Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o rany, tez byla twoja w twarozku,,,,najpiekniejszy zapach jaki kiedykolwiek czulam 🙂
Larunia-slicznosci 🙂 faktycznie ,wyglada na szczuplejsza,,,ale to chyba tez przez ksztalt buziolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,,ja spadam,,,maz do domu sciaga..... pora cos na talerz wrzucic i do centrum jedziemy po cos dla Klarci bo dawno nic jej nowego nie kupilismy 🙂 ...a przeceny sa w sklepach nieziemskie....
buziole i do pozniej ,,,,,,ciaoooo

ten link mozesz zapisac w pamieci,,bo tam jutro dorzuce nowe fotki i w ogole na bierzaco bedzie uzupelniany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o krocze to ja nic totalnie nie czuje, mam dużo szwów ale chyba dobrze zrobione bo, moge siadac w kazdej pozycji, chodzić, wszystko nawet szpagaty robic hehe. jak rodziłam Maje znów było na odwrót ledwo łaziłam i siadałam i długo sie goiłam. Teraz jedyne co mnie boli to kręgosłup.

A jeśli chodzi o jabłka , ja słyszałam ze nie mozna. Narazie z owoców jem tylko banany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I dzisiaj już lepiej z tym moim pokarmem 🙂 mam nadzieje ze juz tak zostanie bo puki co chcem sie wstrzymać z butlą 🙂
Kupki tez są żółciutkie i takie własnie są po mleczku z cycucha. te kupki z czasem sie tak fajnie zmieniaja, nie raz tak mnie zaskakiwały ze robiłam zdjącia Mai kupkom hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Femmka rzeczywiście twoja Klarcia wygląda jakby ważyła ponad 4 kg 🙂 tak patrzę i stwierdzam że prawie wszystkie nasze pociechy urodziły się kudłate 🙂 w ogóle to moja urodziła się najdrobniejsza ze wszystkich 🤨 ale z drugiej strony ja urodziłam najwcześniej tzn. w 37 i 2 dniu, może gdybym ponosiła jeszcze te 3-4 tyg. to ważyłaby ponad 3kg...no nic też przytyje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba nie ma jeszcze wątków o "rozpakowaniu się " Kasi i Justyny więc założyłam http://www.brzuszek.net/forum,kolejna_styczniowka_youmit_ma_swojego_syneczka_przy_sobie,17,615070.html,str=0 i http://www.brzuszek.net/forum,kolejna_styczniowka_kasiulek_ma_juz_swoje_malenstwo,17,615047.html,str=0#615047
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dzisiaj po totalnie zrypanej nocce, co godzine sie budził i wisiał na cycku. a teraz śpi w najlepsze juz chyba ze 3 godzinki. jeszcze nie poprzestawiał sobie nocy i dnia.
A oczko mu dalej tak strasznie ropieje , myje mu rumiankiem i zakrapiam mleczkiem z cycucha juz drugi dzien, jutro przychodzi połozna, ciekawe co powie. Ale we wtorek i tak do lekarza chyba z tym pojde.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
gratulacje dla nowych mamusiek 🙂
moja mała tylko je i spi, po jedzeniu zasypia jak zachipnotyzowana i spi tak 3-4 godziny, w nocy tak samo, ale panicznie boi sie wody, niesamowicie placze jak ją kąpiemy.

Dziewczyny mam pytanie...jak mylam malą to zauwazylam w jej pipeczce cos takiego bialego między wargami, próbowalam to zmyc tak bardzo leciutko ( bo sie boje mocno) ale nie chcialo zejsc. Nie wiem czy mam to mocniej umyc czy czekac az samo sie jakos wyklaruje. Kurde nie wiem co z tym zrobic, nie chce jej uszkodzic. W szpitalu mowili zeby nic tam w srodku nie ruszac......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą białą wydzielinę między wargami musicie usuwać, bo wda się stan zapalny, już w szpitalu nam to powtarzali 🙂 Ja mojej codziennie po kilka razy tam czyszczę 🙂 i nic się nie dzieje, to po prostu wydzielina z gruczołów się zbiera i sam brud 🙂 przecież NAM też to się zbiera po całym dniu jakbyście nie zauważyły 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dziewczynek, z powodu działania matczynych hormonów, w okresie noworodkowym srom był obrzęknięty i przekrwiony, ze zbierającą się w ujściu pochwy białą wydzieliną. Czasem była ona podbarwiona krwią. Po okresie noworodkowym między wargami sromowymi gromadziła się śluzowa wydzielina nawilżająca śluzówkę tej okolicy. W jednej i drugiej wydzielinie łatwo rozmnażają się bakterie i dlatego należy przemywać srom wodą. Używamy do tego wacika. Po rozchyleniu warg sromowych przemywanie odbywać się musi zawsze w jednym kierunku - z góry na dół ku odbytowi. Czynność tę należy wykonywać bardzo delikatnie, ponieważ błona śluzowa tej okolicy jest cienka i łatwo ją uszkodzić. Dziewczynka powinna być do tych zabiegów przyzwyczajona, by podmywać się zawsze rano i wieczorem. Do okresu dojrzewania wystarczy do tego celu używać wody i mydła bez intymnych kosmetyków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...