Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WIEM COŚ NA TEN TEMAT BO TAKIEGO SAMEGO DWULATKA MAM W DOMKU...MÓJ SYNEK ZNIKŁ NAM W TYM CZASIE W OCZACH...ALE OBYŁO SIE BEZ SZPITALA CHOĆ JUŻ MIELIŚMY WYPISANE SKIEROWANIE...PRZEZ PRAWIE TYDZIEŃ NIC ZA BARDZO NIE JADŁ...TYLKO PIŁ DUŻO!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja też myślę, że może to być grypa, znam dobry sposób musisz jeden dzień pic coca colę i przechodzi tylko nie pepsi i nic innego tylko coca cola, z tym że nie wiem jak u Ciebie czy pozwalasz sobie czasami na to czego nie wolno czy ściśle przestrzegasz rygoru 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawe czy przelknę glukozę, bo zawsze mam problemy z jedzeniem lub piciem czegokolwiek na siłę raz już próbowała i zwymiotowałam wszstko

opowiem jutro czy dałam radę, choć myślę, że cukrzycy nie mam, bo wtedy się jest zmęczonym i dużo śpi, a ja cierpie na bezsennośc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi jak widać ja również mam problemy z zasypianiem jest już prawie północ a ja nadal na nogach...obawiam sie tylko czy oby później moja malutka tak jak mama nie bedzie nocnym markiem...bo właściwie teraz najbardziej szaleje... 😉jak zwykle wcześniej niż po pierwszej nie usnę... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati staraj się nie leżeć na plecach, podobno nie jest to pozycja najzdrowsze dla Twojego Malucha, słabszy jest bowiem dopływ krwi i z nią tlenu bo uciskasz arterie tętnicze pod macicą. I maluch sie przydusza.
Poprawcie mnie jeśli coś przeoczyłam.

Ostatniej nocy oprócz krzyża doszła jeszcze miednica, nie spałam przez kilka godzin, obudziłam się z mega bólem prawej kości tej poniżej biodra, niemiłe uczucie odrętwienia promieniujące aż do kostki które towarzyszyło mi przez cały dzień. jednym słowem chyba miednica ruszyła 😞 Aż boje sie iść spać bo nie wiem jaką pozycję zastosować a perspektywa nieprzespania nocy kolejnej nie jest fajna.

Macie jakieś sposoby na bolące kości miednicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edi81 też nie miałam problemów z sennościa, wrecz przeciwnie energia mnie rozpierała. zrobiłam glukoze ledwo bo ledwo wytrzymałam i się okazało że mam typową cukrzyce ciążową, oczywiście teraz czeka mnie cięzka praca bo musze kontrolować 6 razy dziennie cukier, pożegnałam się ze słodyczami i nie którymi owocami, poprostu dieta. ale to wszystko da się przeżyć, dla Mojej Kruszynki warto się poświecić, ważne zeby wszystko było dobrze. mam wizyte u diabetologa 10 grudnia to się okaże czy coś się poprawiło. pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂
Ja też za kilka dni muszę wypić glukozę, na samą myśl robi mi się niedobrze, ale czego się nie robi dla tak małej, niewinnej istoty?
Ze spaniem raczej nie mam problemów, ale za to ból kości miednicy dokucza mi strasznie...
imiona już wybrane?! 🙂
Pozdrawiam Ania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Salamandra napisał(a):
Pati staraj się nie leżeć na plecach, podobno nie jest to pozycja najzdrowsze dla Twojego Malucha, słabszy jest bowiem dopływ krwi i z nią tlenu bo uciskasz arterie tętnicze pod macicą. I maluch sie przydusza.
Poprawcie mnie jeśli coś przeoczyłam.

Ostatniej nocy oprócz krzyża doszła jeszcze miednica, nie spałam przez kilka godzin, obudziłam się z mega bólem prawej kości tej poniżej biodra, niemiłe uczucie odrętwienia promieniujące aż do kostki które towarzyszyło mi przez cały dzień. jednym słowem chyba miednica ruszyła 😞 Aż boje sie iść spać bo nie wiem jaką pozycję zastosować a perspektywa nieprzespania nocy kolejnej nie jest fajna.

Macie jakieś sposoby na bolące kości miednicy?


