Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

nusia27 napisał(a):
blue i jak z tym mlekiem? bo ja w dzien daje ar a na noc normalne. bo mala ma taki szal w nocy po tym zageszczonym. brzuszek ja chyba boli, skurcze ma i rzuca nozkami i spac nie moze bidulka 🙂


Wiesz co no to tak.. najpierw dałam samego Bebilona jak już zrobiła kupę po tych herbatkach itd. no to zaczęła ulewać spore ilości.. potem stwierdziłam, że dam ponad połowę Bebilona 1 a resztę AR i nadal ulewała. Wszystko mokre, bo np. na 120ml dałam 3 łyżki zwykłego i 1 AR to nie skutkowało. Teraz daję pół na pół i nie ulewa wcale. Ona normalnie się czuje po tym mleku i daję je zawsze obojętnie czy w nocy czy w dzień,. Śpi jak zabita. Wiesz jak skończył mi się ten zwykły Bebilon to dawałam samo AR i przyszło zatwardzenie 😞 teraz się boję, że jak będę dawać pół na pół to też jej się tak zrobi, chociaż wcześniej miała normalne kupy takie puszyste. Zobaczę jutro jak zareaguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

DZIEWCZYNY!!

A jak wam się spisują te półśpiochy?? Nie spadają dzieciom z nóżek itd.? bo pomyślałam, że lepiej zainwestować w półśpiochy niż całe śpiochy jak mała tak rośnie. Większy luz będzie mieć. Myślę też o getrach/legginsach 🙂 jeny jak fajnie można dziewczynkę ubrać 🤪 tuniki mają i w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
DZIEWCZYNY!!

A jak wam się spisują te półśpiochy?? Nie spadają dzieciom z nóżek itd.? bo pomyślałam, że lepiej zainwestować w półśpiochy niż całe śpiochy jak mała tak rośnie. Większy luz będzie mieć. Myślę też o getrach/legginsach 🙂 jeny jak fajnie można dziewczynkę ubrać 🤪 tuniki mają i w ogóle.

Nio dziewczynki maja fajniste te legginsy 🙂
Ja ma do małego półśpiochy, tylko niektóre maja bardzo ciasną gumkę i tych już nie używam. Boję się, że to go może uwierać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
DZIEWCZYNY!!

A jak wam się spisują te półśpiochy?? Nie spadają dzieciom z nóżek itd.? bo pomyślałam, że lepiej zainwestować w półśpiochy niż całe śpiochy jak mała tak rośnie. Większy luz będzie mieć. Myślę też o getrach/legginsach 🙂 jeny jak fajnie można dziewczynkę ubrać 🤪 tuniki mają i w ogóle.


blue ja mam duzo getrow i rajtuz i lubie mala jak ma same rajty bo ma taka fajna dupke w nich i nie trzeba skarpetek 🙂 w h&m maja fajne spodenki dla dziewczynek. sa bawelniane i maja szerokagumke i nic dziecka nie uciska. moja ma 4 pary i nosi je od urodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

youmit napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
DZIEWCZYNY!!

A jak wam się spisują te półśpiochy?? Nie spadają dzieciom z nóżek itd.? bo pomyślałam, że lepiej zainwestować w półśpiochy niż całe śpiochy jak mała tak rośnie. Większy luz będzie mieć. Myślę też o getrach/legginsach 🙂 jeny jak fajnie można dziewczynkę ubrać 🤪 tuniki mają i w ogóle.

Nio dziewczynki maja fajniste te legginsy 🙂
Ja ma do małego półśpiochy, tylko niektóre maja bardzo ciasną gumkę i tych już nie używam. Boję się, że to go może uwierać.


No właśnie. Czyli lepsze te bezuciskowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
DZIEWCZYNY!!

