Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Hey kochane.Jestesmy juz po usg 🙂Mamy piekna i zdrowa coreczke 🙂 🙂Mam pelno zdjec i film dvd 🙂Malutka wazy juz cale 2300g i jest tak slodka,ze az sie poplakalam 🙂A i teraz najlepsze...w koncu rozwiazany zostal termin porodu.Pan doktor wymierzyl cala Julke i jak byk dzis jest to 33 tydzien i 4 dzien ciazy i wyznaczyl mi termin na 07.03 🙂 🙂Moj skarbek jest starszy niz myslelismy 🙂


NO MOJE GRATULACJE!!!!ALE NIESTETY UCIEKŁAŚ OD NAS DO 33TYGODNIA...ALE CO TAM NAJWAŻNIEJSZE ŻE JULCIA ZDROWA I CAŁKIEM NIEDŁUGO BĘDZIE JUŻ Z TOBĄ...TERMIN WYZNACZONY WIĘC TERAZ TYLKO POZOSTAŁO ODLICZAĆ... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
EDI NO WŁAŚNIE TEZ MNIE TO ZACIEKAWIŁO BO MOJA W 26TYG WAŻYŁA 802G...A BRZUCH MAM CO NIE MIARA WIĘC WYDAJE MI SIE ŻE I NASZE POCIESZKI BĘDĄ JUZ MIAŁY Z 2KG...MALUSZKI STRASZNIE SZYBKO ROSNĄ ...A NIE DA SIĘ UKRYĆ ŻE KAŻDY TYDZIEŃ DLA NICH TO BARDZO DUŻO!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
capslocc ja sie nigdzie od was nie wybieram.od poczatku bylam z wami i z wami zostaje 🙂Tyle,ze cyferke mam inna przy odliczaniu 😉Hihihi ale nigdy nic nie wiadomo,zawsze ktoras z was moze urodzic przede mna 😉


SUPER BARDZO SIE CIESZĘ...A I MUSZE DODAĆ BO JUŻ PODGLĄDNĘŁAM !!!!!!!!!!!!!JAKA CUDNA MALUSIA BUZIA W TWOIM PROFILU...SŁODZIUTKA ...NO FOTO PO PROSTU BOSKIE!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słodziutka 😉
moja caly czas sie śmiała mam nadzieje,że tak jej zostanie i będzie grzeczną dziewczynka da mamusi pospać 😉

usg mierzy proporcje więc może sie u nas pomyliło, może nie są dlugie i przez to orientacyjna waga jest niższa?
za tydzień mam usg i zobaczę co mój lekarz powie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD może Cię dogonie z tymi kocykami, bo stwierdziłam, że mam takie grube i ciepłe, a będzie lato i jakieś bawelniane leciutkie tez sie przydadzą i dokupiłam 2 🙂

śliczny był ten co Ty wypatrzyłaś capslock, ale ja mam fioła na punkcie dopasowania kolorów i mi nie pasował, bo na pewno tez bym sie skusiła 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JA JAK OSTATNIO ZWRÓCIŁAM UWAGĘ TO MAM DWA RAZY WIĘCEJ UBRANEK I W OGÓLE WSZYSTKIEGO DLA CÓRECZKI NIZ MIAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM DLA SYNKA A I TAK BYLO TEGO ŻE HO HO...JAK SIE DOWIEDZIAŁAM ŻE TYM RAZEM MA BYC DZIEWCZYNKA TO WSZYTKO CO TYPOWO CHŁOPIĘCE PO MOIM SYNKU SPRZEDAŁAM NA ALLEGRO I ZAWSZE NA TO MIEJSCE KUPOWAŁAM COŚ TYPOWO DLA MALUTKIEJ...KOCYKÓW MAM 4 GRUBSZE I 5 CIEŃSZYCH I BASTA POWIEDZIAŁAM ANI JEDNEGO WIĘCEJ...MUSZE JESZCZE Z JEDEN KOMPLECIK POŚCIELI DO ŁÓŻECZKA DOKUPIĆ ALE Z TYM NIE MA POŚPIECHU...RANY ZACZYNAM CHYBA MIEĆ JUZ FIOŁA NA PUNKCIE TEGO ILE JESZCZE ZOSTAŁO DO