Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja również witam 30tydzień...a co do tych wystających malutkich części ciała to ja tez to uwielbiam a szczególnie jak dotknę to miejsce w którym coś tam sobie wypchnęłam i momentalnie chowa sie jakby się w ciuciubabkę ze mną bawiła.. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny fajnie sie macie ze juz wam kończynki wasze dzidzie wystawiają. Moja to jedynie na sekunde jak kopie ale tak zeby na dłzuej zebym mogła ja tak dotknac to nie 🙂 Ale szaleć to szalejebardzo az sie boje co to za łobuz sie nam urodzi 🙂 Ja tez sie ostatnio zastanawiałąm w co maleństwo ubrac na wyjscie ze szpitala co prawda nie wiadomo jaka doskłanie bedzie wtedy pogoda ale mysle ze sam kocyk raczej nie wystarczy takie maleństwo trzeba na pewno dobrze zabezpieczyc przed zimnem. Moja mama mówi ze takie spioszki i kaftanik+cos ciepłego jakis kombinezonik albo jak cieplej to chociaz jakis komplecik cieplejszy i do tego jeszcze kocyk 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Capslocc czuje dokładnie to samo, jaśki poduszki kojce nic nie pomaga, do tego bola mnie ogólnie stawy, szczególnie barkowe. Co do wózka znalazłam ideał teutonia mistral P - duże sztywne pompowane koła bo jeżdżę dużo po lesie ale są też ze skrętnymi kółkami na miasto.
Na forum Warszawa otworzyłam temat wózków.

Kasjelena2 nie przyjmuj się, moja szyjka ma też 2,5cm niestety, do tego mam częste skurcze macicy i ogólnie twardość w brzuchu, częściej jest twardy niz miękki. Biorę cordafen, w tej chwili już potroili mi dawke do 6 tabletek i jak to nie pomoże to niestety pozostaje szpital. podobno leżenie i nie napinanie brzucha może mnie przed szpitalem ustrzec więc oszczędzaj się i zmywanie gotowanie zakupy czy inne obowiązki zostaw mężowi. A co to jest ten krążek, nie słyszałam o tym?

Dziewczyny bądźcie dzielne juz niedługo 🙂 Oklaski dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuchatki 🙂
Muszę się pochwalić - w końcu kupiliśmy z mężem wózek dla dzidzi 🙂 i cieszę się ogromnie bo bałam sie że w życiu nie znajdę wózka który spełni moje oczekiwania.... ale udało się w końcu... 🙂
A co do mojej szyjki - to nie mam pojęcia o jaki krążek chodzi, bo lekarz powiedział że gdy będzie taka potrzeba to powie mi wszystko 28.01 żebym teraz za bardzo się nie przejmowała, bo może wszysttko przez te 3 tyg się unormuje i nie będzie potrzeby zakładania - MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZETRWAM bez tego krążka - na razie staram się nie załamywać i nie myśleć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ten krazek to pesser, moja kolezanka pierwsza ciaze poronila i druga miala od poczatku zagrozona i ok 26 tyg miala zalozony krazek i jak lekarz stwierdzil, ze dziecko juz moze sie urodzic to zdjal i na drugi dzien rodzila w 36 tyg przez co nie musiala lerzec w szpitalu i sie denerwowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie jeszcze listy potrzebnych zakupów.
Zastanawiam się nad osłonkami na brodawki.
W wielu przypadkach słyszałam, że się nie sprawdzają.
Może macie jakieś na oku które można polecić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lauritta ja spakowalam oslonki na brodawki mam canpol babies, ale czy sa dobre i czy sie przydadza to nie mam pojecia, ale to niewielki koszt wiec kupilam 🙂
mi zostalo jeszcze tylko krzeselko do karmienia i mini lampka na noc, zeby nie zapalac duzej i jakis wiekszy zapas pampersow, bo nie lubie jak mi czegos brakuje i od dawna kupuje w hurtowniach wszystko zgrzewkami i pozniej mam spokoj na jakis czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
dziewczyny mam pytanie czy jak byłyście u lekarza w 29 tygodniu to też was tak zbadał że aż zaniemówiłyście z bólu? Mnie tak zbadał że trzeci dzien nie mogę dojść do siebie tak mnie boli a i jeszcze kazał polegiwać bo dziecko jest ułożone główką w dół i to bardzo nisko. Nie wiem co mam o tym mysleć bardzo się boję bo jestem po majowym poronieniu i faktycznie troche za dużo sobie pozwalałam na porządki w domu ale co zrobić gdzie kobieta rąk nie włoży tam jest nie zrobione! Dziewczyny napiszcie coś proszę o tym położeniu główkowym w 29 tygodniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Mamusia
Gość napisał(a):
dziewczyny mam pytanie czy jak byłyście u lekarza w 29 tygodniu to też was tak zbadał że aż zaniemówiłyście z bólu? Mnie tak zbadał że trzeci dzien nie mogę dojść do siebie tak mnie boli a i jeszcze kazał polegiwać bo dziecko jest ułożone główką w dół i to bardzo nisko. Nie wiem co mam o tym mysleć bardzo się boję bo jestem po majowym poronieniu i faktycznie troche za dużo sobie pozwalałam na porządki w domu ale co zrobić gdzie kobieta rąk nie włoży tam jest nie zrobione! Dziewczyny napiszcie coś proszę o tym położeniu główkowym w 29 tygodniu.


nic sie nie przejmuj-ja mam ulozenie glowkowe juz od miesiaca! ale jak boli cie dluzszy czas to faktycznie niedobrze-moze trzeba to sprawdzic??? lepiej dmuchac na zimne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
coś tu tak cicho? mi jutru stuka 29tydzien ale wcześniej do was wchodzę 🙂 dziś mam wizyte u gin, ciekawa jestem ile mała podrosła, pokoik dla małej już prawie gotowy zresztą będziemy tam razem we trójkę 🙂 ostatni tydzień ciązy z 2 na przodzie, ten czas tak szybko leci, a ja kompletnie nie wiem jaki dla małej kupic wózek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...