Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

youmit napisał(a):
Dona napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Dona napisał(a):
wiecie co , moja mała zawsze ma rzadkie kupki, czy takie powinny byc przy karmieniu piersią? czasami są bardzo rzadkie...... 🤨


Ale nie są tryskające? Jeśli są normalne to nie masz co się martwić, zawsze takie robiła?


przewaznie takie robi, czasami to tak jakby pod cisnieniem-miala tak pare razy, ale ogolnie są zółte i rzadkie

Blue a co zrobiłaś, że ma takie unormowane te kupki Twoja Córcia?. Bo mnie te kupy strasznie wkurzaja.


To nie ja tylko Dona 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

youmit napisał(a):
Dzisiaj rano Miłosz zjada spodnie z piżamy 🙂
[URL=http://img684.imageshack.us/i/zdjcie0201b.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2678/zdjcie0201b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Śliczna chudzinka 😁 zupełnie jak moja heheeh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama_justyna napisał(a):
Nuśka Twoja kolejna pogodzona z losem. Zobaczyła, że nie ugra nic płaczem to odpuściła i nawet sobie zasypia 😉


Wredne z nas matki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Dzisiaj rano Miłosz zjada spodnie z piżamy 🙂
[URL=http://img684.imageshack.us/i/zdjcie0201b.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/2678/zdjcie0201b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


Śliczna chudzinka 😁 zupełnie jak moja heheeh!


No bardzo drobniutki jest, śliczny. Mi sie podobaja takie drobne dzieciaczki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
Blue no na razie nie zapowiada się wiele fałdek 😉
A nie pisałaś wcześniej, że Twoja ma unormowane kupki - robi regularnie i bączki bez wspomagania lekami?bo kurde teraz zgłupiałam


Taaaa robiła.. do czasu.. od 2 dni ma zaparcia robi bobki.. bo zaczęłam podawać samo mleko AR 😞 i teraz nie mogę jej uregulować jelit i tak robi codziennie kupy, ale z wielkim wysiłkiem, te kupki są zbite, ale miękkie, dostała teraz 120ml herbaty mam nadzieję, że ją przerobi. I znowu będę mieszać 2 rodzaje mlek. A jak to nie pomoże to zrezygnuję z AR trudno się mówi. Gazy to ona ma jak dorosły człowiek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youmit co zrobiłam? To co Nusia 🙂 jak jest karmienie to kładę ją na kolana z otwartym pampersem. Ona już się przyzwyczaiła do tego i zrobi kupę choćby nie wiem co. Do pampersa nie zrobiła kupy od wielu tygodni, ostatni raz zrobiła do tetry jak miała ją ubraną, a do pampersa sama chyba jak miała 4tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Blue no na razie nie zapowiada się wiele fałdek 😉
A nie pisałaś wcześniej, że Twoja ma unormowane kupki - robi regularnie i bączki bez wspomagania lekami?bo kurde teraz zgłupiałam


Taaaa robiła.. do czasu.. od 2 dni ma zaparcia robi bobki.. bo zaczęłam podawać samo mleko AR 😞 i teraz nie mogę jej uregulować jelit i tak robi codziennie kupy, ale z wielkim wysiłkiem, te kupki są zbite, ale miękkie, dostała teraz 120ml herbaty mam nadzieję, że ją przerobi. I znowu będę mieszać 2 rodzaje mlek. A jak to nie pomoże to zrezygnuję z AR trudno się mówi. Gazy to ona ma jak dorosły człowiek.

Heheh mój tez ja se bąka puści to sam robi duże oczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Nuśka Twoja kolejna pogodzona z losem. Zobaczyła, że nie ugra nic płaczem to odpuściła i nawet sobie zasypia 😉


Wredne z nas matki 🙃


ale wiecie ze to dziala. spala na brzuchu godzine. popierdziala, obudzila sie bez placzu. nawet glowke przewrocila sobie na druga strone 🤪 to chyba zaleta mojego meza. ja wroce do pracy a on z dzieckiem w domu zostanie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
youmit napisał(a):
Blue no na razie nie zapowiada się wiele fałdek 😉
A nie pisałaś wcześniej, że Twoja ma unormowane kupki - robi regularnie i bączki bez wspomagania lekami?bo kurde teraz zgłupiałam


Taaaa robiła.. do czasu.. od 2 dni ma zaparcia robi bobki.. bo zaczęłam podawać samo mleko AR 😞 i teraz nie mogę jej uregulować jelit i tak robi codziennie kupy, ale z wielkim wysiłkiem, te kupki są zbite, ale miękkie, dostała teraz 120ml herbaty mam nadzieję, że ją przerobi. I znowu będę mieszać 2 rodzaje mlek. A jak to nie pomoże to zrezygnuję z AR trudno się mówi. Gazy to ona ma jak dorosły człowiek.