KOŃCA...ZACZYNA MI SIE DŁUŻYĆ ...A TO NIEDOBRZE...DZIS NAGRAŁAM FILMIK JAK MALUTKA MI TAŃCZY W BRZUSZKU ...NORMALNIE MYŚLAŁAM ŻE MI PRZEZ PEPEK CHCE WYJŚĆ ALE DAŁA CZADU 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez mam ten problem.Non stop cos do domu przynosze.Nie potrafie sie powstrzymac.Ostatnio pol Londynu zjechalismy,bo sobie ubzduralam ksiazeczke taka do wozka dopinana dla malutkiej 🙂 http://www.argos.co.uk/static/Product/partNumber/9243253/Trail/searchtext%3EBOOK.htm U nas wczoraj caly wieczor filmik z usg lecial 🙂Jak dla mnie,to mogliby mi takie usg codziennie robic,zebym malutka mogla podgladac 🙂 No to ja lece do szpitala.Znowu ktg,pobranie krwi i kolejne usg 🙂 🙂Tym razem w 2D.Ale i tak juz chce moja pania zobaczyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem 1raz na forum 🙂
U mnie też 31 tydz. Bedę miec drugiego synka. Mam 2,5 rozrabiaczke w domku. Boli kosci w spojeniu lonowym i lekarz mówi ze to normalne a co do twrdego brzuszka to jestem przewrażliwiona bo w 1 ciąży od 28 tyg leżałam wlaśnie przez to teraz póki co troszke twardnieje wieczorami a w pondz ma wizyte wiec myśle ze bedzie ok i nie będę znów musiała leżeć. Pozdrawia wszystkie przyszłe mamusie!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capslocc dzięki za namiary na tego lekarza, chyba skorzystam bo nawet na necie są bardzo pozytywne opinie o nim... a ja boję się że mimo że mam lekarza ze szpitala bielańskiego to nie będę mogła tam rodzić bo oblężenie bielańskiego jest niesamowite i 3/4 pacjentek jest odsyłanych bez względu na to czy ma tam lekarza czy nie.... A jak pójdę to tego profesora to może uda mi się rodzić w bródnowskim 🙂
Monisia cudowny buziaczek ma Twoje maleństwo i jest bardzo bardzo duże, gratuluje 🙂
moja Niunia w 27tc ważyła 1300g ciekawe ile teraz będzie ważyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey dziewczyny.Jak tam dzionek minal?My znowu spedzilismy caly dzien w szpitalu.Ale wszystko jest ok,wiec nie ma co narzekac.Poza tym podejrzelismy znowu nasze sloneczko 🙂 🙂Wg pani jest nawet troche wieksza,niz wczoraj nam podano,ale ja i tak wole wierzyc polskim lekarzom 🙂Kurcze,ale sie ciesze,ze mi te 16 dni ubylo 🙂Bo jakos tak ostatnio mi czas wolniej leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja dzisiaj spalam do 12, a póxniej trochę sprzątałam, prasowałam i dzien zlecial i wystawilam na llegro moje ciuszki ciążowe, które sa za ciasne, a teraz relaks na kanapie i dostalam dziś od mojej mamy kpl naczyń dla dzidzi firmy momma rewelacyjne na prawde polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my niestety pol dnia spedzilismy w szpitalu,a drugie pol walczylismy z szafkami.Bo trzeba bylo nowe kupic,bo niestety zaczelo mi juz miejsca brakowac w mieszkaniu 