Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamusie! Jak się macie??? Ostatnio znalazłam taką firmę, która zajmuje się USG pamiątkowym. Płaci się trochę dużo, bo 85 euro i miałabym plytkę DVD z sesji 4D, 4 zdjęcia w formacie 10x15 na śliskim papierze w kolorze. No i dodatkową płytę z minimum 10 zdjęciami 5D (nawet nie wiem co to jest może ktoś wie???) Poradzcie, bo sama nie wiem... z tego co słyszałam to muszę się już teraz umówić, bo się czeka długo. Opłaca się??? Buziaki

Ps. Dodam, że jest to USG tak jakby "podgląd" dzidzi powiedzą mi tylko ile waży i mierzy. Sesja trwa minimum 20 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bardziej zależy od twojej kondycji ekonomicznej. Wspaniale jest mieć taką pamiątkę, ale pamietać należy o tym, ile nasze Maleństwa będą potrzebować, jak już znajda się po tej stronie brzuszka. Taka płytka jest bardziej dla nas, rodziny, ku pamięci 🙂 a to, co realnie potrzebują nasze Dziecinki jest chyba bardziej wołające o zrealizowanie (wyprawka ubraniowa, wózek, łóżeczko, coraz większe ciuszki na potem, ewentualne szczepienia....), sporo tego.
Mnie w pełni satysfakcjonuje zwyczajne badanie USG i świadomość, że nasza Mała jest zdrowa, rusza się i jej serdusio bije 🙂
Musisz zatem, według mnie, sama rozeznać, czy po prostu stać Cię na taki wydatek. A może lepiej kupić coś co de facto przyda się nowonarodzonemu Maluszkowi? 🙂

Pozdrawiam serdecznie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Poza tym że to kosztuje to musisz wziąć pod uwagę to czy twój maluszek akurat tego dnia nie odwróci sie i nic nie pokaże i czy w takiej sytuacji umawiaja się na inny termin czy biorą kasę bez względu czy się uda czy nie. My byliśmy na 3D i mała sie nie chciała pokazać, zakryła swoją bużkę rączką. I mimo usilnych prób lekarza nic nie zobaczyliśmy. Tylko stopy 🙂 Na szczęście wziął od nas jak za zwykłe usg a nie 3D!
Decyzja należy do Was ale warto to dobrze przemyśleć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No o to chodzi, że jak mała nic nie pokaże to nic nie zapłacę. A o innych rzeczach już myślałam. Jestem za granicą więc i zarobki są tu inne. No i fajnie byłoby mieć pamiątkę, 🙂 A do narodzin jeszcze 4 miesiące więc po co panikować, że mi nie starczy... Obliczyłam już ile wyniesie mnie pokoik i nie jest to kolosalna suma. 🙂 Tak więc o to się nie martwię. pozdrawiam

A tak właściwie to ile kosztuje w Polsce prywatnie usg 4D... Bo właśnie słyszałam, że mała jest róznica w cenie. A tu dodatkowo mam 2 DVD i zdjęcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny, jak się macie? Ja miałam dzisiaj ciężką noc... Do 3 nad ranem nie mogłam spać przez moją małą rozrabiake. Tak się ruszała, że tylko brzuch podskakiwał i wypychała rózne części ciała... 🤪 Pierwszy raz mi się to zdarzyło hehe 🙂 A jak wasze maluszki? Też takie energiczne w nocy?? 🙂 Pozdrawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Miniaturowy Człowieczek najbardziej żywotny jest właśnie wtedy, kiedy ja chcę spać 🙂 Także czuję go z samego rana, wieczorem i w nocy. W dzień od czasu do czasu kopnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati to ja mam odwrotnie w dzień czuję ruchy cały czas ale jak tylko się kładę na wieczór spać momentalnie przestaje kopać,i nawet jak w nocy staję się załatwić to nie kopie.Tłumaczę sobie tym że mam już dwóch małych urwisów i czekam na trzeciego może to przez to że przy dwójce małych ,bo jeszcze mali bo jedna ma 4 a druga będzie miała 2 w maju dopiero to jest co robić.Więc może przez to tyle w dzień się rusza. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też od dwóch dni tak bolą plecy że nie jestem w stanie normalnie funkcjonować, moja Mała Kruszynka też nie dawała długo znać o sobie ale od tygodnia kopie, bardzo się cieszę z tego powodu 🙂 natomiast mam inne zmartwienie bo wczoraj miałam wyniki badań i wyszło że mam cukrzyce ciążową 😞 dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej ale jak zawsze numer telefonu mam ale nikt nie odbiera 😞 martwie się strasznie, chyba ztych całych nerwów nie mogłam zasnać i cała noc się strasznie wierciałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc ja mam tak samo.Plecy mnie bola prawie non stop.Ale warto sie przemeczyc.Moja malutka swoimi kopniaczkami wynagradza mi ten bol 🙂 🙂Ale najgorsze jest,ze od 2 dni cos sie do mnie przyczepilo.Nic nie moge zjesc,bo ciagle wymiotuje 😞Leze w lozku i pije jak najwiecej wody 😞Ech.Mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD nie chcę cię kochana martwić ale może to byc grypa żołądkowa...lub inaczej rotawirus...no wymioty lub biegunka lub wszystko na raz to standard przez około 3-4dni...lekarstwo jedno duzo pić wody...nie pozwolić na odwodnienie!!!ostatnio mój synek zlapał od przedszkolaka ...a od niego to juz wszyscy chorowaliśmy ..no oczywiście ja też...straszne...ale przetrwałam!!!! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc tez mi sie tak wydaje,ze to grypa zolodkowa.Tym bardziej,ze teraz siostry coreczka wymiotuje.No ja na szczescie dzis juz sie lepiej czuje.Nawet sniadanko w miare normalne zjadlam 🙂A wody to wypijalam hektolitry,bo mi lekarz kazal.O siebie to sie nie martwie,najbardziej sie balam o moja malutka,zeby jej to nie zaszkodzilo.Ale zakladam,ze wszystko jest w porzadku,bo dzis rano to tak szlala mi w brzuszku,ze az mnie obudzila 🙂Kocham takie pobudki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA TEZ PRZY TEJ GRYPIE MARTWIŁAM SIE NAJBARDZIEJ O MALUTKA ...ALE WSZYSTKO OCZYWIŚCIE OK...MÓJ MĄŻ PRZESZEDŁ TO PASKUDZTWO NAJBARDZIEJ DOTKLIWIE...JESZCZE NIGDY NIE WIDZIAŁAM ABY WYMIOTOWAŁ A JESTEŚMY RAZEM JUŻ 11LAT...A TU PROSZĘ MORDOWAŁO GO ZE DWA DNI..PRZYNAJMNIEJ JUZ WIE CO MY NA POCZĄTKU CIĄŻY MUSIMY PRZECHODZIĆ... 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...