Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO MÓJ BRZUSZEK MAM WRAŻENIE ŻE W KOŃCU STANĄŁ W MIEJSCU ALE JEST MI BARDZO CIĘŻKO...WIĘC WIEM ŻE MAŁA PODROSŁA I TO SPORO...TERAZ TYLKO CZEKAĆ DO USG I WSZYSTKIEGO SIE DOWIEM...EDI TY TEZ POWINNAŚ MIEĆ ZROBIONE USG BO NA TYM ETAPIE JEST NAWET KONIECZNE...WIĘC PODEJRZEWAM ŻE NA NASTĘPNEJ WIZYCIE BĘDZIESZ MIAŁA JE WYKONANE ...KIEDY MASZ MIEĆ TERAZ WIZYTĘ U LEKARZA ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja byłam tydzień temu z nadzieją na usg jak za każdym razem, ale wyszło to rozwarcie i teraz mialam przyjść wsześniej czyli w przyszly czwartek i teraz mam mieć usg tylko, że mój nawet nie mówił mi ile mala waży i teraz zapytam, bo jak bylam u innego gina na 4d to mała ważyła 910g i mam nadzieję, że mi powie, bo chyba wybuchnę i powiem mu co o nim myślę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIEM ŻE MALUTKA PODROSŁA BO CZUJĘ JA W KAŻDYM MIEJSCU JAK DOTYKAM BRZUSZEK...WÓD MAM WRAŻENIE ŻE MI UBYŁO ...BO JAK BYŁAM Z MOIM SYNKIEM W CIĄŻY TO NIE CZUŁAM GO TAK PRZEZ SKÓRĘ JAK CZUJE TERAZ MALUTKĄ...NAJBARDZIEJ LUBIE JAK WYPYCHA SWOJA MALUTKA OKRĄGŁĄ GŁÓWKE JA JA WTEDY POGŁASZCZĘ A ONA NATYCHMIAST SIE CHOWA I ZA CHWILE ZNOWU SIE WYPYCHA TO SAMO MAM PRZY LEWYM BIODRZE Z JEJ NÓŻKAMI ALE SUPER ...Z SYNKIEM TAK NIE MIAŁAM...NAJGORSZE SA ROZSTĘPY NA BRZUSZKU BO NIESTETY DO O KOŁA PĘPKA POJAWIA SIE ICH WIĘCEJ...I WIĘCEJ A CAŁY CZAS SIE BALSAMUJĘ !!!!!TRAGEDIA!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi jeszcze zadne nie wyszly, ale super jak tak pełza pod skórą, albo sie rozpycha, ja często sie garbię i zaras dostaje w żebra i musze sie wyprostowac może sie oduczę haha

ale też jak tylko dotkne brzusia chowa sie jakbym parzyła tylko, ze nie rozrozniam jakie to czesci ciała poza nózkami, bo nie mam jej pod sama skora tylk zostalo mi troche sadelka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MI Z DNIA NA DZIEŃ CORAZ BARDZIEJ ZACZYNA WYSTAWIAĆ SWOJE CZĘŚCI MALUTKIEGO CIAŁKA...DLA MNIE TO NOWOŚĆ CHOCIAŻ PRZECHODZE PRZEZ TO PO RAZ DRUGI... 😮I ZASTANAWIAM SIE CZT TAK BYĆ POWINNO...CO DO GARBIENIA TO JA TEZ TAK MAM I TEZ ZAZWYCZAJ MALUTKA MNIE POPRAWIA BO WIADOMO ŻE JĄ WTEDY PRZYCISKAM I JEST JEJ ŹLE...OSTATNIO JAK MNIE BOLI KRĘGOSŁUP TO RELAKSUJE SIE PRZY BLACIE KUCHENNYM ...PO PROSTU SIĘ NA NIM PODPIERAM OPIERAJĄC SIĘ NA ŁOKCIACH TAK ABY BRZUSZEK PO PROSTU ZWISAŁ JAK BALKONIK NO I WTEDY DOPIERO ODCZUWAM ULGĘ...CAŁY CIĘŻAR MALUTKIEJ PRZENOSI SIE NA PRZÓD BRZUSZKA A KRĘGOSŁUP MA CHWILE WYTCHNIENIA...SPRAWDZCIE SOBIE TĄ METODĘ NAPRAWDĘ PRZYNOSI ULGĘ!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NIESTETY ALE MUSZE UCIEKAĆ BO SYNEK MI SIE COŚ DZIŚ BUDZI...CHYBA BOLI GO BRZUSZEK...ŚPI BARDZO NIESPOKOJNIE I CO JAKIS CZAS MNIE WOŁA ...WIĘC CHYBA BĘDĘ MUSIAŁA WZIĄĆ GO DO SWOJEGO ŁÓŻKA ..WTEDY NIE BĘDE MUSIAŁA CO CHWILE DO NIEGO BIEGAĆ...DO JUTRA DZIEWCZYNY...SPOKOJNEJ I MIŁEJ NOCKI... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny wczoraj byłam u lekarza i bardzo się zmartwiłam. Moja niunia jest o 10 dni mniejsza jak na swój wiek ciążowy. Lekarz powiedział że nie jest to jeszcze jakaś patologia ciążowa, ale z drugiej strony wiadomo że nomy są zawsze zaniżone 😞 A pamiętam że jeszcze w 20 tc byłam większa jak na swój tydzień. Mam jakieś problemy z przepływami w pępowinie, szukamy przyczyny - może być to wina fenoterolu który zażywam. On właśnie może też powodować to że dzieci rodzą się mniejsze. Mam go odstawić i zobaczymy. Jeżeli okaże się że to nie to, to już będzie tylko gorzej, może to znaczyć że coś się dzieje z łożyskiem 😞 Bardzo się martwię 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie martw się dzieci rożnie sie rozwijają tak jak po urodzeniu...
moja i capslocc w 27 tyg miała 900g, a MonisiD i Kasjaleny 1300g, a na podstawie wagi podają termin porodu i on każdej z nas się zmienia w zależności jak dziecko rośnie, będziesz się martwić jak przy następnej wizycie okaże się, że nie przybiera, a na razie się nie martw na zapas 🙂
MonisiaD wskoczyła o 16 dni do przodu, więc może teraz jest u Ciebie troszkę do tyłu, ale nadrobisz to może taka uroda są dzieciaczki bardzo drobne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WARTO TO WIADOMO SPRAWDZIĆ BO JEST TO BARDZO WAŻNE ABY PĘPOWINA DLA DZIECIĄTKA BYŁA W 100% SPRAWNA W KOŃCU TO ONA DAJE MU TO CO NAJWAŻNIEJSZE...ALE CO DO WIELKOŚCI DZIECI TO FAKTYCZNIE JA SAMA WIDZĘ RÓŻNICĘ PORÓWNUJĄC POMIARY MOJEGO SYNKA DO POMIARÓW TERAZ MOJEJ CÓRECZKI I JUZ W 25TYGODNIU MÓJ SYNEK BYŁ O 100G CIĘŻSZY OD MOJEJ CÓRUNI...A MAM WRAŻENIE ŻE TERAZ MÓJ BRZUSZEK JEST RÓWNIE DUŻY JAK ZA PIERWSZYM RAZEM...SKONSULTUJ TO MOŻE Z INNYM GINEKOLOGIEM BO CZĘSTO JEDEN SPECJALISTA TO ZA MAŁO...ZAWSZE BĘDZIE CI ŁATWIEJ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A DZIS ZAUWAŻYŁAM ŻE MOJA MALUTKA PRZEKRĘCIŁA SIE GŁÓWKĄ W DÓŁ ...MIAŁA DZIS CZKAWKĘ I CZUŁAM JĄ NAJBARDZIEJ W DOLE BRZUSZKA A POZA TYM ZACZĘŁA MNIE KOPAĆ PO ŻEBRACH...SAMA NIE WIEM CO GORSZE CHODZENIE PO PĘCHERZU CZY KOPNIAKI W ŻEBRA...CO JAK CO WIEM ŻE JUZ JEJ CIASNO ALE I JA CZUJE SIE CORAZ BARDZIEJ POOBIJANA... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja juz od grudnia jest ulozona glowka do dolu 😉Ostatnio lekarz tez to potwierdzil.Capslocc ja tez nie wiem co jest gorsze,ale nie mam wyboru,bo ta mala wiercipietka daje rowno po wszystkim.Czasem wieczorem to mam wrazenie,ze mam od tego kopania zakwasy.A pecherz to chyba najlepsza zabawka pod sloncem dla niej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam, ja w szpitalu od czwartku leze bo miałam plamienia krwią .. 