A jak wam się spisują te półśpiochy?? Nie spadają dzieciom z nóżek itd.? bo pomyślałam, że lepiej zainwestować w półśpiochy niż całe śpiochy jak mała tak rośnie. Większy luz będzie mieć. Myślę też o getrach/legginsach 🙂 jeny jak fajnie można dziewczynkę ubrać 🤪 tuniki mają i w ogóle.


blue ja mam duzo getrow i rajtuz i lubie mala jak ma same rajty bo ma taka fajna dupke w nich i nie trzeba skarpetek 🙂 w h&m maja fajne spodenki dla dziewczynek. sa bawelniane i maja szerokagumke i nic dziecka nie uciska. moja ma 4 pary i nosi je od urodzenia 🙂


Ja mojej jeszcze nie ubieram jak dziewczynki 🙃 jeszcze za mała jest hehe~, ale rajstopki też zakładam do body 🙃 na allegro za to już szukam takich większych rzeczy dla niej na lato tylko jaki ona będzie mieć wtedy rozmiar hmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też zakładam półśpiochy, chociaż jak kupiłam w Smyku to mają dość szerokie nogawki i muszę skarpetki zakładać...bardziej lubię rajstopki i getry...i rzeczywiście w H&M mają fajne i dzisiaj jej kupie tunikę i getry 🙂 ja tam już zakładam sukienki bo mi z tego powyrasta. Niedawno też kupiłam na lato taką tunikę i galoty z gumkami i do tego opaskę z kokardką w czerwono-białą kratkę, już nie mogę się doczekać 😜 to mój ulubiony sklep jeśli chodzi o zakupy dla dzieci 🙃
u nas też zimno i wiatr wieje, zachmurzyło się więc chyba nici ze spaceru 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja nie mam ani jednej pary półśpiochów. do tej pory zakładałam jej body i śpiochy albo body+pajac. Rajstopki tylko na wypady jak zimno było pod spodnie zakładałam. A teraz już mam dla niej sukieneczki to zacznę ją ubierać jak dziewczynkę 🙂 w lipcu mój brat ma ślub i szukałam sukieneczki dla niej i znalazłam takie fajne jak są modne dla dorosłych tylko malutkie ale kosztują 95 zł 🤢
Teraz pytanko: o co chodzi z tym smoczkiem trójprzepływowym? do czego on jest? nadaje się na mleko z kleikiem czy to trzeba ten do kaszki kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moją małą jutro zamierzam ubrac pierwszy raz w sukienunie 🙂 bedziemy mieli gosci wiec ją wystroje 🙂 w domku ubieram ją w body i pajacyki, są luzne i wygodne przy zmianie pieluchy.
Czy wasze maluchy tez sie slinią? moja ostatnio strasznie az sie dławi jak spi. Moze juz poruszalyscie ten wątek ale mnie nie bylo dluzszy czas i niestety nie nadrobilam zaleglosci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie 🙂
Dona mój Patryk strasznie się ślini. dzisiaj kupiłam mu fajną kurteczkę w Tekstilu.
A ja lubię robić zakupy w Pepco mają fajne i niedrogie ciuchy dla dzieci 🙂
to ta kurteczka
[URL=http://img405.imageshack.us/i/zdjcie319q.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6898/zdjcie319q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dona napisał(a):
Kasiu a czy gatunkowo są dobre? slyszalam o tym sklepie i tez mam zamiar sie tam wybrac na zakupy. A dla nas mają jakies fajne ubranka? 🙂

dla dzieci są super ciuszki a zwłaszcza dla dziewczynek ja dużo tak kupuję dla moich dzieci i gatunkowo są dobre dla nas też czasami coś ciekawego się trafi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
hej mamusie 🙂
Dona mój Patryk strasznie się ślini. dzisiaj kupiłam mu fajną kurteczkę w Tekstilu. A ja lubię robić zakupy w Pepco mają fajne i niedrogie ciuchy dla dzieci 🙂
to ta kurteczka
[URL=http://img405.imageshack.us/i/zdjcie319q.jpg/][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/6898/zdjcie319q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


wideziałam ja w tekstilu, moj mąż jak ja zobaczył juz chciał kupowac, ale ja mam kilka kurtek wiec sie powstrzymałam . Jest boska. Ja własnie też tekstil i pepko to moje ulubione sklepy, niedrogo mozna kupic cos dla dzieci. A ja byłam dziś w lumpku i fajna sukienusie sobie kupiłam za 10 zeta pózniej wstawie fotke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...