Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Idę na kolację i pod prysznic. Mała dziś nie daje posiedzieć więc trzeba się położyć.

Jutro wielki dzień. Idziemy złożyć papiery do banku ale ciii żeby nie zapeszyć 😉 Może nikomu nie przeszkodzi moja ciąża. Trzymajcie tylko kciuki!

[URL=http://img833.imageshack.us/i/94604492.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/126/94604492.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1300g? to fajny tłuścioszek.. mojej koleżanki dzidzion z cc w 35tyg. ważył 1,5kg (ale on się chyba normalnie nie rozwijał jak widać) bo większość dzieci w tych tyg. waży od ponad 2 do 3kg. Moja w 19tyg. i 4dniu ważyła 318g więc nie mam czego z wami porównywać 😁

A moja mała zaczęła kopać od dobrych 40 min i poczuliśmy dzisiaj jej stópki jeny!! cudowne uczucie, to było takie hmm no nierealne skórę mocno naciągała kopiąc i przez lekki dotyk palców wyczułam twardą kość mój to samo.. cieszymy się jak głupki z tego fantastyczne uczucie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jutro wizytę, mam nadzieje, ze z malą wszystko dobrze, zapytam tez o wagę - jestem bardzo ciekawa ile nasz maluszek przytył 🙂

co do farbowania to pasemka/baleyage mozna spokojnie robic, natomiast niewskazane jest farbowanie całej głowy, wtedy farba przenika przez skóre i szkodzi dziecku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć laleczki 🙂
W końcu mamy dziś piękny dzień, słoneczko od rana i ani jednej chmurki ahh aż miło 🙂
po pracy pójdę na miasto, może wylukam coś ciekawego dla mojego robalka. Wczoraj kupiłam kilka pieluch tetrowych, flanelową, czapeczkę do szpitala i skarpetusie 😎
Molala ale masz grubaska, a jak się patrzy na te opisy poszczególnych tygodni to wychodzi na to że nasze dzieci są większe.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila bo to taka średnia statyczna zapewne 🙂 Milka hmm to pójdziesz na usg wcześniej ode mnie to się dowiem ile moje może ważyć, bo ważyły podobnie skoro twoje też ok., 300g 😜 a ja ciągle myślę o stópce mojej dziewczynki.. mój mały twarożek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sie z rana ja od samego rana porzadki w domu odkurzylam po mylam podłogi zaraz mykam na sniadanko 😁 a potem ubieramy sie cieplo i idziemy zgarnac liscie bo duzo ich juz na podworku i brzydko wyglada podworko 😞 zajrze do was pozniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kusicie mnie tym fryzjerem bo też mam chciczkę na jakieś pasemka i chyyyba się skuszę. To ciekawe że na zmiany ma się ochotę albo po ślubie albo jak ma się zostać mamą...na nowej drodze nowy wygląd 😜
Asia wpadaj na kawkę 🙂
a miała któraś usg w 24 tc to bym sobie porównała wymiary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...