😞 Ale z moim maleństwemm wszystko w porzadku .. Jak poszłam do ginekologa z plamieniami to powiedzialam tez ze ruchów nie czuje, i lekarz chciał wychwycić tętno i nie umiał 3 urzadzeniami 😞 tego strachu nie zycze nikomu! Ale w szpitalu poszłam na Usg i Ktg i jest okej 🙂 Na 1 usg lekarz powiedział ze mam dziewczynkę a dzisiaj poszłam znów i na 1000% chłopak 🙂 Wydrukowali mi nawet zdjecie siusiaczka zebym byla pewna:P Przypuszczają tez u mnie kamienie na nerkach wiec czekam na usg nerek :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoonCiaa ciesze sie,ze wszystko sie dobrze zakonczylo.Nawet sobie nie wyobrazam,co tam przezywalas.Nigdy nie chcialabym sie znalesc w takiej sytuacji.Ale juz nieduzo nam do konca zostalo,wiec musimy dac rade.Ja mam dzis gorszy dzien,wszystko mnie boli a do tego jestem tak rozdrazniona,ze szok.Wszystko mi na nerwy dziala 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój brzuch z dania na dzień staje sie większy.. Rozstępy przybieraja olbrzymich rozmiarów a w jednym miejscu dosłownie pęka mi skóra ;/ ..
Odeśpisz to to może będzie jutro lepiej.. ja w tym szpitalu to już w ogóle powoli na głowę dostaję 😞 ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoonCiaa co sie rozstepami przejmujesz? 😉Ja tez mam.Caly czas sie smaruje kremami a i tak wyszly.Tak juz musialo byc.Powinnas sie cieszyc,ze ci brzuszek rosnie.Ostatnio martwilas sie,ze malutki jest.Napewno ci sie nudzi w szpitalu,ale pomysl o tym,ze dzieki temu jestes z malutkim pod stala opieka i w kazdej chwili mozesz uzyskac pomoc.Ja dla odmiany musze 2 razy w tygodniu do szpitala dojezdzac na te kontrole i tez w zasadzie caly dzien tam wtedy spedzam.Ale warto nam sie przemeczyc dla naszych Sloneczek.Po czyms takim bedziemy je jeszcze bardziej kochac,jak juz beda z nami 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

capslocc napisał(a):
WARTO TO WIADOMO SPRAWDZIĆ BO JEST TO BARDZO WAŻNE ABY PĘPOWINA DLA DZIECIĄTKA BYŁA W 100% SPRAWNA W KOŃCU TO ONA DAJE MU TO CO NAJWAŻNIEJSZE...ALE CO DO WIELKOŚCI DZIECI TO FAKTYCZNIE JA SAMA WIDZĘ RÓŻNICĘ PORÓWNUJĄC POMIARY MOJEGO SYNKA DO POMIARÓW TERAZ MOJEJ CÓRECZKI I JUZ W 25TYGODNIU MÓJ SYNEK BYŁ O 100G CIĘŻSZY OD MOJEJ CÓRUNI...A MAM WRAŻENIE ŻE TERAZ MÓJ BRZUSZEK JEST RÓWNIE DUŻY JAK ZA PIERWSZYM RAZEM...SKONSULTUJ TO MOŻE Z INNYM GINEKOLOGIEM BO CZĘSTO JEDEN SPECJALISTA TO ZA MAŁO...ZAWSZE BĘDZIE CI ŁATWIEJ 😉


capslocc właśnie poszłam do innego lekarza bo ponoć ma najlepszy sprzęt i to on wykrył u mnie problemy z przepływami w pępowinie. Teraz to będę chodzić tylko do niego. Wcześniej chodziłam na kasę chorych, ale wiadomo że wszystko szybko i byle jak. Jak byłam dwa tygodnie temu na kasę to lekarz powiedział że położenie główkowe, ale nie zrobił usg. A na wczorajszym prywatnym badaniu lekarz mówił że prawdopodobnie położenie główkowe, i sam się zdziwił jak na usg wyszło że to pośladki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...