Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mówisz, że Oskarek taki uparciuszek? Ale On tak z urodzenia czy to może sławetny bunt dwulatka? (dobrze kojarzę, że On jest w tym właśnie wieku?) Jeśli to pierwsze to cóż... łatwo z takimi nie jest 😁 A jeśli to drugie to trzeba trzymać się myśli, że to lada chwila minie 🙂 Chociaż ja mam wrażenie, że w przypadku mojego Karolka ten bunt przeciągnął się o jakieś 2 lata hehehe
Jejku!! Jak już późno!! Muszę się wreszcie oderwać od kompa, bo zaraz Tosiak będzie krzyczeć o jedzonko.
Uciekam 🙂
Słodkich snów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wydaje mi sie, ze on uparciuszek...choc ten jego wiek wcale w tym nie pomaga. Ale byc moze sie myle? Moze jeszcze mu sie odmieni? Pewnie sie jeszcze pogorszy, zanim sie polepszy - kazdy mi tak mowi 🙂
Ja tak samo mykam juz ,bo oczy zaczynaja mi sie kleic i maly tez sie pewnie za chwile obudzi i bedzie krzyczec za mama 🤢
Dobranoc zatem Olu 🙂 Spkojnej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny gdzie jesteście?mam problem mojej Soni łzawi oczko 😞czymJej przemywać próbowałam wczoraj rumiankiem ale to chyba nie jest najlepszy pomysł 🤨

a solą fizjologiczną próbowałaś?, oklask dla was
no właśnie szukam soli i spróbuje dzięki Kasieńko 🙂i oklask zwrotny dla Ciebie 🙂a wiesz może dlaczego oczko tak łzawi?i jakby troszeczke ropieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
promyczek1981 napisał(a):
Jeśli chodzi o reakcję Lolka na Antulkę to muszę powiedzieć, że było całkiem dobrze 🙂 Oczywiście nie obyło się bez żadnych scen itp 🙂 W każdym razie uważam, że niuniek zniósł to bardzo dzielnie.
Całą ciążę staraliśmy się mężem przybliżyć mu temat 🙂 Czekał z niecierpliwością i wciąż powtarzał jak bardzo kocha swoją siostrzyczkę 🙂
Przypuszczam, że gdyby nie karmienie piersią i problemy z tym związane(długa historia...) to w ogóle nie zauważyłabym jakiś wielkich zmian w tym małym mężczyźnie. Niestety, początki moich karmień były straszne!! Tosia cały dzień wisiała mi na cycku i w związku z tym nie miałam już czasu na przytulanki z moim starszym skarbem 😞 Dodam, że zaraz po porodzie zostałam z dziećmi w domku sama, bo mężydło me musiało wrócić do pracy zaraz po tym jak wróciłam z małą do domu. W każdym razie płącze Karola skończyły się jak tylk opracowaliśmy nowy system przytulania 🙂 Do dziś jest tak, że jak karmię Tosiaka i Karol ma ochotę na chwilę bliskości to włazi mi na plecy i tak się tulimy 🙃
Cóż, Karol to już duży chłopak, sam potrafi sięgnąć do lodówki po jakąś przekąskę. Kiedy chce mu się pić też radzi sobie sam. Nie wspomnę o toalecie 🙂 Reasumując: wydaje mi się, że taka różnica wieku jest po prostu świetna. Nie jestem jednak w tej ocenie obiektywna, bo nie wiem jak to jest jak się ma młodsze dzieci. Mogę sobie tylko wyobrazić, że byłoby to zdecydowanie cięższe do ogarnięcia...
Asiu mam konto na nk:
Aleksandra Babiarz(Woźniak)
Czekam na odzew hehehehe

wysłałam zaproszenie 🙂 zawsze to milej jak się widzi z kim się pisze 🙂 oklask dla ciebie i witaj u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joasiu co znaczy łzawi?? Łzy jej lecą czy łza stoi w oku? bo to może oznaczać zatkany kanalik.. a jak ma ropę to tylko antybiotyk pomoże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
kasiulek85 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dziewczyny gdzie jesteście?mam problem mojej Soni łzawi oczko 😞czymJej przemywać próbowałam wczoraj rumiankiem ale to chyba nie jest najlepszy pomysł 🤨

a solą fizjologiczną próbowałaś?, oklask dla was
no właśnie szukam soli i spróbuje dzięki Kasieńko 🙂i oklask zwrotny dla Ciebie 🙂a wiesz może dlaczego oczko tak łzawi?i jakby troszeczke ropieje 😞

no właśnie nie wiem od czego mu się to zrobiło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu waszym małym się wdało zakażenie bakteryjne 😞 moja miała to po kilku dniach od wyjścia ze szpitala trwało z 2tyg. i w końcu jak poszłam do lekarza to przepisała mi krople na receptę i pomogło. Zużyłam wszystkie ampułki do końca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Znowu waszym małym się wdało zakażenie bakteryjne 😞 moja miała to po kilku dniach od wyjścia ze szpitala trwało z 2tyg. i w końcu jak poszłam do lekarza to przepisała mi krople na receptę i pomogło. Zużyłam wszystkie ampułki do końca.

