Skocz do zawartości

17 tydzień ciąży | Forum o ciąży


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 384
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie drogie mamy 🙂. Dzis dołączam do waszego "brzuszkowego grona" 🙂. Jestem już w 17 tygodniu ciąży. Maluszek rozpycha się w brzuszku , mam te "motylki w brzuchu". 🙂 Samopoczucie ogólnie ok, obecnie trochę narzekam na zdrówko bo przeziębiona jestem, ale jestem na dobrej drodze ... Pozdrawiam ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anisa87, tak słyszałam, że w drugiej ciąży czuje się ruchy maluszka około miesiąc wcześniej niż przy pierwszej ciąży, ale musisz być naprawdę chudziną, skoro czujesz je od 11 tygodnia.
Ja jestem pierwszej ciąży, ruchy poczułam kilka dni temu w tygodniu 17, na początku nie byłam pewna czy to TO, ale teraz coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu, bo dzidzi rusza się coraz intensywniej.
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Też jestem w 17tc. Wydaje mi się, że chyba czułam ruchy - ale w związku z tym, że to moja pierwsza ciąża jeszcze nie mam pewności czy to na pewno było to 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
hejka ja tez zaczelam 17 tydzien troszke sie martwie bo bolal mnie przez pare dni brzuch tak rwalo w jajnikach i macicy nie poszlam do lekarza bo teraz w czwartek mam wizyte niewiem czy wszytsko ok a tak po zatym to nie mialam zadnych objaw tylko zgage czasami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny słuchajcie mam sprawe....a dokładnie juz jakis czas temu wydawalo mi sie, ze czuje ruchy dziecka ( od czasu do czasu jakies "pukanie" w brzuchu itd) i pewnego razu poczulam tak jakby mi cos w brzuchu zrobilo fikolka...i od tamtego czasu nie czuje juz nic...i nie wiem czy wczesniej faktycznie czulam ruchy czy mi sie wydawalo...boje sie ze cos sie stalo i dlatego juz nie czuje zadnego "pukania"...co o tym myslicie?jestem teraz w 17tygodniu ciąży...niby niekoniecznie tak wczesnie wyczuwa sie ruchy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam wczoraj u lekarza i wszystko jest ok ..poweidziala ze gdyb7y to byla zaawansowana ciaza to mozna byloby sie niepokoic a tak jest git 🙂 jakis urzadzeniem zbadala mi ruchy dziecka i sa w porządku.Zreszta sama czuje je juz od jakis 2 tygodni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...