teatralne rzucenie sie najpierw na trawe a pozniej jak go zaczelam zaciagac do auta - na chodniku. Wiecie jaka ja jestem 'duza' a z niego sie silne chlopisko robi, no powaznie mialam z nim problem fizycznie 😞 Jakos mi sie udalo go wsadzic do auta - tam mialam kolejny cyrk, bo nie chcial siasc w foteliku. Zaczelam go wkladac tam, to sie prezyl, kopal, wyginal, darl - co tylko - tragizowanie i buntowanie sie. Wygralam, bo sie nie poddaje, ale jak siadlam, to mialam wrazenie, jakbym odwalila jakies cwiczenie na silowni. Napracowalam sie wiecej niz przez ostatni miesiac (jak nie wiecej). Teraz tak samo sie po mnie wspina i skacze mi za plecami na sofie. Juz mnie glowa boli od tego wariactwa 😞 Wiem, ze to strasznie zabrzmi, ale nie moge sie doczekac az juz pojdzie do lozka ten babel ☺️


MADZIU MAM PODOBNIE, MÓJ MARCEL TEŻ PRZECHODZI TERAZ BUNT DWULATKA I JEST NIEMOŻLIWY, CZASAMI NIE DA SIĘ Z NIM WYTRZYMAĆ

Kasiula - ja sie staram go rozproszyc, zajac czyms innym jak tylko sie da, ale zeby tak zawsze sie dalo!!! I choc jest kochanym chlopczykiem, czasem naprawde nie da sie za nim nadazyc. Najgorsze sa te napady tragizowania i kladzenia sie na podloge no i ten wrzask.. 😞 Jak sie uprze..to przechlapane mamy - glowa peka! Taki jest glosny! 🤪 Musimy byc wytrwale, co? 😉 Kasiu - czy Marcelus juz mowi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka a ja sie wlasnie obzeram pizzą , fajnie na noc 🥴
kupilam malej sukienusie na chrzest, w tym jest kapelusik i buciki odzzielnie, ale jak ma byc tak goraco to tez chyba musze opaske kupic, chyba ze zaloze jej czapeczke, kupilam taka cieniutka azurowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...