Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
joannawisn napisał(a):
kolo177 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
Dokładnie tak Blue jestem tego samego zdania 🙂facet to facet 😜a bez dzieci życia nie ma! 🙂

przepraszam Was ale uważam że dziwnie do tego podchodzicie bo w końcu same sobie Ich wybrałyście... więc to nie jest facet jak każdy inny...
same wybrałyśmy ale nie wiesz co będzie jutro....odbija mu i koniec a ja w życiu o nic Go nie prosiłam i prosić nie będe....a dzieci zawsze są i będą choćby nie wiadomo 🙂




Joasiu Ty masz mój mózg jednak 😜 myślę identycznie 🙂 a zdrady nigdy w życiu nie wybaczę od razu kop w dupę ścierwa bym od razu zatłukła. Kiedyś usłyszycie o mnie w wiadomościach hahaha skatowana kochanka i mąż 😉

dziwi mnie to że od razu stawiacie na najgorsze... ja się cieszę tym co jest i nie myślę o jakichś zdradach czy pierdołach...


A ja jestem trzeźwo myśląca 🙂 dlatego obstawiam wszystkie warianty, nie chodzę z głową w chmurach.

no tak tylko po co wiązać się z mężczyzną jeśli myśli sie o tym że może Cię zdradzić?
Nie myśleć kochana tylko być świadomym tego, że tak samo on może mieć "odlot" jak i my. Tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kamila1 napisał(a):
a my za 2 tyg mamy wagę kontrolną........aż strach się bać 🙃 przytyje pewnie 200g od ost wizyty i kupa. 7 kg chyba za 100 lat przekroczy.

Kamila spokojnie moja waży w tej chwili około 6500 wiec do 7 jeszcze daleko
mój mi wczoraj powiedział nie martw się, że ona wolniej tyje przynajmniej te śliczne ubranka możesz dłużej zakładać 😆
a jak się ucieszył jak mu powiedziałam że w sobotę damy pierwszą zupkę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila u mojej też potrwa to z mieś. zanim dojdzie do 7kg, Twoja podwoiła już swoją wagę urodzeniową dawno, a moja nie 🙂 bo musi mieć te min. 7,2kg także wiesz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila u mojej też potrwa to z mieś. zanim dojdzie do 7kg, Twoja podwoiła już swoją wagę urodzeniową dawno, a moja nie 🙂 bo musi mieć te min. 7,2kg także wiesz..

Judyta musi mieć 6840 g 😜 a do tych 7kg to tez jeszcze troche 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kamila u mojej też potrwa to z mieś. zanim dojdzie do 7kg, Twoja podwoiła już swoją wagę urodzeniową dawno, a moja nie 🙂 bo musi mieć te min. 7,2kg także wiesz..

u mnie jeszcze 100g i waga będzie podwojona wiec chyba nie jest tak tragicznie
a tymi obwodami jakoś się nie martwię bo nigdy mierzonych nie miała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
noo to fakt wagę już podwoiła, no a teraz to już trudno idzie jak idzie 😉
Honorata hehe opisz potem jak poszło Anastazji z tą zupką 😉
my już po spacerze, a mówiłam że nie wyjdę w taki upał, ale mi się nudziło więc chociaż na 1h wyszłyśmy...ale lepiej w domku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
joannawisn napisał(a):
dziewczyny ponawiam pytanie z wczoraj... 😜jak ugotuje Soni zupke np na pare dni to jak ją przechować???: 😞oczywiście zupke 😜 😉

ja jak gotowałam zupkę dla Marcelka to w małym garneczku i wstawiałam do lodówki i na drugi dzień wyjmowałam ile mi trzeba było i podgrzewałam ale najdłużej zupka stała mi dwie nocki i potem gotowałam nową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusiak daje schaboszczaki to co wy chcecie haha a tak na poważnie to po prostu ona dużo je 🙂 Nusiak ile ml zjada? 1500?? 🙂

A ja wróciłam z zakupów, kupiłam małej krótkie letnie spodenki 2 pary 6-9mieś. akurat ma luz teraz to za kilka mieś. będą jak ulał, ale już teraz będę je zakładać 😜 słodkie są! No i deserek bananowo-jabłkowy. Wiecie co? jej odwala dzisiaj.. przed wyjściem zjadła 180ml mleka (po 3h od 120) i jak wróciłam to minęło 3,5h to wpierdzieliła kaszkę mleczną 180ml z 8łyżkami takimi od mleka i jeszcze ryczała 🙃 ale więcej jej nie dałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiulek85 napisał(a):
joannawisn napisał(a):
dziewczyny ponawiam pytanie z wczoraj... 😜jak ugotuje Soni zupke np na pare dni to jak ją przechować???: 😞oczywiście zupke 😜 😉

ja jak gotowałam zupkę dla Marcelka to w małym garneczku i wstawiałam do lodówki i na drugi dzień wyjmowałam ile mi trzeba było i podgrzewałam ale najdłużej zupka stała mi dwie nocki i potem gotowałam nową
dzięki 🙂oklask dla Ciebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiulek85 napisał(a):
wesa napisał(a):
mój musi wazyc 8080g zeby podwoić hehe musze sobie poczekac 🙂

a mój musi ważyć 8720 to ja poczekam dłużej 🙂


Masakra jednym słowem 😁 ja ważyłam 4kg to ciekawe kiedy te 8kg miałam jak byłam okropnym niejadkiem haha bym musiała poszukać swojej książeczki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...