Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Kolo jak Ty tego pampersa masz zaklejone ło matko!! To moja ma zaklejane na najniższym poziomie haha, że ma dziurę pod pampersem wszystko wystaje.. ja nie robię tak jak oni mają w instrukcji. Jej nie jest ciasno??

ona jest chudzina i te pampersy na niej wiszą 🙃 jeszcze by mogła tam rękę włożyć jak jest tak zaklejony 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo177 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Kolo w miejscu suwaczaka jest jeden filmik jak się próbuje podnieść jakby co 🙂 później dodam nowe.

super 😉 silna dziewczynka 😉 i jaka śliczna ahh


No tutaj właśnie fajnie nie wyszła 🤪 za bardzo ulizałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONORATKA napisał(a):
kurcze Blue silna ta twoja mała
moja jeszcze nie opiera się na rączkach
tylko robi łódeczkę podnosi się mięśniami kręgosłupa i podnosi nóżki do góry


Wiecie co chyba te jej treningi z rękami w powietrzu skutkują haha! że może odrywać łokcie od podłoża. Poza tym Honoratka między naszymi maluchami jest ponad 2tyg. różnicy a to dużo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja już sobie posprzatałam w domku i przyniosłam sobie torby do pakowania.A tak mi sie nie chce pakowac ze nie wiem 😞 Wyjeżdzamy na tydzien wiec tego troche sie nazbiera.
Wezme laptopa z internetem jak mi czas pozwoli to bede zagladac do was 🙂
Dobra uciekam pakowac sie i prasowac nasze ubrania na jutrzejsze wesele. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Madziala ile Twój mały ma lat? 🙂

Nusiak ile Ty masz lat? 28? i już siwe włosy no Ty sobie nie żartuj 😁 ja nie chcę być siwa za 4lata.


Oskar w lutym skonczyl 2 latka 🙂 A ja w grudniu skonczylam 28 i siwych masa! Ale zwalam na geny 😜 Swoja droga, fajnie sie odmladzam, co? Mama mi mowi, ze mam 29 a nie 28, ale jej tlumacze, ze do grudnia to caly rok zostal! No wiec 28 i juz 😜 Co jak co, ale ona powinna zrozumiec,nie? 😉 Blue ile Ty masz lat?


blue to gówniara...24 lata ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
Madzia bo ja nie wiem masz synka 2 lata i drugie jeszcze tak???? ile ma ??


Wesa, nie. Narazie mam tylko Oskarka. Po dlugich dylematach, planowalismy sie zaczac starac o jeszcze jedno teraz na poczatku roku, ale nieco sie w pracy pokompliokowalo plus inne rzeczy, ze sama nie wiedzialam w ktorym kierunku isc. Ale mnie oswiecilo w Wielkanocna niedziele i wiem, ze chce kolejne. Bo jak nie bede miec (albo jak choc nie sprobujemy), to bede pozniej zalowac a do tego chyba po prostu dostane do glowy. Tak bardzo bym chciala... 🙂 Wiec starac sie bedziemy, ale troszczke jeszcze poczekamy 🙂 Teraz jak juz wiem, czego naprawde chce i jakie mamy plany, lepiej mi i jest do czego wyczekiwac. Tylko sie musze upewnic, zeby teraz zadnej chwili z Oskarkiem nie przegapic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wesa napisał(a):
MadziaW napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Madziala ile Twój mały ma lat? 🙂

Nusiak ile Ty masz lat? 28? i już siwe włosy no Ty sobie nie żartuj 😁 ja nie chcę być siwa za 4lata.


Oskar w lutym skonczyl 2 latka 🙂 A ja w grudniu skonczylam 28 i siwych masa! Ale zwalam na geny 😜 Swoja droga, fajnie sie odmladzam, co? Mama mi mowi, ze mam 29 a nie 28, ale jej tlumacze, ze do grudnia to caly rok zostal! No wiec 28 i juz 😜 Co jak co, ale ona powinna zrozumiec,nie? 😉 Blue ile Ty masz lat?


blue to gówniara...24 lata ma.


