Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 557
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry dziewuszki 😁
Ja naszczescie jeszcze zyje wczorajszymi wiadomosciami
Nie nawidze zimy nigdy jej nie lubilam jestem osoba cieplolubna hehe i jak przychodzi zima to z checia bym ja przespala jak niedzwiec 😁 Dzisiaj musze isc na zakupy i tak mi sie nie chce 😞 ale naszczescie samochodzikiem wiec nie musze zasowac autobusem czy tramwajem 🙂
Matylda a miezylas sobie cisnienie moze cisnienie masz niskie co pogarsza ci nastroj A co do jedzenia musiasz koniecznie cos zjesc nawet w siebie wmusic bo dzidzius musi sie odrzywiac dlatego najlepsza jest zupka w taka pogode 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra idę poszperać w lodówce może chociaż cokolwiek bo szczerze dziś już nawet na mandarynki nie chce mi się patrzeć
a tych co chcą dwa złote za darmo też mam pod sklepem a ten co był u mnie faktycznie zarabia na napoje wyskokowe ale popracuje u ludzi cały dzień, robi zaopatrzenie na wieczór, idzie do domku i wraca na następny dzień znowu gotowy do pracy, temu przynajmniej nie szkoda dać te dwa zł albo nawet więcej bo przynajmniej się stara a i gratisowo zrobił mi jeszcze ścieżkę na podwórku do takiego pomieszczenia gospodarczego
dobra poukładam teraz ostatnie pranie i nastawiam następne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alexia ja chętnie bym wpadła ale teraz do Wa-wy się nie wybieram byłam ostatnio w ostatni weekend października i na razie wystarczy, następnym razem to chyba już z małą się wybiorę bo teraz do wiosny nie będzie już kiedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂 WY juz cos wsuwacie a mi wlasnie zoladek sie domaga jakiegos sniadania. Tylko ze ja tak z rana to niecierpie jesc 😞 Zaraz robi mi sie niedobrze. Slysze ze u Was makabryczna pogoda. U nas podobno to samo, ja wprawdzie niewiele wiem bo sie malo z domu ruszam i nie zagladam przez okno 😜 Ale niby wszystkie firmy stanely, ludzie do pracy niepodojezdzali a pracownikmojej tesciowej spal w ciezarowce cala noc bo nie mogl jak sie z placu dlostac do domu.. masakra ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję że apetyt i budowę ciała odziedziczy po tatusiu bo nie chciałabym aby wyglądała tak jak ja
chociaż mój przystojny mąż ma bardzo "dziwną" budowę jest wysoki, dobrze zbudowany i szeroki w ramionach i ma duuuużą głowę ale dzięki tym szerokim ramionom ta głowa nie rzuca się w oczy bo proporcje są zachowane hehe
ale zmierzam do tego że jak zadzwoniłam po wizycie to jego pierwsze pytanie "czy wszystko w porządku"??
"a drugie jaka płeć?"
a trzecie zdanie: "mam nadzieję że głowy nie ma po mnie" i pytał o wymiary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam dzieki Bogu po swoim tatusiu i dlatego cale zycie jestem szczupla i moge jesc co cche 🙂 A to ze wzrost to akurat bym troche tych centymetrow oddala 🙂 Ale coz.. Moj maz na szczescie tez jest szczuply wysoki i proporcjonal nie zbudowany, moze nie jest jakims kulturysta ale jakos nigdy mi sie tacy meszczyzni nie podobali, wiec jak bede miala corcie i bedzie miala po nim sylwetke to chyba nie bedzie zle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a co tam niech wygląda jak chce aby zdrowa tylko tak sobie myślę albo niech już będzie taka jak ja albo taka jak mąż bo jak wyjdzie taka mieszana to w ogóle może nie być żadnych proporcji hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...