Skocz do zawartości

14 tydzień ciąży🤰 | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć wszystkim Mamom 😉
Dzisiaj zaczynam 14 tydzień i muszę Wam powiedzieć, że jestem przerażona, ponieważ jeszcze nic nie mam dla dzieciaczka ;| Tak naprawdę to nawet nie mam pewności co powinnam kupić w pierwszej kolejności. Mam nadzieję, że lada dzień spadnie mi z nieba ta wiedza ;D
Jak się dziewczyny trzymacie? A i powiedzcie mi, co myślicie o usg genetycznym? Miałam pod koniec 11 tyg robione zwykłe, lekarz powiedział, że wszystko jest ok, dziecko rozwija się prawidłowo. Ale zastanawia mnie, czy warto zrobić to usg genetyczne? 🙂
Pozdrawiam Was cieplutko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 180
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Dopisuje sie do 14 tyg 🙂 Samopoczucie ogolnie bardzo zleeee 😞 😞 Cisnienie bardzo niskie, mniej wiecej od 80/50 do 90/60. Wymioty nadal sie utrzymuja 😞 Nic przyjemnego. CZekam tylko na lepsze dni 😞 Pozdrawiam wszystkie mamuski 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klaudiagda napisał(a):
Cześć wszystkim Mamom 😉
Dzisiaj zaczynam 14 tydzień i muszę Wam powiedzieć, że jestem przerażona, ponieważ jeszcze nic nie mam dla dzieciaczka ;| Tak naprawdę to nawet nie mam pewności co powinnam kupić w pierwszej kolejności. Mam nadzieję, że lada dzień spadnie mi z nieba ta wiedza ;D
Jak się dziewczyny trzymacie? A i powiedzcie mi, co myślicie o usg genetycznym? Miałam pod koniec 11 tyg robione zwykłe, lekarz powiedział, że wszystko jest ok, dziecko rozwija się prawidłowo. Ale zastanawia mnie, czy warto zrobić to usg genetyczne? 🙂
Pozdrawiam Was cieplutko 😉


Ja nie robiłam, ale ze wzgledów finansowych. W pierwszej ciąży tez go nie zrobiłam. Zdecyduję sie dopiero na to usg genetyczne połówkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Ciężąrówki :]
wlasnie zaczynam 14 tydzien. pelna nadziei i juz nie moge doczekac sie mojej Córeczki:]
nie czuje jeszcze ruchow, ale lekarz mowi ze pod koniec 4 miesiaca juz powinnam je odczuwac 🙂 czekam zatem.
pozdrawiam wszystkie Was i Wasze Brzuchole.

Ania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,ja mam 33 lata jestem w 14 tygodniu ciąży i nie czuje sie najlepiej bolą mnie plecy długo nie moge stac bo nogi tez mi odmawiaja posłuszenstwa.Obecnie jestem na chorobowym od miesiaca i tak juz chyba zostanie do konca ciąży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przyszłe Mamusie 🙂
Ja również jestem w 14 tyg ciąży a termin mam na polowe maja 😁
wymiotów nie mam...ale mdli mnie nawet dość często...odrzuca mnie od mięsa;/za to owoce i warzywa mogę jeść non stop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja właśnie dziś wkroczyłam w 14 tydzień 🙃 kilka dni temu poczułam juz delikatne ruchy dzidziusia...to takie przyjemne jak dzidzia daje o sobie znać 😁 to moja pierwsza ciąża... brzuszek zaczyna rosnąć i nareszcie samopoczucie się poprawia. a moja dzidzia pojawi się w maju 2011. pozdrawiam wszystkie mamusie majówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Dziewczyny!

Zazdroszcze Wam... Ja od wczoraj jestem w 14 tygodniu ale nadal mam mdlosci i wymioty 😞 . A jeszcze kilka dni temu myslalam no juz mam to za soba ale nieee te wymioty nie chca mnie opuscic... chyba musze byc cierpliwa az wreszcie przejdzie samo ale kiedy ?!

Pozdrawiam Kasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny!
Mija 13 tydzień i 6dni - czyli jestem w 14 tygodniu prawda? za dwa dni zacznę 15t. Bo niektóre dziewczyny piszą, że są 14 tygodniu a w rzeczywistości np. 14 tydz i 3dni - to już chyba 15??Jak to jest??
Ja miałam mdłości tak od 6 tygodnia i teraz czuje sie coraz lepiej. Wymiotowałam tylko 2 razy, czułam raczej takie rwanie, i ciągłe mrowienie w żołądku. Oczywiście brak apetytu, ale zmuszałam sie do jedzenia. Do tej pory nie przytyłam ani nie chudłam. Od początku ciąży czuję bóle w podbrzuszu, czasami kłucia z boku, ale to podobno normalne.
Pozdrawiam ciężarówki
Kama - przyszła mama 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,
Mam pytanie...Zaczelam 14 tydzien i zauwazylam ze pobolewa mnie glowa raz mocniej raz slabiej,temperatura jest ok 37 stopni i rowne 37.Czy to jest normalne??Nie mam tak codziennie...
Pozdrawiam :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne! tez tak mam zreszta moja stała temp to 37.2 a brzuch pobolewa mnie od samego poczatku i do tego plecy teraz jestem w 14 tyg termin na maja 😉 doczekać się nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...