jak nie urok to sraczka- za przeproszeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i WITAM Olę!! 🙂 dzięki za miłe słowa na temat Laury 😉 aż mi się tak miło zrobiło na serduchu, no wyjca to mam niezłego, robi już tak od bodajże 4-5dni.. korzysta z każdej okazji do wycia nawet podczas karmienia 🙂 może ona chce zostać piosenkarką? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Znowu waszym małym się wdało zakażenie bakteryjne 😞 moja miała to po kilku dniach od wyjścia ze szpitala trwało z 2tyg. i w końcu jak poszłam do lekarza to przepisała mi krople na receptę i pomogło. Zużyłam wszystkie ampułki do końca.

jak nie urok to sraczka- za przeproszeniem


No właśnie.. wiecie co to może być od pocierania brudnymi rękami, moja często sobie trze oczy rękami. Zawsze wtedy jej ręce zabieram, no i staram się je czyścić chociaż 1-2 razy dziennie, albo źle im oczka czyściłyście bo się to robi od zew. kącika oka do wewnętrznego nigdy na odwrót. I powinno się do każdego oka używać osobnego wacika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
A i WITAM Olę!! 🙂 dzięki za miłe słowa na temat Laury 😉 aż mi się tak miło zrobiło na serduchu, no wyjca to mam niezłego, robi już tak od bodajże 4-5dni.. korzysta z każdej okazji do wycia nawet podczas karmienia 🙂 może ona chce zostać piosenkarką? 😁

Violettą Villas 🙂 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
A i WITAM Olę!! 🙂 dzięki za miłe słowa na temat Laury 😉 aż mi się tak miło zrobiło na serduchu, no wyjca to mam niezłego, robi już tak od bodajże 4-5dni.. korzysta z każdej okazji do wycia nawet podczas karmienia 🙂 może ona chce zostać piosenkarką? 😁

Violettą Villas 🙂 🤪 😁


Weź 😁 najlepsze jest to, że jak my wyjemy jak ona to ona wyciem odpowiada 😁 ja to kiedyś będę musiała nagrać. Już mówiliśmy z moim, że jakby nadal istniał program "Śmiechu warte" to ona by wygrała 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu co znaczy łzawi?? Łzy jej lecą czy łza stoi w oku? bo to może oznaczać zatkany kanalik.. a jak ma ropę to tylko antybiotyk pomoże.
Łzy leca i po nocy ma zaklejone troszke ropą 😞mam w środe szczepienie to zapytam lekarki ale czy czekać do środy? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joannawisn napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Joasiu co znaczy łzawi?? Łzy jej lecą czy łza stoi w oku? bo to może oznaczać zatkany kanalik.. a jak ma ropę to tylko antybiotyk pomoże.
Łzy leca i po nocy ma zaklejone troszke ropą 😞mam w środe szczepienie to zapytam lekarki ale czy czekać do środy? 🤨


Od razu nic się nie stanie, a boli ją to oczko? jest zapuchnięte czy coś? bo jeśli tak to idź do lekarza w pon. bo dzisiaj i tak już nic nie zdziałasz. A jeśli nie ma jakichś szczególnie mocnych objawów to możesz poczekać do środy i próbować to zwalczyć solą fizj. chociaż ja próbowałam solą, mlekiem swoim, chyba nawet czarną herbatą i nic nie pomogło, rumianku nie stosuj, bo ponoć bardzo wysusza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham majówki 😞 niedługo kończą się aukcje z ciuszkami, które bym chciała kupić a nikt mi nie odpisuje buuu! Po co ludzie wystawiają aukcje z ubrankami i nie mają wymiarów napisanych, odkryłam fakt, że większość body jakie kupię to mają roz. 80-86 😮 które ona aktualnie nosi!! No to niezłe te rozmiarówki są.. 😉 to jak będzie mieć kiedyś 70cm to kupię dla niej coś z roz. 100? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...