Nie wiedzialam ze leżenie na plecach mogloby zaszkodzić maluchowi..
Nikt mi o tym nie powiedzial, nawet lekarz.. ;/
Dzięki za infooo, pozdrawiam brzuszki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/polskie-super-sanki-od-producenta-gratis-kolory-i1327177897.html

dziewczyny zobaczcie jakie super najchętniej bym kupiła, ale rok mają stać, no chyba że pod choinkę w końcu już jest w brzuszku no nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na czczo miałam 78 przy normie 74-106
po obciążeniu 50g glukozy po godzinie 98 norma ta sama
wyniki też w nornie poza granulocyty czy jakos tak od dłuższego czasu mam za dużo i nie wien czy jest to wynik ciąży? może tez macie za wysokie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja 10 lat temu miałam operacje na tarczyce i na początku ciąży wyszła mi dość spora nadczynność co się okazało był to wynik ciąży bo są to hormony podobne do hcg już się bałam więc tym razem też tak może być 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA NIESTETY BORYKAM SIĘ Z DWOMA PRZEPUKLINAMI POWSTAŁYMI PO PIERWSZEJ CIĄŻY...WE WRZEŚNIU MIAŁAM JE OPEROWAĆ ALE OKAZAŁO SIĘ ŻE JESTEM W CIĄŻY WIĘC WSZYSTKO ZOSTAŁO PRZEŁOŻONE NA PO PORODZIE...PRZYNAJMNIEJ WIEM ŻE PORÓD BĘDZIE NA 100% PRZEZ CESARSKIE CIĘCIE...TYLE DOBREGO A RESZTY W OGÓLE NIE ŻYCZĘ NIKOMU 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc no moj widzialas 🙂A dzis jest jeszcze wiekszy 😁 😁 Normalnie rosnie mi w oczach 😉Hihi cos pieknego 🙂Coraz ciezej mi go dzwigac,non stop plecy mnie bola,ale tak go kocham i tak juz do niego przywyklam,ze az dziwnie bez niego bedzie po porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja brzusio mam jeszcze malutkie, ale jak patrze na nie to widzę,że jest troszkę większe niż wcześniej 😁 Dzidziuś kopie, rano sobie trochę pokopie jak się obudzi 🙂 po południu i wieczorkiem 🙂 a w nocy grzecznie śpi 🙂
W środę miałam badanie cukrzycy ciążowej, musiałam wypić 50g glukozy, wypiłam ale jakoś mi nie dobrze później było, mam nadzieje, że nie będę musiała powtarzać tych badań. Wyniki odbiorę sobie w środę i od razu do lekarz z nimi pójdę 🙂 i mam nadzieje, że tą razom da mi skierowanie na usg, bo chce już wiedzieć kto tam w brzusiu u mnie mieszka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie ja jutro idę podejrzec moją Mrtynką 🙂 mam nadzieje ze jje nicv miedzy nóżkami nie wyrosło ihihihih mój brzuszek zaczyna rosnąć tzn robic sie bardziej ciązowy 🙂 ale i tak radzko kto poznaje jeszcze ze jestemw ciązy..wsyztsko przez to ze teraz chodizmy w kurtkach które troche maskują nam te brzuszki, no alew pracy klienci mogli by juz cos zauwazyc .........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też co chwilę latam do łazienki, chyba uciska na pęcherz

a czy macie bóle stawów biodrowych aż do kolan i kości rąk takie reumatyczne u mnie tragedia zaczęły się od tygodnia i w nocy się budzę z bólu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czy Was też dobijają rady koleżanek, zobaczysz jak to jest, nie myśl, że od razu je pokochasz, zobaczysz co to znaczy, jaki to ból, ja mam gorzej itd

jak mnie to wkurza jakby po 9 dzieci urodziły i wychowały i wszystko wiedzą lepiej, jak mam ochotę coś wiedzieć to poczytam, albo zapytam, albo pogadam z Wami na forum, a wychowywać będę po swojemu, a nie jak radzą koleżanki

stwierdziłam, że chyba od razu zdecyduję się na drugie i będę mówiła wszystkim tym koleżankom poczekajcie zobaczycie jak to jest z dwójką haha

masakra nie chcę być niegrzeczna, ale mam ochotę powiedzieć zamknij się w końcu co mnie to obchodzi tyle kobiet rodziło nie wiedząc nic więc co mnie obchodzi straszenie koleżanek 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...