😉Zdecydowanie za duzo dla malutkiej kupuje hihi.Pochwale sie wam,ze dzis niusia obudzila mnie i tate za jednym zamachem 😁 Zawsze budzi mnie tak przed 8,a ze spalam przytulona do taty,to tak mu plecy skopala,ze az sie obudzil 😁 😁 I caly dzien tylko o tym mowil i sie cieszyl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pomiędzy mną,a mężem śpi tzw anakonda kupiłam już dawno poduszke cebuszkę do podlużna poducha, która bardzo się przydaje do spania, po porodzie do siedzenia i później dla dzidzi do leżenia więc bez mojej kondzi nie zasypiam, bo mi nie wygodnie 🙂 a teraz tak mam,ze jak się do niego przytulam to sama sie denerwuje, bo ciągle mi nie wygodnie i sie wiercę jakbym miała owsiki do tego mi za goraco 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ostatnio naprawde nie moge narzekac.Tylko dzis kosc lonowa zaczela mnie juz bolec,bo sie tyle nalazilam.Ja do spania biore sobie taka mala poduszeczke i wkladam pomiedzy nogi.Nie ma nic lepszego na bol 😁 No i brzusio jeszcze wieksze i jeszcze ciezejsze jest 🙂Ale naprawde dziewczyny damy rade.Juz tak niewiele nam do konca zostalo 🙂My wlasnie po raz milionowy maltretujemy filmik z usg..Znam juz chyba kazdy fragment i wymiar na pamiec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ALE FAJNIE ŻE MOŻESZ PODEJRZEĆ SWOJA NIUNIE PRAKTYCZNIE KAŻDEGO DNIA ...MNIEJ FAJNY JEST FAKT ŻE JEST TO PO PROSTU KONIECZNE ...JA MUSZE CZEKAC DO 4LUTEGO NA USG ALE POCIESZAM SIE ŻE JESZCZE DWA TYGODNIE I WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIEM...NIE WIEM ILE MALUTKA WAŻY,...MIERZY I CZY JEST WSZYSTKO OK...KOŚCI ŁONOWE TEZ MNIE DZIS STRASZNIE BOLĄ BO DZIS BYŁ DZIEŃ BABCI I OCZYWIŚCIE AKADEMIA W PRZEDSZKOLU ...I MUSIAŁAM Z MOIM SYNKIEM ZAPOZNAĆ SIE Z TERENEM PRZYSZŁEGO PRZEDSZKOLA DO KTÓREGO CHODZI MOJEGO BRATA CÓRKA...ORAZ OCZYWIŚCIE ZOBACZYĆ JEJ WYSTĘP...DZIADKOWIE OBOWIĄZKOWO MUSIELI BYĆ OBECNI WIĘC I MOJE DZIECKO ZANIOSŁO IM TAM SWOJA LAURKĘ...KURCZE TO CAŁKIEM NOWY TEMAT DLA MNIE A NIEBAWEM BĘDZIE JUŻ DWOJE W KOLEJCE Z ŻYCZENIAMI DLA DZIADKA I BABCI...NAWET NIE WIEM KIEDY TO MOJE PIERWSZE DZIECIATKO UROSŁO A JUZ OD WRZEŚNIA SAMO PÓJDZIE DO SZKOŁY A ZA DWA LATA DOŁĄCZY MARTYNKA KTÓRA JUZ DZIS SŁYSZĄC ŚPIWE DZIECI O MAŁO CO MI Z BRZUSZKA NIE WYSKOCZYŁA 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
capslocc moja niusia tez szaleje jak slyszy inne dzieci 😁 Dzis na ktg jak tylko bylo slychac serduszko innej dzidzi to mnie kopala na maksa.A jak jestesmy u siostry i jej dwuletnia coreczka krzyczy,to mam wrazenie,ze malutka mi zaraz do niej z brzuszka wyskoczy..Capslocc ja tam sie ciesze,ze mala podgladam.Dopoki wszystko jest ok,to mozna sie tylko cieszyc,ze mam taka mozliwosc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...