Heheh mój tez ja se bąka puści to sam robi duże oczy 🙂


moja czasami az zaplacze jak bak leci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
witam u mnie w końcu ciepło 🙂
mały śpi na podwórku już 3 godz a co do robienia kup to Patryk nie ma z tym problemu robi parę razy dziennie.
Któraś z was pisała że zaklada body rozmiar 80 mój Marcel chodzi w 80-86 🤪

😮 no nie źle. To ja mam maleństwo nosi 62 czasem 68. Kasiu to ile Marcelek waży już?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
milkaslask napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
witam u mnie w końcu ciepło 🙂
mały śpi na podwórku już 3 godz a co do robienia kup to Patryk nie ma z tym problemu robi parę razy dziennie.
Któraś z was pisała że zaklada body rozmiar 80 mój Marcel chodzi w 80-86 🤪

😮 no nie źle. To ja mam maleństwo nosi 62 czasem 68. Kasiu to ile Marcelek waży już?

12 kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
A ja dziś miałam skopaną noc. Majka się wierciła, budziła... Dziewczyny jak ubieracie dzieci do spania i czym nakrywacie? Bo mi przyszło do głowy, że może jej było gorąco?!


Ja ubieram najbardziej drastycznie 😜 body z krótkim rękawkiem lub długim i spodenki bawełniane albo śpiochy i kołderką przykrywam.

ubieram tak samo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
mama_justyna napisał(a):
Nuśka Twoja kolejna pogodzona z losem. Zobaczyła, że nie ugra nic płaczem to odpuściła i nawet sobie zasypia 😉


Wredne z nas matki 🙃


ale wiecie ze to dziala. spala na brzuchu godzine. popierdziala, obudzila sie bez placzu. nawet glowke przewrocila sobie na druga strone 🤪 to chyba zaleta mojego meza. ja wroce do pracy a on z dzieckiem w domu zostanie 🤪
Mi pielęgniarki w szpitalu przed każdym jedzeniem "kazały" kłaść Majusię na brzuchu żeby jej się pierdziało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
liski

http://img97.imageshack.us/i/p1050759.jpg/

złapałaś je?


nie. wczoraj przyjechala kobietka z jakiej tam fundacji i siedziala na dworze w deszczu i zlapala 3. a dzisiaj rano wstala i w pulapce byl jeszcze jeden. i teraz znowu siedzi na ogrodzie, bo wiemy ze jest 5 i ten 5 cwaniak zjadl jedzenie z pulapki i jakos sie z niej wydostal. no to ona wrocila z jednym z liskow by tamtego z nory wywolal 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
moja po tym spaniu na brzuszku (ponad godzine) zrobila kupe w pampersa co jej sie dawno nie zdarzylo 🤪 chyba takie spanie bedzie naszym codziennym rytualem

mój Patryk nie lubi spać na brzuchu


ja myslalam ze moja tez nie. jacek polozyl ja dzisiaj na brzuszku by pocwiczyla a ta zasnela 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko jedyna.. ile się namęczyłam to moje 😞 ale ważne, że już po wszystkim dosłownie zaczęłam już płakać z bezsilności.. wlałam w małą ok. 200ml herbaty razem lub więcej, technika z termometrem nic nie skutkowała miała tak dużą kupę, że nie mogła przejść przez tyłek no masakra 😞 włożyłam jej mikrokawałek czopka przespała 2 godz. i dałam jej herbatę 90ml i wreszcie zrobiła kupę bardzo się prężyła ja jej jeszcze trochę rozchyliłam tyłek i dała radę jaki wielki długi gruby kawał wyszedł z niej szok a reszta już była normalnej konsystencji, gdzieś z 7-8cm miał 😞 jak by potrzymała go 1 dzień dłużej to już by miała na bank zatwardzenie, bo ta przednia część robiła się już sucha. Na razie AR nie dam. Niech trochę jelita popracują ze zwykłym bebilonem, Nusia jak tylko nie dałam Ar to mała ulała haha! słodkie 🙂 ulżyło mi z tą kupą ehhh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...