sie odezwala ta stara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ciągle wyje.. muszę poczytać czy to jest normalne zachowanie 🤨 kurcze nie wiem czemu tak robi, wyje po jedzeniu przed jedzeniem jak siedzi jak leży na plecach brzuchu itd. jak ma przerwy z wyciem to siedzi cicho albo się śmieje i wyje.. a wyje tak: http://img251.imageshack.us/i/yma.mp4/

zaczynam się martwić.. 😞 dzieci tak ogólnie robią? Matki mówcie co to może być.. na pewno nie jest chora i nic ją nie boli tego jestem pewna w 10000%. Od kilku dni tak ma. Czytałam, że dzieci jak poznają swój głos itd. to lubią dużo piszczeć, śpiewać itd. myślicie, że to jest to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego płaczę
Bo jestem zmęczony, głodny, stęskniony. Już trzymiesięczne niemowlę umie dostrzec czarodziejską zależność: płaczę, więc pojawia się mama, nie płaczę – mama ucieka do kuchni. I umie wykorzystać tę wiedzę. Kiedy zwabiona rozpaczliwymi krzykami podejdziesz do łóżeczka, widząc cię, radośnie się uśmiechnie.
Jak możesz pomóc? Zawsze reaguj na łzy i krzyk swojego maleństwa. Nie czekaj, „aż się wypłacze”. Smyk, który nie uzyskuje „odpowiedzi”, gdy wzywa najbliższych, czuje się porzucony i bezradny.


To moja opracowała do perfekcji 😠 jak wychodzę to krzyczy podchodzę do łóżka i ma od razu uśmiech od ucha do ucha 🙃

Czekam na oklaski
Kilkumiesięczny bobas odkrywa, że może wydobywać dźwięki z zabawek. Od tej pory nie spocznie, dopóki nie zbada, jak wielki hałas może uczynić każdy przedmiot, który znajduje się w zasięgu jego rączek. Twoje maleństwo będzie niezmordowanie potrząsać, stukać, pociągać, a przy okazji przekona się o skuteczności swego działania. O wiele łatwiej będzie ci podziwiać pierwsze śpiewy malca. Cztero-, pięciomiesięczne niemowlę urozmaica sobie dzień, piszcząc radośnie albo trąbiąc co sił na wywiniętych wargach. Wydawanie pierwszych świadomych dźwięków to dla maluszka fascynująca (i dająca wiele satysfakcji) zabawa.


Mogę to wycie podpasować do tego? bo oprócz tego wycia, co jakiś czas zapiszczy, że prawie zawału można dostać no i śpiewa sobie tak hmm bardziej zadowolona, a ten skowyt z filmiku kojarzy mi się z nudą. Nic nie daje, że z nią rozmawiam, całuję,. przytulam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Moja ciągle wyje.. muszę poczytać czy to jest normalne zachowanie 🤨 kurcze nie wiem czemu tak robi, wyje po jedzeniu przed jedzeniem jak siedzi jak leży na plecach brzuchu itd. jak ma przerwy z wyciem to siedzi cicho albo się śmieje i wyje.. a wyje tak: http://img251.imageshack.us/i/yma.mp4/

zaczynam się martwić.. 😞 dzieci tak ogólnie robią? Matki mówcie co to może być.. na pewno nie jest chora i nic ją nie boli tego jestem pewna w 10000%. Od kilku dni tak ma. Czytałam, że dzieci jak poznają swój głos itd. to lubią dużo piszczeć, śpiewać itd. myślicie, że to jest to??


Ja bym sie nie zdziwila jakby wlasnie zaczynala eksperymentowac 🙂 Jakby cos jej dolegalo racze bys wiedziala. Dla mnie wyglada zupelnie jak zdrowy bobasek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Dlaczego płaczę
Bo jestem zmęczony, głodny, stęskniony. Już trzymiesięczne niemowlę umie dostrzec czarodziejską zależność: płaczę, więc pojawia się mama, nie płaczę – mama ucieka do kuchni. I umie wykorzystać tę wiedzę. Kiedy zwabiona rozpaczliwymi krzykami podejdziesz do łóżeczka, widząc cię, radośnie się uśmiechnie.
Jak możesz pomóc? Zawsze reaguj na łzy i krzyk swojego maleństwa. Nie czekaj, „aż się wypłacze”. Smyk, który nie uzyskuje „odpowiedzi”, gdy wzywa najbliższych, czuje się porzucony i bezradny.


To moja opracowała do perfekcji 😠 jak wychodzę to krzyczy podchodzę do łóżka i ma od razu uśmiech od ucha do ucha 🙃
Moja też 😠jeszcze nie jadłam śniadania 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...