Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja od 4 miesiąca smarowałam 3 razy dziennie brzuch oliwką przeciwko rozstępom i jak widać efektu żadneeego :/ .. Dosłownie w jednych miejscach aż mi krew leci bo dosłownie skórę mam 'rozerwana' chyba mam to po mamie tyle że rozstępy jej zanikły ale są blizny po pęknięciach ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 295
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AniaKolt napisał(a):
mi sie jeszcze mleczko nie pojawilo 🙂
a powiedzcie mi dziewczyny czy macie juz kupione wozki? Ja juz mam taki metlik, nie wiem jaki mam wybrac, jakiej firmy? Mysle o maked q12 albo cos w tym stylu. A wy jakie macie?

no ja mam identyczna sytuację...jeszcze sie nie zdecydowałam na model wózka podobają mi się trzy modele i sama nie wiem jaki wybrać ...a czsu coraz to mniej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie takze rozstepy ominely 🙂 ale to fakt z tymi genami. Moja mama i siostra tez nie mialy rozstepow. 😁 Co do wozka to fajny ten bebecar ale dla mnie troche za drogi niestety 😞, teraz mysle o x landerze albo maked q12. Chyba wybiore jeden z tych dwoch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak najbardziej polecam bebecara ja mam wersję vector at, bo zależalo mi na pompowanych kołach, bo takie mam tereny do spacerów, że piankowe odpadają, moja kuzynka ma vector ip op , wczesniej tez miała bebecara, znajomi tez i posluchałam ich rady,
ma dużą gondolę,materacyk do prania, buda zdejmowana jednym przyciskiem, składany jednym przyciskiem, koła zdejmowane jednym przyciskiem, bardzo szybki i prosty w obsludze oraz proporcjonalny, gondola i fotelik mają funkcje kołyski, fotelik ma schowek, gondola ma mozliwość przewożenia dziecka w aucie na tylnim siedzeniu, kupiłam używane pasy na allegro i jadąc do teściów na wekend zabieram tylko gondolę, czy np nad morze taki mam plan

ale ogólnie bardzo polecam ja jestem zadowolona tez kupiłam używany, a chyba 3 letnia gwarancja świadczy o jakości, poprzedni właściciel zawiózł do W-wy do serwisu i w ramach gwarancji wymienili koła, kosz na zakupy, wszystko sprawdzili za free więc wózek wygląda jak nowy, warto jeszcze poszukabc z parasolką i torbą, bo sa bardzo drogie i opłaca się kupić w calości od razu;

capslocc moja kuzynka miala pierwszy stylo at i jego plusem było super bujanie, bo inne sa sztywne, a ten jest na paskach
😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Torba podobnież jest niezbędna i niezastąpiona, warto żeby miała w środku kieszonki i wyposażenie oraz zamykana była na klapę a nie tylko suwak bo śnieg i deszcz ją moczy, natomiast parasolka to taki bajer, łatwo ja połamać, na wietrze się gnie, podobno mało funkcjonalna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia87krk napisał(a):
a co do porodu czy któraś z Was będzie miec cesarskie cięcie? 🙂


prawdopodobnie u mnie będzie szykowało się cc, ze względu na ułożenie miednicowe i krótką pępowinę. Jest bardzo małe prawdopodobieństwo ze moja niunia się obróci, ma bardzo mało miejsca i jest taka biedna ściśnięta no i do tego dochodzi ta krótka pępowina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety ale nie mamy wpływu na rodzaj znieczulenia przy cc ...o tym zawsze decyduje lekarz i u każdej z nas może być wskazanie do innego rodzaju...ja miałam znieczulenie zewnatrzoponowe...podczas próby porodu naturalnego (3dawki) a później ostatecznie mnie uśpiono aby wykonać cc...i nikt raczej nie pytał czy i co bym chciała...decyzje podjął anestezjolog...więc radziłabym zapytać w szpitalu jaki tam maja zwyczaj ...i tak wszytko wychodzi już w trakcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie planuję cesarki i nie chcialabym, ale pytałam lekarza i to my mamy prawo wyboru, a oni robia jak im wygodniej i podsuwają papier do podpisania;
ja juz 3 razy miałam ogólne i dobrze przechodziłam, a kolezanki miały złe przezycie z zewnątrzoponowym dlatego sama nie wiem, balabym sie troche tego w kręgoslup, ale myśl, że nie zobaczę mojej kruszynki od razy tez mnie przeraza 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak bym mogla wybierac to zewnatrzoponowe, nie wyobrazam sobie, ze nie zobacze dziecka od razu po porodzie 🙂 ale jak narazie rodze naturalnie z imercja wodna, badz calym porodem do wody, jeszcze w tej kwestii sie zastanawiam. Mam nadzieje ze dane mi bedzie rodzic naturalnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...