Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
A ja jestem gruba jak szafa czterodrzwiowa. zostało jeszce 8 kg, 10 zleciało, ale nie wchodze w swoje zadne spodnie, u mnie wszystko w dupe poszło, ciekawe kiedy teraz na zakupy znajde czas zeby cos kupic. Kupiłam sobie tylko na allegro dres po domu zeby miec w czym chodzic:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Od dzisiaj też jestem sama z Mają w domku, mój mąż wrócił już do pracy niestety.
Widzę że po problemach z oczkiem zaczynają się problemu z kupkami 😉
Moja ostatnio też coś podkurcza nóżki i pręży się, chociaż kupy robi dość regularnie.
Dzisiaj miałyśmy dosyć dobry humorek, w przeciwieństwo do wczorajszego dnia.
Podobnie jak was zżera mnie ciekawość ile schudłam, ale niestety nie mam wagi.
W środę idziemy do pediatry więc dowiem się ile przytyła moja Majeczka.
A jak u was wygląda weradowanie??? wsadzacie dziecko w całym majdanie do wózka i stawiacie przy otwartym oknie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja jestem gruba jak szafa czterodrzwiowa. zostało jeszce 8 kg, 10 zleciało, ale nie wchodze w swoje zadne spodnie, u mnie wszystko w dupe poszło, ciekawe kiedy teraz na zakupy znajde czas zeby cos kupic. Kupiłam sobie tylko na allegro dres po domu zeby miec w czym chodzic:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
24.01.2011 o godz.19.35 urodziła nasza Honoratka swoją córeczkę Anastazję. Mała waży 3370 i 56.
Gratuluję. Wracaj szybko do nas
[URL=http://img193.imageshack.us/i/media1of.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/964/media1of.jpg[/IMG][/URL]


wątek dla niej:
http://www.brzuszek.net/forum,kolejna_styczniowa_mamusia_honorata_urodzila_coreczke,17,618648.html,str=0#618648
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój poród:
21.01.2011 o godz.21 jak byłam w szpitalu szłam do toalety i polecialo mi trochę wód płodowych ale nie dużo, poszłam zgłosić to położnej, zbadała mnie rozwarcie było na 3cm ale nic się nie działo. koło 22 podłączyła mnie do ktg i zaczęły się bóle ze skurczami ale nieregularnymi, po 23 się nasiliły i pszenieśli mnie na salę porodową z rozwarciem na 7 cm, zbadały mnie podłączyły znów do ktg dali oxy i zrobiło się pełne rozwarcie i zaraz zaczęły się bóle parte i o 1.25 urodziłam Patryczka. Nacięła mnie ale nie tak jak przy Marcelu. Urodzil się dużo większy ale sam poród był lżejszy. Mój kochany mąż jak zwykle mnie nie zawiódł i był przy mnie do samego końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a moj porod to byla masakra skorcze dostalam o 20 tak jak wam pisalam co 6 minut i tak caly czas co 6 minut byly do 1 potem zaczely sie nasilac i czestsze byc co 4 co 3 minuty
o 3 pojechalismy do szpitala tam skurcze zaczely slabnac troche tzn kiedy chodizlam byly kiedy kladli mnie pod ktg slably rozwarcie bylo juz na 7 cm kiedy zajechalam ale glowka byla wysoko i zejsc nie chciala podlaczyli mi oxy i nic nie schodzila 😞 skurcze mnie meczyly cala noc nad ranem polozne stwierdzily ze porod postepuje a ja juz nie nadaje sie do rodzenia bo jestem wyczerpana ale urodzic musialam jzu za pozno bylo na cesarke.....mdlalam miedzy skurczami tracilam przytomnosc z wyczerpania....az w koncu ostatkiem sil urodzilam Michalka o 7,25 czyli skurcze mialam prawie 12 godzin....maly miel 3950 i 56 nacieli mnie i to mocno i to na bliznie z poprzedniego naciecia takze szycie strasznie bolalalo bo skora na bliznie gruba i przebic bylo sie ciezko......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolki tak mniej więcej trwają do 3mieś. 🤨 A u mnie kikut nadal trzyma 😮 z góry i z dołu widać mięsko a po środku twardo trzyma 🤔 ja już nie mam na niego siły masakra! I znowu zaczęły ropieć jej oczka.. tym razem już 2, jak już nic nie było tak teraz jest od nowa. Muszę ją zapisać do pediatry jednak na wizytę przy okazji ją zważą. A kiedy idziecie na usg bioderek?
Przez takie 3 mies. można się wykończyć. Natala miała kilka razy zanim znaleźliśmy środek, który jej pomagał. Płakałam razem z nią tak mi jej szkoda było 😞 A skierowanie na bioderka dostałam na wizycie. Lekarka powiedziała, że do końca 3 mies. teraz się to robi. U nas badanie robi się w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 🙂
My już w domu.
Poród miałam ekspresowy - skurcze od 6:30 na 8:00 pojechałam do szpitala, po wszystkich formalnościach tak koło 9:45 dostałam mocnych skurczy, po 5 partych pojawił się Miłosz 10:30 🙂
Jest Cudny 🙂 Jutro postaram się odezwać.
Pozdrawiam wszystkie Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiejsza noc masakryczna spałam moze ze 2 godziny. A Od 4:30 do 7 don stop na cycku. 2,5 godziny masakra jakaś, kiedy mu sie poprzestawia, w dzien nawet ładnie śpi:/ jestem wykonczona, a mój mąż jest przeciwny butli i sztucznemu mleku...a ja juz nie daje rady:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...